Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość anne olne
Gula ja też planuje operację. Miałaś taką po której można karmić piersią, czy taką po której już to jest niemożliwe ? (przecięcie przewodów mlekowych czy czegoś tam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefera22
ja niplette mam juz od roku..nie stosuje ich regularnie...ale jesli nie odpuszczam przez tydzien i srednio mam je na sobie 16h/24 to widze duza poprawe:) sutki jesli nawet sie schowaja to tylko przy delikatnym dotknieciu wychodza, staraja sie twarde i sterczace:)..mysle ze jakbym stasowala niplette czesciej i bardziej regularnie rezultaty byly znakomine...wiadomo ze nie bedziemy mialy takich efektow jak po operacji ale uwazam ze warto sprobowac:)ja jestem zadowolona i napewnie nie zaluje wydanych 250zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulaa_1234
Moja operacja była bardzo łagodna. Nie miałam przecinanych przewodów mlekowych, będe mogła karmić piersią. Myśle, że decyzja o operacji musi być poważnie przemyślana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines21
Hej Dziewczyny!Od jakiegos czasu sledze wypowiedzi na forum...zakupilam niplette,ale nie nosze ich regularnie,przez co efekt nie jest,jak narazie,zadawalajacy.Powaznie zastanawiam sie nad zabiegiem chirurgicznym,szukalam w necie,ale nie znalazlam zadnych konkretow dot.operacji.Prosze napiszcie gdzie mozna go przeprowadzic i na czym on polega.Z gory dziekuje za odp.Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_15
no wlasnie ja mam zupelnie schowane sutki jak na fotkach z linku na 1 str... ale to dlatego bo pamietam ze jak bylam mala i zaczely mi rosnac .. to ja je wyrwalam ;pp i co teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Jak to wyrwałaś? :| Hehehe czekaj, może odrosną ;) A tak poważnie mówiąc raczej na pewno nie da sie wyrwać sutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_15
a bo ja pamietam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
To przestań pisać durnoty bo tu ludzie naprawdę mają problem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.Wiecie jakie mnie nieszczęście spotkało, mi jakoś ta nipletka nie podeszła.Niedawno kupiłam i ile razy zakładałam to mi za chwilkę spadała.I tak przypadkiem spadła mi na podłogę i mój psiak ją pogryzł:( Została mi tylko strzykawka.Czy któraś z was ma może do sprzedania kapturek???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarius25
Kurczę...wczoraj kupiłam niplette na allegro za 250zł(dwa), czytam Wasze relacje i jestem przerażona, że to mi nic nie pomoże. O karmieniu jeszcze nie myśłę, z resztą moja mama i siostra mają ten sam problem, a wykarmiły obie zdrowe dzieciaki bez wspomagaczy:) Raczej chodzi mi o dyskomfort jaki czuję podczas zbliżeń z partnerem..:( Czy jes ktoś kto jest zadowolony a jego efekty są trwałe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Do lady...Bardzo mi przykro, mi podobne rzeczy też czasem się zdarzają :/ Do aquarius :) Powiem tyle: stosuję nipletki od początku sierpnia, teraz nawet po dłuższej przerwie gdy zaczynam nosić przez ok tydz sutki są pięknie sterczące ale gdy tylko zaprzestaję używania jest lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola123
Witam! Ja zawsze miałam wklęsłe brodawki, ale mam dopiero 18 lat. Od kiedy zaczęlam uprawiac z chłopakiem petting "wyciągnęły" się bardziej na wierzch chcociaż też "zapadają sie". ale są jakby większe.Czy to normalne, to oznaki dojrzewania czy powód do zamrtwień? Zauważyłam na brodawkach dziwne białe kropeczki.. zawsze je miałam,ale ze wzrostem i wyciągnięciem brodawki są jakby większe. POMÓZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.asia
Niplette stojsuje efekt po dwoch dniach. Nie kupujcie w polsce jesli mozecie kupcie w anglii cena 27£. nie wiele ale taniej. Polecam jak najbardziej. co do cwiczen a raczej masowania nie polecam nie daje to trwalego efektu. pozdr jesli jakies macie pytania prosze o MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmimi
skoro wyciąganie nie daje trwałego efektu to i wyciąganie zassanym powietrzem przez NIPLETTE też - bo to ta sama zasada - tu i tu zwykłe mechaniczne wyciąganie. się pani zapętliła :P czy któraś z mam na forum stosowała zwykłe nakładki do karmienia - zdały egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarius25
no to siedzę sobie przed kompem z niplette...pierwszy dzien! Myślałam, że mnie to wyciąganie bedzie boleć, ale nic nie czuję...najlepiej skomentowała ich wygląd moja przyjaciółka....o KURDE Mała, Ty z tymi nakładkami idz na imprezę , wyglądają niesamowicie pod bluzką, jak sutki:):)heeee. Ale mam starcha, że je pogubię...kurczę...w końcu 250zł.... POwiedzcie mi co robic żeby nie spadały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Przed nałożeniem nasmaruj sutki balsamem lub jakimś kremem, będą się trzymały bardzo dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1234567890123456
