Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
Najżałośniejszy typ kobiety? Karyna, która z braku argumentów używa najbardziej kretyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie denerwuj się tak Januszku bo andropauzy szybciej dostaniesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to andropauza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie, wiedza nie boli. Rzeczywiście, mądrala. Twoje argumenty typu kobiety to bluszcze lub ''kobieta ma być usłużna i potulna '' to z******te argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam glemboko gdzieś twoje andropauzy. P*****l sobie co chcesz karyno, nie obhodzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głęboko, tłumoku. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karyno żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki debil xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego, autorze? Dalej sielanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co nowego, autorze? Dalej sielanka? X Pewnie gra jej na gitarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera to pewnie dzikie seksy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogoś coś mocno boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, czekamy na jakieś pikantne szczegóły, dawaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekł po nagonce na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor już do Meksyku s*******il. Na "delegacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kbyłam z kimś takim jak autor 7 lat ciągle obiecywał że się poprawi że zrezygnuje ze znajomych podobnie jak autor po ślubie nie chciał dzieci odwlekam ten temat aż w końcu powiedział że nie nadaję się na ojca w momencie kiedy byłam w siódmym miesiącu ciąży później przez 3 lata się rozwodził am nie polecam takiego człowieka na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze Pochwal się co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorzy co wymyśliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się nie pojawi...nie chce pisać o zj*****m dzieciństwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autor, nawet nie bede sie odnosil do kazdego z osobna z tych nieludzkich i obrzydliwych komentarzy. Powiem jedynie, ze Pani ktora oskaza mnie o manipulacje sama manipuluje slowami, przedstawiajac mnie jako jakiegos niepoczytalnego psychopate wymagajacego terapii to jest manipulacja opluwajaca i podwajaca kazde moje zdanie i slowo majaca na celu zniweczyc moc moich argumentow. Moze to ty wymagasz psychoterapii i projektujesz swoje choroby na innych? Ci ktorzy uwazaja mnie za narcyza i egoiste sa po prostu hejterami i ludzmi nienawisci, sami sa narcyzami bo kiedy widza ze ja mam dobra relacje ze soba, ze jestem swiadomy swojej wartosci to probuja mnie ponizyc po to aby wywyzszyc siebie i zwrocic na siebie uwage,c o to jest? to jest narcyzm, nie dopuszczenie do tego aby ktos byl lepszy a ten kto jest lepszy musi byc przedstawiony w gorszej sytuacji aby osoba krytykujaca przedstawiaona byla w lepszej, no prosze same narcystyczne kobiety mnie krytykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym nie ucze sie programowania bo od 8 lat pracuej jako programista, uczylem sie duzo wczesniej, wiec jakeis argumenty o artylulach o onecie pisza jakies osoby ktore same sugeruja sie tego typu literatura przy podejmowaniu zyciowych decyzji, tradingiem interesuej sie okolo 10 lat od 5 lat zarabiam na tym rownolegle wiecej niz moja obecna pensja, a osoba ktora zyczy mi zebym cos utopil, heh zabawne lalunia sama mozesz utopic jedynie swoje pazury w puszcze do lakieru do paznokci bo do tego sie nadajesz. Smieszy mnie hejt i doczepianie sie do mnie, o to jakie mialem dziecinstwo, o to o tamto, dziecinstwa sie nie wybiera i nie jest ono powodem do tego zeby kogos gnebic i przesladowac, bezuczuciowi niedobrzy ludzie, fakt mialem ciezkie dziecinstwo, nie bylem jedynakiem, rodzice nie chcieli sie mna zajowac, przeciwnie tylko utrudniali mi zycie, ale na szczecie od razu bylem geniuszem i zaagnazowalem sie w nauke, matematyke, chcialem cos osiagnac i to zrobilem, nie mysle tez ze zona jest ze mna dla pieniedzy, fakt teraz zarabiam okolo 12 razy tyle co ona, ale jak sie poznalismy to nie bylo wielkiej roznicy miedzy naszymi zarobkami, a ja raczej prezenotwalem sie biednie niz bogato. Wiec dajcie spokoj ze jest ze mna dla kasy hejterzy, co prawda ostanio mam wiele dylematow, i ogolnie jestem na rozdarciu zyciowym, ale nie wiem czy tu ktos mi pomoze, zakladalem ten temat bo nie mam z kim o tym porozmawiac, a ja chyba i tak rozwazam rozwod, bo ostantnio wydarzylo sie pare rzeczy przez ktore mam kilka rozmyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu autor, nawet nie bede sie odnosil do kazdego z osobna z tych nieludzkich i obrzydliwych komentarzy. Powiem jedynie, ze Pani ktora oskaza mnie o manipulacje sama manipuluje slowami, przedstawiajac mnie jako jakiegos niepoczytalnego psychopate wymagajacego terapii to jest manipulacja opluwajaca i podwajaca kazde moje zdanie i slowo majaca na celu zniweczyc moc moich argumentow. Moze to ty wymagasz psychoterapii i projektujesz swoje choroby na innych? Ci ktorzy uwazaja mnie za narcyza i egoiste sa po prostu hejterami i ludzmi nienawisci, sami sa narcyzami bo kiedy widza ze ja mam dobra relacje ze soba, ze jestem swiadomy swojej wartosci to probuja mnie ponizyc po to aby wywyzszyc siebie i zwrocic na siebie uwage,c o to jest? to jest narcyzm, nie dopuszczenie do tego aby ktos byl lepszy a ten kto jest lepszy musi byc przedstawiony w gorszej sytuacji aby osoba krytykujaca przedstawiaona byla w lepszej, no prosze same narcystyczne kobiety mnie krytykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się rozwódź ci++pu_siu i nie peir+d=ol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie autorze taką kobiete co będzie chciała rozwijać sie tak jak ty i dzieci jej do szczescia nie będą potrzebne. Jest duzo takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze, wreszcie ta biedna kobieta uwolni się od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×