Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Nudyzm w mieszkaniu przy współlokatorach? Mieszkam z dziwnymi ludźmi

Polecane posty

Gość gość

wprowadziłam sie tydzień temu, mam 2 współlokatorów i jeszcze 1 współlokatorke. Ja wiem że jest upał i gorąco, ale oni wszyscy chodzą po domu nago! Mało tego, jak jedna osoba bierze prysznic to inni jak gdyby nigdy nic wchodzą i sie wypróżniają, nie wstydzą sie siebie. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypyerdalaj durny koniobijco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erlendson
Pewnie chcą się ciebie pozbyć bo jesteś nieatrakcyjna towarzysko ale nie chcą używać agresji tylko liczą że sama zmienisz mieszkanie na widok siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma to sens jak jest ciepło bo nie niszczy się ubrań i nie zużywa prądu do prania. Ale niektórzy łażą tak przy dzieciach co już jest błędem bo dzieci myślą że tak jest w każdej rodzinie i mogą coś walnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2018 o 17:57, Gość gość napisał:

Ma to sens jak jest ciepło bo nie niszczy się ubrań i nie zużywa prądu do prania. Ale niektórzy łażą tak przy dzieciach co już jest błędem bo dzieci myślą że tak jest w każdej rodzinie i mogą coś walnąć.

niekoniecznie , w naturystycznych rodzinach od urodzenia dzieci dorastaja widujac swych rodzicow nago i jakos zadne badania nie wykazaly jakichs odchylen w ich rozwoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×