A gdzie mozna kupic Niplette? Nie che zamawiac przez internet :) W aptece dostane, czy moze powinnam isc do jakiegos sklepu z rzeczami dla niemowlat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekillla
sprobuj w SMYKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1234567890123456
Sprobuje w Smyku :) dzieki :) Ja mam sutki raczej plaskie...na pewno nie sa do konca wciagniete i reaguja na bodzce. ale i tak wolalabym gdyby bez bodzcow wygladaly normalnie. Nie wiecie czy niplette zadziala na takie plaskie sutki? beda takie efekty jak na wciagnietych? boje sie ze przyniosa odwrotny efekt...no ale jak nie sprobuje to sie nie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Na płaskie też zadziała.Płaskie brodawki powoduje ten sam problem co wklęsłe - za krótkie kanały mlekowe. Nawet łatwiej będzie zaradzić temu problemowi bo płaskośc brodawek to jakby mniejszy stopień wciągnięcia. Niestety musisz liczyć się z tym, co mówi większośc dziewczyn - nakładki pomagają na czas stosowania, efekt nie jest trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoss
no wlasnie ja mam zupelnie schowane sutki jak na fotkach z linku na 1 str... ale to dlatego bo pamietam ze jak bylam mala i zaczely mi rosnac .. to ja je wyrwalam ;pp i co teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Piszesz o tym kolejny raz,ten dowcip nie jest śmieszny,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Co za idiota/tka. Piszesz takie bzdury, że ręce opadają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarius25
heee....mózg tez sobie wyrwałas??? Dziękuję za poradę z balsamem, trzymają się bardzo dobrze. To już 10 dni jak je nosze i efekty mnie powalają pozytywnie!! Chodzę z nimi prawie cały dzien a w nocy to różnie, poniewaz od 4tego dnia strasznie mnie sutki bolały i trochę dawałam im odpocząć. Płyn który mi sie wydziela mnie trochę martwi, ale czytam, że wieszkszoś z Was tez tak ma. Kiedy nie mam ich przez całą noc rano sie budzę i ich wyciągnięcie jest minimalne, ale jest i reagują na dotyk, co sprawiło, że nareszcie polubiłam kochac się bez stanika:):)!! Nawet sama pierwsza go sciągam i tylko czekam na reakcję partnera, nie wiedział o moim kompleksie....spotykamy sie krótko dlatego co mu miałam mówic, że mam taki problem. Wczoraj miałam premiere bez stanika wiec pewnie sie zastanawiam czego sie wstydziłam wczesniej, bo tu wszystko jest na miejsc:):) Warto było , dałąbym dwa razy tyle kasy za pozbawienie kompleksów. Zastanawiam się, bo mi ani raz od drugiego dnia noszenie sutki sie nie schowały, obawiam sie że tak jak niektóre z Was po jakims czasie nie noszenia wrócą do stanu pierwotnego, dlatego nie zamierzam rezygnowac z niplette, może po jakims czasie wystarczą np.tylko 2 godz dziennie:) będę Was informowac, narazie REWELKAAA:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola123
U mnie też zadziałały.Polecam teraz sutek wchodzi mi raz na jakiś czas i dosłownie na chwilę a kiedyś był w środku non-stop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii to ja
kolezanka po wykarmieniu 2 dzieic ma normalny sutek i nie robila rzadnych cwiczen...ale dzieci regularnie pily przez jakies 5 lat....(bo spory odstep miedyz nimi byl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!:) pierwszy dzien mam na sobie niplette, zaklada sie bardzo latwo i nic nie boli, przed zalozeniem posmarowalam kremem tak jak radzilyscie!!:) nie czuje ze mam je na sobie choc widac je pomimo tego ze mam usztywniany stanik! poradzcie prosze co z tym zrobic zeby nie bylo tego widac. tzn nie jest zle ale pewnie swiadomosc ze ja wiem ze je mam na sobie to mysle ze zaraz inni ciagle sie tam patrza:P po co sa te wkladki laktacyjne??? czy one sa konieczne podczas noszenia??? jak sie je nosi??? chcialabym bardzo zeby efekt byl trwaly!!! czy jest tu jakas dziewczyna u ktorej efekt jest trwaly?????????????? czy to zalezy indywidualnie od piersi?????????? po zalozeniu niplette bylam w szoku!!! efekt jest niesamowity!!! nawet nie zdawalam sobie sprawy ze mam tam gdzies w srodku takie sutki!!!:) bede was informowala jakie beda efekty po dluzszym noszeniu!! pozdrawiam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Co do biustonosza to kupiłam taki zwykły, najnormalniejszy stanik z rynku za 10 zł o lekko stożkowatych miseczkach :D:D Nipletkę widać minimalnie :) Jeśli chodzi o kochanie się bez biustonosza i przy zapalonym świetle to po prostu był dla mnie szok, że można się wreszcie tak wyluzować, bez potrzeby zasłaniania się itd itd... :) Ja obecnie nie mam faceta więc zaprzestałam stosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Jeśli chodzi natomiast o pytanie dotyczące wkładek laktacyjnych to są one w kompelcie jako zwykły prezent dla mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×