Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Starszy69

3M Mamy wrzesień.

Polecane posty

Ciężki dzień tzn po miesiącu obijania się zaczęła się prawdziwa praca ,pierwszy dzień zawsze najgorszy juto już wpadnę w rytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem jeszcze,wczoraj zaczęło znów mnie dopadać jakieś choróbsko a dzisiaj najlepiej czułem się od kilku dni.Chodź do pełni zdrowia jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wypadły twoje psy? A jak już są ze sobą zżyte,czują się jednym stadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty kastracji Ci się zachciewa!!!;)To duży Piegus,ja myślałem,że to średniej wielkości kundel.22 kg to spory pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No da radę bronić się,ale z tego co słyszałem o wilczurach to one małe psy ignorują,nie są dal nich niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TomHardy dziś Pewnie to pani jesień Kawa Zielona tak Cię urządziła usmiech.gif Jesteś sentymentalna i lubisz sen spokojny Raczej nie młodniejemy, jesteś ryczącą 40? kwiatek.gifusmiech.gif Lubisz swoją starość Kawęsja? oczko.gif Zgłoś zielonakawa_40 dziś Oczywiście Tomusmiech.gif Od stycznia tego roku oczko.gifcool.gif Czas leci, ale niczego nie żałuję oczko.gif Lubię to co robię, doceniam to co mam. Byle zdrowie dopisało usmiech.gif ☕ Chwile przemijają. Dobrze mieć jedną do której można wracać w pamięci, w głowie i w sercu. Zgłoś TomHardy dziś Oczywiście piękny wiek dla kobiety. usmiech.gif Do jakiej chwili wracasz? W stopce widzę. Kawa jak zrobiłaś kawę? Zgłoś zielonakawa_40 dziś Wracam tylko i wyłącznie do przyjemnych chwil smiech.gif Żadna inna nie wchodzi w rachubę usmiech.gif Bo przyjemność jest najważniejszaoczko.gif Lubię tą emote, używam ją od czasu do czasu usmiech.gif Na kawę już stanowczo za późno cool.gif Chwile przemijają. Dobrze mieć jedną do której można wracać w pamięci, w głowie i w sercu. Zgłoś TomHardy dziś Nie świruj poka oczko.gif I ubierz się ładnie, to pomaga w przyjemności. jezyk.gif Zgłoś gość dziś Kawa ty zabrałaś temat autorce. Nieładnie smutas.gif Zgłoś TomHardy dziś Autorki nie ma smutas.gif Opuściła temat Autorko wrócisz? usmiech.gif Kawa jest towarzyska i miła usmiech.gif Spędza czas ze starym capem Pozwól Jej kwiatek.gifusmiech.gif To źle? To otwarte forum Zgłoś zielonakawa_40 dziś Kimkolwiek jesteś, dołącz do rozmowy usmiech.gif Forum nie jest moje oczko.gif Jest miły temat i miła atmosfera usmiech.gif Czego pragnąc więcej? smiech.gif Chwile przemijają. Dobrze mieć jedną do której można wracać w pamięci, w głowie i w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak za 20 min masz 23.A teraz Maryś gdzieś zaginęła.Normalka poniedziałek najgorszy na rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Jestem. Wróciłam ze spaceru. Zaraz pójdę ogarnąć siebie i spac niedługo. Na plaster nam rozmowy Kawy wkleja jakiś tluk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuk to ty jesteś stara rampucelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,nie super wcześnie to nie ale nie tak jak wczoraj po pierwszej poszedłem spać.Z Młodą skończyłem pisać i bez sensu odpaliłem film na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Kosze te trawę! U mnie gorąco. Na szczęście trochę się słońce chowa za chmurami. Inaczej wyzionelabym ducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_G
Cześć Młoda , Co za dzień, druga ulewa i grzmoty /Mary masz deszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nie. Nadal lato i komarów multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
Ja już po pacy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
No trochę podobno tak ale w okolicy najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×