Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci z portali randkowych to porażka

Polecane posty

Gość gość

Większość jest absolutnie odrazajaca fizycznie , same ulane mordy , takie typowo polskie nie dość że okrągłe to zalane tłuszczem , ciała wąskie ramiona szerokie doopy a jak się przeczyta opisy to same ideały z wymaganiami , Polacy wyglądają nawet gorzej od Ukraińców bo Ukraińcy chociaż mają mniejsze nosy i nie są tak spasieni jak Polacy , dużo też Polaków którzy wyglądają jak geje , wielkie okrągłe głowy , wielkie usta , twarz muminka, zalany tłuszczem zad .... przecież Polacy to jakaś katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie dziwię że polki to już się nawet za ukraincami i bialorusinami oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jak taki polaczek wytyka ukraincowi wygląd :D przecież wielu młodych bije na głowę Polaków , bo ukraincom często widać chociaż kości policzkowe a nie jak Polak , twarz misia haribo że mu ledwo slepia widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi Ukraińcy są przystojni, ale to oszuści i k****erze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest jakaś masakra że połowa facetów ma nadwagę a druga połowa watle lekko tluste ciała które nigdy ćwiczeń nie widziały , a jak się popatrzy po opisach to każdy z nich się ma za księcia , wymagania jakby co najmniej byli przystojnym blond wysokim skandynawem z kwadratową szczęka i wysokimi kosciami policzkowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A śmiech mnie najbardziej bierze ze jak jakiś polaczek jest wysoki i ma blond włosy to mówi że wygląda jak Niemiec , nie nie wyglądasz bo nadal masz owalna zalana tłuszczem twarz bez żadnego kształtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:13 nie wiem jak Ukraińcy ale znam Rosjan i są dużo skromniejsi od Polaków , Rosjanie często ciężko pracują fizycznie więc tam nie dość że facetów z nadwagą brak to jeszcze mają zarys mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest szokujące jak mało ogarnietych i przystojnych facetów jest na tych portalach : / Ukraińcy to chociaż w większość szczuplutcy i po Tatrach dużo wysokich brunetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocby taki ukraiński piosenkarz positiff z zespołu vremya i steklo : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy często maja 185-190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się właśnie dziwię czemu Polacy śmieją się z Rosjan czy ruskich jeśli oni nie są tak grubi jak Polacy i nie mają takich dziwnych kartoflanych nosow , i Polak ma owalna pyzata twarz jak brzydka kobieta a Ukraińcy często mają tą twarz szerszą kwadratową i mają ładne kości policzkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę lat w dobrobycie i Ukraińcy będą wyglądać jak Polacy. Dlaczego gruby nie może mieć wymogów też poronione myślenie a babki to inaczej wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy to porażka, od razu można rozpoznać tą patologię na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa kretynka, szukająca księcia z bajki na portalu randkowym, desperatka, która w końcu pojedzie sobie do Egiptu po poyeba arabskiego albo przyjmie zaloty czarnego pilnie potrzebującego karty pobytu lub seksu, no po prostu żenada z tymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada to być zapuszczonym polaczkiem w początkowym stadium otyłości a zagadaywac tylko do tych najpiękniejszych i szczupłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna już tu na Kafe płacze za Ukraińcem, bo w dope kopnął :D podzielicie los koleżanki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jak kopnął w doope niż przeżyć takie poniżenie jak być zdradzona przez mało urodzonego Polaka który ma się za Bóg wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończysz jak koleżanka z dzieciakiem i uciekinierem z Ukrainy buhahahahs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można skończyć jako żona polskiego Mariusza który narobi dzieci a później pójdzie w melanż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalu randkowym miałam fake konto. Zdjęcie z czasów jak miałam 21 lat. Profesjonalna sesja więc wiadomo że było ładne i ...kto do mnie pisał? Same pyzy po 40 haha głównie. Miałam naprawdę dużo śmiechu z nimi. Faceci zawsze uważają się za idealnych a nam wytyka się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłam " kobiety siakie kobiety owakie, kobiety lecą na ksieciow " a tym czasem sami wysmiewaja brzydsze i otyle i będąc sami kartoflami wypisują do miss bo twierdzą że tylko taka im sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi Ukraińcy na tych portalach to ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.22 nie tylko na portalach, w realu nie lepiej :( na prawdę nie ma w czym wybierać. A jak mam byc na sile z kimś kto mi się ani trochę nie podoba to juz dużo bardziej wolę być sama, przynajmniej mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładni, ale takie k***y, ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej polaczki się nie szanują bo wielu Ukraińców jest prawiczkami do 25 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbee
Zacząłem ćwiczyć siłowo, bo takie tematy jak ten, mnie uświadomiły, że jestem za szczupły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
a najswmieszniejsze , ze oni maja jeszcze jakies wymagania :D Najlepiej modelka , ktora sprzata, gotuje, gale zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I broń boze nic nie wymaga bo sam fakt bycia z takim męskim pasztetem to już nagrodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zlot frustratek, których nikt nie chce i wymyślają bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzabawniejsze, że facet o takim wyglądzie (+ charakterze i statusie), jakiego by sobie życzyły kobiety z tego wątku, nawet by na nie nie spojrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×