Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam sie rozwiesc? Czy tak powinno wygladac malzenstwo?

Polecane posty

Gość gość
A jak niby chce? Ja tylko czytałam że on się programowania chce uczyć. Pewnie się naczytal w Onecie że w IT to się dużo zarabia. Szkada tylko że nie wie że duzo osób pomyślał to samo teraz programistów jest na pęczki, Zarabiają na start niewiele więcej niż na kasie w markecie. No rzeczywiście, facet jest róży takiej kasie że hej. Normalnie iść szaleć na New bond Street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten koleś jest żałosny, jego ego jest tak wielkie że jak bym się bała polegać na nim jako na zywicielu rodziny. Przecież on nie potrafi realistycznie myśleć, nic kompletnie. To jak on ma jakieś dochody podawajac. Raczej wielka wtope zrobi bo pewien realnie też nie potrafi niczego oceniać, ani rynku, ani wlasnych możliwości. Ja bym się bała finansowo być z takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież pisał że rok temu podwoił dochody a ja mu się nie dziwię chłopak ma możliwości i chce użyć trochę życia Z tego co pisał to programistą już jest a Chce studiować robotykę więc popieram go a wy zakamuflowane i zapuszczone kobiety krytykuję tego bo Boicie się że wasi mężowie też mogłam tak zrobić jesteście bluzkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, to co on planuje to już wielu przed nim zrobiło tylko że dużo wczesniej niż on i nie potrzebowali do tego olewac żony ani dzieci. Mało wiesz o życiu to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie mieli ani żony ani dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 Mieć to on ma przerośnięte ego. Ten tekst o jego wielkości i wspaniałości wymiata :-D i mówi o nim wszystko. Niech tam sobie używa ile chce, niech tylko nie rani przy tym bliskich sobie osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny jestes. Zdziwiłbys się że ludzie potrafią te 2 rzeczy ogarnąć tylko autor taki ulomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie wredny jesteście facet widać że się stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe na jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor bardzo stara sie wyjechac na kilka tygodni do Tajlandii czy Meksyku:D inne starania sa mu obce mimo, podobnie jak uczucia jego zona. zyja jak wspollokatorzy. Autorzy a ty jestes hetero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lpopieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jest do bólu zakochany w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziwi to że ostatnio się porobilo tyle prywatnych szkół programowania, gdzie kursy kosztują po 9 tysięcy, i jednocześnie ciągle jakieś artykuły na onetach jak to brakuje programistów... To jest chyba celowe, żeby teraz ludzie kupowali te kursy bo z tego maja niezły zarobek, a czy rzeczywiście ktoś znajdzie potem prace to niewiadomo. Ja uwazam że to sciema, a do bycia programista trzeba mieć po prostu zdolności, tak samo jak do bycia matematykiem czy fizykiem. A oni w tych kursach piszą że KAZDY może być programistą.... Sorry ja w to nie wierze. Czytam sobie książkę Grebosza o c++ i to jest naprawdę dosc trudne, byle Janusz czy karyna tego nie pojmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci potrzebują czasem sami pójść do "jaskini", wyjechać, spędzić czas osobno. To zdrowe dla związku. Kobiety to jednak niestety straszne bluszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faceci potrzebują czasem sami pójść do "jaskini", wyjechać, spędzić czas osobno. To zdrowe dla związku. Kobiety to jednak niestety straszne bluszcze." X Sami z kolegami i koleżankami: niezła samotność. Jak ktoś tkwi w chorym związku to faktycznie dobrze jest wyjechać i przemyśleć czy dalej się chce w nim tkwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to faceci tamto...oni mają potrzeby a jedyną potrzebą kobiety ma być grzeczne czekanie na faceta. Niedługo ten psychol sam złamie się pod ciężarem własnych ustępstw i dopadnie go frustracja,za wszystko obwini oczywiście kobietę. Primo, zmusiła go do tego by spędzali więcej czasu razem, secundo, największą zbrodnią i tak nadal jest to, że ośmiela się marzyć o dzieciach a nie zachwyca jedynie planami rozwoju autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież gość wam pisze że jest programistą od czasu kiedy skończył studia więc pewnie kończył taki studia pewnie programować zaczął w gimnazjum Jak większość ludzi w tej branży skoro teraz chcę programować roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech programuje, co mu w tym żona i ewentualne dzieci przeszkadzają? Mógł się nie żenić jak rodzina go tak uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z takim jak autor. W zasadzie to jestem na etapie wyplątywania się z tego układu Dzieci nie ma z tego a 8 lat stracone. Jedyne co to mój nie robił sobie wyjadzów ani sam ani z kolegami ani ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twój też taki wybitny jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał swoje momenty. Zero rozmów zero czasu razem uciekanie w gry w tv. Nawet wyjścia a było ich bardzo niewiele przez te lata organizowałam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale baby mają spinę Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że programowanie jest tylko dla wybrańców to tak jakby powiedzieć że matematykę fizyka czy gra na pianinie jest dla wybrańców albo bieganie śmieszne autor to normalny facet który żyje jak każdy inny człowiek 21 wieku i chcę coś z tego życia użyć jak miałbym taką babę jak on to kopnął bym ją w dupę kobieta ma być usłużny i potulna a nie taki babochłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta już capnie faceta, to go nie puści. Nie może nic robić sam, wyjechać gdzieś, spędzać czas. Bo bluszcz się owija coraz mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi chce się śmiać jak jeden Piotruś Pan broni drugiego na babskim forum. '' ma być usłużny i potulna a nie taki babochłop'' a co to jest piesek że ma być potulna i usłużna? Nie fantazju tyle bo musiałbyś mieć najpierw kogo kopnąć a tak zostaje Ci miauczenie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech używa życia do obrzygania, on i jemu podobni,nie musi przy tym zakładać rodziny i oczekiwać,że on będzie używał a ona nie. Januszki używanie życia rozumieją używanie tylko przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nie mam żadnej bo co tydzień mam inną pipkę do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz się czy żalisz? :-D akurat to, że nie masz nikogo wcale nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem kobieta na stałe kobieta to problem tobie ta służy tylko do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Januszek to twój stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najżałośniejszy typ faceta? januszek na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×