Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Natalia22_1984
Nie zasysaj całego bo popęka Ci sutek! Stopnioo go przyzwyczajaj :-) A ogólnie jak się nosi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dzis pierwszy dzien nosilam, sutek juz zaczal wychodzic ale od razu po zdjeciu niepletki ucieka do srodka i dziura w sutku jest jakby wieksza. Do tego sutek jest strasznie postrzepiony, mam nadzieje ze bedzie to wygladalo w miare normalnie bo jak na razie to troche mnie przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dziewczyny co z wami? Czyzbym tylko ja walczyla:( U mnie na razie sa takie efekty, ze po zdjeciu niecaly sutek utrzymuje sie chwile na powierzchni po czym znika w srodku. Nosze praktycznie caly dzien, probuje tez w nocy ale tak sie krece ze spada. Macie na to jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatekkk
Kurcze kobitki, a ja sie tak boje tych nipletek, w ogóle że będą widoczne,wypadną, że będą boleć itp. mam dwa wciągnięte ale stac mnie tylko na jedną nipletkę :D wiec chyba musze sobie dac rade... a pozatym troche sie boje za mama mnie nakryje z tym;P w końcu chodzimi tlylko o wygląd jak narazie nie zamierzam mieć przecież dzieci. Strasznie sie boje pokazac innym dziewczynem ktore na basenie mają normalne piersi tylko ja jakaś kosmitka. A z facetem to już będzie przecież masakra jakaś!! Nawet moja mama ma normalne wypukłe. Kurde no, po kim to ja niby mam?! ( tata też ma normalne xDD) Straszne mam kompleksy z tym i widze że tak jak wy... Zastanawiam sie czy zamówić przez internet bo taniej, ale mama dostanie do ręki paczke i od razu będzie wiedziała, a tak w aptece to mnie raczej nie stać ale przynajmniej nikt sie o tym nie dowie. Nie wiem czemu mi tak zalezy na tym, teraz dopiero pisze ale od dawna śledze wasze pogaduchy na ten temat. Narazie uzywam po kąpieli strzykawki na 10 minut ale widze delikatną poprawe tlyko jednego sutka. Co wy o tym sądzicie? Wiem że głupia jestem że sie własnej mamy wstydze, no ale cóż... ;/ Czekam na szybka odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
A mnie dopadly watpliwosci...Nosze niplette na jednym sutku od kilku dni. Sutek nie wyglada za ciekawie, jest caly tak jakby poszarpany. Nie jestem wcale pewna czy wyglada to lepiej niz wklesly:( Zastanawiam sie czy nosisc dalej, czy dac sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowa anonimowa
:) nie martw się. To już było napisane wcześniej, że każdy tak ma z ty postrzępieniem i no cóż...może potem zniknie, choć szczerze mówiąc wątpie, bo aby utrzymać efekt do końca życia musisz nosić niplette. niestety nie dają stałego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Używałam nipletki od listopada. Owszem, działało, ale po jakimś czasie brodawki się chowały. Teraz używam jej od czasu do czasu. Dlaczego? Bo facet, któremu po roku powiedziałam o moim problemie powiedział tylko \"no to co?\"A ja przez te wszystkie lata bałam sie tej chwili! Na szczęście trafiłam na takiego, któremu to w ogóle nie przeszkadza, uwielbia się nimi bawić i wyciągać je:)Działa lepiej niż nipletka:) Dzięki niemu się uspokoiłam, w sumie i tak nikomu innemu ich nie pokazuję (nie chce pamiętać miny pani doktor, która na widok moich piersi wytrzeszczyła oczy.......). Zerknijcie tutaj http://hosted.prettynudes.sk/galleries/anya_asolo/?affid=1522300 Ona się odważyła pozować i jaki efekt:) Ale to nie znaczy, że zniechęcam do nipletek - ich skuteczność zależy chyba od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Kurcze dziewczyny co wy robicie ze nipletki wam nie spadaja? Smarowalam juz kremem, oliwa a i tak co jakis czas spada. A o noszeniu w nocy juz calkiem nie ma mowy... Mojemu chlopakowi tez nie przeszkadzaja moje sutki, jednak mimo wszystko chcialabym miec normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
wystarczy bardziej wciągnąć brodawkę i będzie się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska87
witam wszystkie kobitki! tez mam ten sam problem z jednym sutkiem. na domiar złego gdy piersi staja sie twardsze to moj sutek strasznie mnie wtedy boli,nie bylam z tym u zadnego lekarza, do tej pory myslalam ze tak ma byc..nie mam pomyslu co z tym zrobic, czy isc teraz do lekarza czy jednak zakupic niplettke.. prosze o jakas rade. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNikixxx
Ty idz natychmiast do lekarza...to moze byc cos powaznego.. to nie jest normalne ze sutek cie boli gdy piersi sa twarde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mialam ten sam problem...moje brodawki nawet podczas podniecenia byly wklesle:( Postanowilam zakupic niplettki i po 2 tygodniach jestem zachwycona! Teraz nareszcie moje brodawki sa piekne takie sterczace:) i dzieki temu odczuwam nowe doznania podczas seksu:) Polecam je wszystki bo naprawde sa warte. PS.Dziewczyny ktore sa w anglii kupujcie je tu na miejscu bo sa znacznie tansze niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollinka
