Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SuperBill

Zbiór osób z forum chorych psychicznie

Polecane posty

Gość SuperBill

Podawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu Nowy Przyjaciel Mucha Ś Nowy w mieście Petrov Margaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbsg
Ja! Jeszcze Ja! To co brałem za normalność w sumie okazało się ciężką chorobą psychiczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie radzę tu wchodzić bo można wpaść depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
8.02 no raczej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co drugi temat wyzwiska odchyleńców obrażających innych. Masz tu pełny obraz polaczków psychopatów, którzy sami mają problemy psychiczne a wyszukują u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrov  United
JESTEM MOCNY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W psychiatrii uważa się, że każdy jest chory psychicznie, nie ma ludzi zdrowych. Czyli jesteśmy wszyscy. Autorze ty też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperBill
Jako autor mam zdrowy dystans do siebie i do ludzi piszących tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
W czym niby ma się objawiać nasza rzekoma choroba psychiczna? Chętnie poczytam jakie wysnułeś wnioski. Chyba jakoś zamierzasz to jakoś udokumentować, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt cię nie lubi bełkoczący nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, Widmo i Domyślny Jbsg radzę unikać :( chore zjepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó i endrju:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą na Krzysia zawsze można było trafić. Wszędzie było Go pełno. A to się z kimś kłócił a to uprawiał swoją filozofię a groził teczkami. Nie że tęsknię, ale trochę smutno bez Niego. :( Był, znaczy się jest, tylko jakoś go tu mało i nie ma komu grać na nerwach. Ktoś wie co się dzieje z Krzysztofem z Kanady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x Co się krzywisz Bó, nie takich już przerabiała a Andrzej nauczył się pluć z wiatrem. Jak się zwąchają i zaczną mówić sobie na "ty", to nie chciałbym być w waszej skórze pomarańcze. Będą totalnie was ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście czy chcesz być na czarnej liście tak jak Endriu Domyślny?(u mnie na czarnej liście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat się zawali, zostanie zgliszcze forum na którym nowy z domyślnym zostaną liżąc sobie jaja nawzajem:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdenne stany zaburzonej bó
Bó dziś Cześć. Bardzo dobre pytania. Dlaczego łaszę się. Bo jestem łasiczka lisiczka. Ano dlatego, że po pierwsze primo okręciłam sobie wokół palca każdego faceta na tym forum (od X lat robię to samo). Uwodzę, hipnotyzuję i mam w garści. I kręcę jak w kołowrotku. Pstryk i mam. Ale nudzę się bardzo szybko i szukam nowości. Lubię wyzwania, jestem łowcą nieprzeciętnym. Łowię i kolekcjonuję głowy. Te głowy nieprzeciętne i te które nie dadzą się zmanipulować na pstryk. Dla mnie inteligencja ważniejsza jest niż wszystko inne. Rozpływam się w dobrze skrojonej dyskursji i ciotki są właśnie takie. Pyskate też, zimne ale i rzeczowe i nie życzą nikomu raka żołądka na przykład. usmiech.gif Pie/rdo/lenie o szopenie mnie nie zajmuje na dłuższą metę. Po drugie primo X oraz Ńik spełnił misję i tyle w temacie tabu. Cudowy czas, uważam. A wy jak uważacie? Dlaczego łaszę się do ciotek znów pytam się siebie? Bo chcę je też trochę wyprostować co do Przyjaciela. Zdaje się, że się udaje. A jak się uda znów gdzieś się przykleję, do kogoś równie fantastycznego, bo przecież znacie powiedzenie, że jesteśmy tam gdzie nas nie chcą, a jak nas chcą to nas nie ma. Proste w zrozumieniu? Tyle w tej chwili, cheers! oczko.gif PS Eve, spoko. Nie ma sprawy. Publiczny lincz nie jest przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a od spodu będzie pukać chora psychicznie bó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Trochę mi to przypomina nasz rząd.Każdy na każdego zbiera teczki,a przed wyborami wszyscy są najlepsi,najwięcej rozdają etc.etc.Byle zdobyć odpowiedni elektorat:-) Czemu tutaj ma to służyć nie rozkminiam.Osobiście szkoda mi byłoby marnować czas na coś takiego.Jest to pewnie jakiś tam sposób na życie...tylko trzeba pamiętać,żeby nie niszczyć życia innym.Jeżeli to ma być zabawa to do pewnego stopnia można to akceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nowy czy wczorajszy remis jest dla Ciebie satysfakcjonujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żebyś miał co czytać stulejarzu z bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście pokrótce bo mam ciśnienie no i styrać cię nie chcę. :/ Po prostu nie broń mnie i nie gadaj o mnie za dużo. To miłe, dziękuję. Nie lubię zbytnio jak się mnie zachwala i broni. Zwłaszcza kiedy nie mam nic na sumieniu. ;] To raz, a dwa to nie baw się moimi uczuciami. Wolę jak mnie męczysz. Wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×