Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Starszy69

3M Mamy wrzesień.

Polecane posty

Gość zielonakawa_40
Szybko się zapychają tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakawa_40
Cały czas mnie wylogowuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba wcześniej i aspirynę łyknę ale posiedzę chwilę jeszcze z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
O witam,przysnąłem na chwilę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten gość to zdaje się,że był wylogowany Mirek,podobny styl pisania i niezrównoważenie emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście osoba(lub osoby),która usuwała nam tematy znudziła się tą zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeśli chodzi o Ojca chrzestnego to miałabyś o czym pogadać z moją koleżanką kinomanką ona uwielbia ten film i nawet dostała od kogoś na urodziny plakat z tego filmu w oprawie.Wisi w pokoju na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałem obawy pisząc to.Jednak są tu uszy i mogłem przypomnieć komuś o tym procederze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie Młoda,część i zdaje się ta większa to dzieciaki a ich psoty kręcą,A reszta to niestety dorośli,którzy na co dzień są normalni a tu tylko odreagowują swoje niepowodzenia no i ostatnia grupa to niezrównoważeni w realu też z nimi kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz wrócę do klasyki.Od kilku dni oglądam bajki dla dorosłych.Prowadzi Jan Kobuszewski,pamiętam ten cykl z dzieciństwa.Cykl pamiętam a nie bajki za mały byłem aby je zrozumieć i zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś też tak czasami a właściwie często mam.:)Ile człowiek musi namęczyć się aby mógł spokojnie odpocząć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alternatywy 4 a potem Zmiennicy dwa seriale,które wyreżyserował Bareja.Chyba Kaczor opowiadał,że przy kręceniu jednej ze scen Kobuszewski tak przekręcał tekst i słowa,że wszyscy pękali ze śmiechu i nie można było jej nakręcić.W końcu Bareja kazał wszystkim wyjść tylko Kobuszewski został nagrali jego kwestie.Następnie wyszedł Kobuszewski i reszta zagrała swoje.Pełną scenę dopiero połączono w montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam odcinaka,aż tak dobrze nie pamiętam serialu.:)Scena tak pamiętam narada w klubie.Możliwe on był pobierający.;) Wielu aktorów grało pod wpływem.Rejs to już szczyt wszystkiego,był kręcony w Toruniu.Jest tam do dziś nad Wisłą knajpa Pod Kotwicą.Tylko wtedy wchodziło się do niej przez klatkę schodową a teraz jest osobne wejście.Podobno tam przepili całą kasę na film a potem kręcili jedną wielką improwizację.:)Zresztą na filmie widać,że są skacowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodatkowa informacja właśnie na planie Rejsu spotkali się Maklakiewicz i Himilsbach i od wtedy stali się słynną parą aktorską i zaprzyjaźnili się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×