Czy wam sie tez sutki "poca"? bo jak sciagam nipletke, to normalnie woda leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni 666
ile kosztuje niplette, czy mozna dostac go bez recepty... mam ten sam problem z plaskimi sutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Na początku stosowania sutki wydzielają taki płyn...sama nie wiem co to takiego ale to normalne :) Niplette oczywiście można kupić bez recepty :) Za 1 zapłacisz ok.150 zł, sprawdź na Allegro. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxNikixx
czemu sie nie odzywacie dziołszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Właśnie! Pisać jak tam u was, jakie postępy... Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
No to moze ja sie wypowiem...Mam jedna nipletke i mieszane uczucia. Staram sie nosic na zmiane, niestety w nocy mi spada i nie ma szans zeby sie trzymala do rana. Sutki stoja tylko chwile po sciagnieciu, wystarczy ze przy dotykaniu lekko na nie nasisne i juz wchodza do srodka. Moge je za to w miare latwo wyciagnac. Niestety sam ich wyglad jest taki sobie, sa mocno postrzepione i od noszenia nipletki luszczy sie na nich skora;/ Oczekiwalam lepszego efektu...Czasem sie zastanawiam czy nie przestac nosic nipletki, bo juz sama nie wiem czy przypadkiem wklesle nie wygladaja lepeiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena...84
Cześc dziewczyny:) Mam pytanie czy słyszałyście cos na temat Korektora sutka marki Chicco?? Jest 4 razy tańszy od nipletki, ale tak naprawde nie wiem czy mam te same właściwości co ona...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka_24
kupilam 2 nipletki za 205 zł z przesylka w sklepie w necie wiec tak zle nie jest. kiedys - pare lat temu mialam jedna i pomogla. ale sie gdzies zgubila a brodawki wrocily niestety na swoje miejsce.... mimo wszystko polecam jak najbardziej choc fakt : 1. to troche boli na poczatku stosowania 2. z nipletce zbiera sie wydzielina 3. sutki nie sa zbyt piekne po pierwszych uzyciach nipletki - luszcza sie i sa takie hmmm obolale ale nie trwa to dlugo objawy mijaja po kilku(nasto)dniowym noszeniu nipletki. teraz zamierzam zrobic im kuracje szokowa i nosic non stop przez jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralinka malinka
Przestraszylam sie, bo w jednej rureczce pojawila sie krew. Na dodatek jak ja wydostalam na zewnatrz, to byl to jak gdyby skrzep czy co. Kurcze, moze za mocno wyciagnelam moj sutek? ale az w lustrze sie nie moge na nie napatrzec. szkoda tylko, ze jednak po kilku minutach sie chowaja. ale az zdjecia mozna by robic takie sa ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Na pewnoe za mocno go wciągnęłaś, też tak kiedyś miałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m102
dziewczyny mam 17 lat i mam ten sam problem z sutkami co wy. czy tych nakaldek NIPLETTE mozna uzywac tylko w ciazy? a po za tym jak wygldaja cwiczenia nad przywrócenie normalnego kszataltu sutków. zanaczam ze w ciazy nie jestem. co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgbseyhgbn
nipletek mozna uzywac w kazdym wieku niezaleznie od tego czy jest sie w ciazy czy nie.. sama uzywam a nie jestem w ciazy i mam 16 lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DM10
Siema mam takie pytanie mam 15 lat i mam wklesłe sutki. czy jest jakas mozliwość leczenia tego lecz bez nipllete ponieważ nie mam pieniedzy i jets cos tanszego bardzo prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatsi
Kochane! Nie musicie się martwić tym,że nie będziecie mogły karmić. Ja wykarmiłam 2 dzieci. Każde ponad 3 lata. No właśnie...prawie 7 lat karmienia a one dalej są wklęsłe:( To nie jest pocieszające. Szczerze mówiąc jestem ZAŁAMANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gula_1345
Kochane! Ja niedawno przeszłam operację. Kosztowała 2300. Na początku byłam zachwycona zabiegiem, niestety jedna z nich \"wklęsła\" się z powrotem i musiałam powtórzyć zabieg. Druga też jakoś zaczyna \"wpadać\" do środka. Ech... Mimo wszystko, jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatsi
Ktoś pytał, co zrobić z ostrymi krawędziami obciętej strzykawki. Przypalić zapalniczką. Brzegi się podtopią i będzie łagodnie;) Powiedzcie mi jeszcze, czy podczas "miłosnych uniesień" brodawki również nie stawiają się? Ja tak mam. Totalna klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatsi
już wyczytałam...też tak macie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×