Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Siostra milosierdzia

Obwiniacie Boga za nieszczescia na tym swiecie,a winien jest szatan!

Polecane posty

Gość gość
03:30 to juz było. Lecz się na demencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni post napisałam ja i nie jestem katoliczką. Uważasz, że Bóg sluchalby takich modlitw gdzie ktoś prosi o nieszczęście drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że coś było to nie znaczy, że ja nie mogę mieć takiego samego zdania madralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że straciłaś wiarę w Boga będąc w religii katolickiej, gdzie Boga obwinia się o męczenie ludzi na wieki w jakimś ognistym piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że bóg wysłuchuje takich modlitw, wystarczy że taka zakonnica się ubiczuje, nie zje kolacji albo deseru, spędzi 3 godziny na kolanach i już dana kobieta ma zniszczone życie. Zakonnica ma pamięć słonia i będzie wymadlała niszczęścia oraz samotność aż do śmierci. Dlatego wyrzekam się tej religii cierpienia i odchodzę od jahwe. Następnym krokiem będzie samobójstwo, jeśli wymodlicie mi coś jeszcze gorszego. Nie będę się wahać. Niech bóg będzie przeklęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie zabijaj się, szkoda życia, będziesz jeszcze szczęśliwa. Rozumiem, że cię nie przekonam, już gdzieś w jakimś temacie czytałam twoje posty. Znasz Biblię. Pamiętasz jak w Starym Testamencie pisze, że Bogu się nie mieści w głowie, żeby kogoś męczyć w ogniu? Wszystko co mówi Pismo o męce ognistej to przenosnie. Musialas dużo przeżyć, bardzo ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O WUKAES
Bóg wybacza Śląsk NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal dużo zła mnie spotyka, ludziom sie nie mieści w głowie że można tyle udźwignąć. Ale tym razem nie mam już żadnej motywacji do życia. Nie mówię, że zrobię to teraz, ale że zrobię to na pewno. Chcę zwrócić bogu jego podłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj też, że samobójstwo może ci się nie udać i możesz zostać kaleką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo silna, dzielna. Nie masz nawet pojęcia jak Bóg cię kocha, ale Diabeł nienawidzi. To Szatan też chce, żebyś znienawidziła Boga. Ktoś cię oszukał , że to od Boga masz nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałas, że znasz Biblię. Pisze w niej, że modlitwy muszą być zgodne z wolą Bożą, bo innych Bóg nie wysłuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj początek Biblii jeszcze raz jakie wspaniałe życie mieli Adam z Ewą. Ale zgrzeszyli , Bóg więc zesłał swojego Syna, abyśmy mogli żyć wiecznie. Nie będzie już w tym przyszłym życiu żadnego cierpienia a tylko szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie modliłam się o cos niezgodnego z wolą bożą. Wynoś się z tymi insynuacjami. Kościół jest oparty na poczuciu winy ludzi niewinnych, tylko że ja się już nie dam zmanipulować. Wypieprzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to hora? juz cie sprzedali dobiegniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:00 a ja nie zgrzeszyłam, i co mi zrobisz mendo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:03 Z osobami niekulturalnymi nie rozmawiam. Nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:04 to super, bóg jednak nie jest podły w 100% tylko w 99,999999. Wynoś się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4:02 Nie zrozumiałas mnie. Nie napisałam, że ty się modlilas o coś niezgodnego z wolą Bożą. Miałam na myśli te złośliwe zakonnice, że jak modlą się o coś niezgodnego z wolą Bożą, czyli np. twoje cierpienia to Bóg tego nie wysłuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osią tej religii jest obwinianie człowieka. O cokolwiek, o grzechy przodków, o zjedzenie nie tego owocu, o nie takie modlitwy jak trzeba, o to że bóg mu zniszczył życie i to go boli, człowiek wg katoli jest zawsze winny! Jeśli jest jakis bóg to was za go ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat katolem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło o zjedzenie nie tego owocu tylko o okazanie nieposłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz o co chodzilo z egzekucja trockiego? zj***l teorie. permanentna rewolucja to wojna domowa a ty jestes miesem armatnim. nie dobiegles. 1905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc modlitwy niezgodne z wolą Bożą miałam na myśli to, że ktoś się modli o czyjaś krzywdę. To podłe a Bóg nienawidzi podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hande hoh
Gott mit Uns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnica, która sobie odmówiła ludzkiego szczęścia zawsze będzie dążyła do krzywdy innej kobiety, tego mechanizmu się nie da ominąć. A bóg ją wysłuchuje, bo bóg zawsze wysłuchuje wszystkiego, co przyniesie ludziom krzyż. Przecież cierpienie to oś chrześcijaństwa, a przynajmniej katolicyzmu. Wg katolstwa im więcej cierpienia, tym lepiej. A ja zrobię na odwrót i nie dam się zbawić za pomocą cierpienia. Będę je oddawać bogu w bluźnierstwach i grzechach, a potem popełnię samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rozzalonej, wymeczonej ciezkim zyciem osoby. Przypomnij sobie jak Job cierpiał, w Biblii wyraźnie pisze, że Szatan zsylal na niego cierpienia nie Bóg . A końcowe wersety nadmieniaja jak Bóg wynagrodził mu wszystko i jaki Job był potem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bóg nie wynagrodził nikomu niczego poza Hiobem. Ja już nie mam na co czekać. Niech ten podły demon będzie przeklęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chilul jud hej waw hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia katolicka nie jest prawdziwa, Bóg nie chce, żebyśmy dzwigali jakiś krzyż, żebyśmy cierpieli, to kłamstwo. A ty jeszcze będziesz szczęśliwa, tylko daj sobie szansę, nie odbieraj sobie życia. Jeżeli spotkał cię taki ogrom złego to może powinnaś iść na terapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tobą wieczność i tam będziesz szczęśliwa, ani sekundy nie będziesz cierpieć. Ja się dziwię tym zakonnicom jak można być tak podłym człowiekiem, żeby życzyć niewinnej osobie złego. Bóg się brzydzi takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×