Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość

Na insta ostatnio głośno zrobiło się o blogerce Oliwia Pierzchalska. Czy ktos wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wielką instagramerką, instamamą. Upowszechniała informacje, że niby dziecko zaginęło, że porwał je jej partner, który zresztą wysłał jej filmik jak ja zdradza i niby wszystkie wiadomości sygnalizujące o tym, że on dziecku robi krzywdę i chce jej to dziecko odebrać. A teraz wyszły nagrania jak ta Oliwia drze się na małą, bije ją i nazywa ją szmatą. Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia, że ją znajdą i spotka ją zasłużona kara. Jak ktoś chce wiedzieć więcej, niech wejdzie na Instagram @dooris_f - ona na instastories dodała te nagrania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to, że chyba w zeszłą niedzielę dodała na insta i fb informocje, że jej córeczka Nelia zaginęła. A prawda była taka, że zabrał ją ojciec, bo jak twierdził, Oliwia się znęcała nad Nelią. Zaczęła się wojna instagramowa między rodzicami, w którą włączyła się również mama Oliwii, rynsztokowy język i widać, że cała rodzina, ojciec, matka, babka, mają coś z garem, a w tym wszystkim to biedne dzieciątko. Oliwka udostępniła na swoim insta filmik, jak jej mąż uprawiał seks z jakąś kobietą, za co usunęli jej konto, a ojciec dziewczynki udostępniał screeny wiadomości, jak Oliwia pisała, że biła małą po brzuchu i ma nadzieję, że zdechnie (uważam, że chodziło o to, że biła się w brzuch będąc z nią w ciąży), że odda ją ojcu za dwa miliony. A wczoraj światło dzienne ujrzały nagrania, na których słychać, jak Oliwia zwraca się do córeczki „Zamknij mordę szmato, k*****o”, ojciec tez przeklinał do Oliwi, żeby się zamknęła itd, nagrywał materiał dowodowy, ale to wszystko to taka patologia ukryta za pięknymi zdjęciami. Pamiętajcie, patola to nie tylko biedne domu, w których leje się alkohol. To także zwykle kobiety, z teoretycznie dobrych domów. Ustawiała małą do zdjęcia, cyk cyk, a potem cały dzień z mordą w telefonie, czytając komentarze, licząc serduszka i kasę ze wspolprac. Dziecko miało wszystko: piękny pokoik, tryliard wózków na pokaz, 25 letnia matkę po dwóch operacjach nosa, dwóch operacjach piersi, ust itd, a nie miało uwagi, miłości o której tak pisała na insta i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona już w ciąży miała coś z garem. Jakaś dziewczyna pisała na fb, że leżała w ciąży w szpitalu z Oliwią i że ona wylewała kroplówki, żeby nie przytyć, a dziecko nie rozwijało się jak należy. Że gdy dostała od męża auto, to z mordą na niego, że to nie mercedes. Przynosił kwiaty do szpitala, a ta zamawiała tam kurierów i paczki, miała konsultacje psychiatryczna, ale nic to nie dało, wyszła na własne rządanie. Chora kobieta, dziecko jako dodatek do lansu, strasznie żal mi tej maleńkiej istotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz cos piszecie w tym temacie to niech to beda potwierdzone info. Maz nie wysłał jej filmiku tylko ona go znalazla na jego telefonie i sobie przeslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jakieś zdjęcie tej całej Oliwii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belferowa
Ojciec przeklinać do Oliwii? Jak Ty z taką składnią podstawówkę skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mnie tylko jedna rzecz zastanawia... Jakie macie dowody na to, że na tym nagraniu był głos Oliwii ? Skąd wiecie, że screeny były prawdziwe ? Większość z was jej pewnie nawet nigdy nie obserwowała. Wydaliście już osąd, a tak na prawdę do końca nic nie wiadomo. To już zresztą nie pierwsza taka sprawa,że ktoś kogoś oskarża a potem okazuje się, że niesłusznie. Nie bronię jej, ale tak jak ktoś slusznie zauwazył oni wszyscy mają coś z garem i nie wiadomo która strona mówi prawdę. Jedno jest pewne - robienie show z rodzinnych tragedii jest mocno niesmaczne, a traktowanie tragedii małego dziecka jako fajną rozrywkę,żeby sobie poplotkować tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasia44
Trochę się zdziwiłam ta cała sytuacją, bo obserwowałam ja na ig i nie powiedziałabym żeby była złą mamą. Nie chcę absolutnie jej bronić, ale widać że ten Mariusz, szukał ja nią haka. Oliwia jest trochę pusta, łatwa i samotna. Ona cały czas była z nelią sama. Wiecznie same, non stop. Wyszła za starego dziadka i myślała, że będzie miała życie jak w bajce, a tu okazało sie, że dziadek też jest cwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu dziadka? Ile ten jej koleś ma lat a ile ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasia44
Ona 25, a on ponad 40. Może trochę przesadziłam z tym dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belferowa, to Ty masz problem z czytaniem, bo jest napisane OJCIEC PRZEKLINAŁ DO OLIWII. Wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówi się "przeklinać do kogoś" tylko "przeklinać na kogoś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowała ode mnie ostatnio ubranka newbie...wspominala ze stara sie o drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasia44
Ona chciała koniecznie zajść w nowa ciążę. Dziwię się jej, bo ona oprócz matki, nie miała znikąd pomocy. Tego jej Maria nigdy nie było w domu, z resztą widać że jakiś ten związek nieudany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej mama tez sie udzielala na insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasia44
Jej mama miała insta, Oliwia wrzucała zdjęcia, jak bywała u mamy i że spacerów. To było na tyle jeżeli chodzi o jej życie towarzyskie. Trochę mi jej szkoda i serio trudno uwierzyć, że ona robiła krzywdę swojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ją sledzialm na Ig ale stosunkowo niedlugo..mysle, że wszyscy osądzili ją trochę za szybko, cokolwiek się tam działo za zamkniętymi drzwiami. Ja też jestem z dzieckiem ciągle sama. Ciągle. Jej ojciec znajduje sobie sto tysięcy powodów aby tylko z nami nie spędzać czasu. I (absolutnie nie usprawiedliwiajac zachowania Oliwii i słownictwa) trochę rozumiem tą frustrację i często nie moc.. Kocham swoje dziecko nad życie ale bywa, że w kilka sekund wyprowadza mnie całkowicie z równowagi i też mam ochotę zatrzasnac siebie w innym pokoju i przestać wreszcie słuchać płaczu i wiecznych krzykow o byle co. Podsumowując nie oceniacie wszytkiego jak Wam wygodnie. Pewnie wszystko leży gdzieś po środku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasia44
Ja ciebie rozumiem, ja też mam córkę trochę młodsza od nelii i też potrafię się na nią zezłościć i nie reagować przez jakiś czas na krzyki i płacze. Ja po roku wróciłam do pracy i czuję się trochę mniej samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1984301
Dziewczyny ale jak można do dziecka czy do kogo kolwiek tak sie odzywać ! Mariusz prosił ja na nagraniu ,żeby podeszła do Nelki a ona odp "i tak mnie dziś nie dostanie " dziecko błagało krzykiem żeby "matka" doszła ,przytuliła a ona ja zamknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można usprawiedliwiać, że ktoś nazwał dziecko "szmatą" ? Ja wszystko rozumiem, ale jeżeli macie problem z emocjami to najpierw udajcie się na terapie a nie decydujecie się na dzieci... :O Natomiast nie wiadomo w jakim stopniu to nagranie jest prawdziwe, także ja bym się wstrzymała z osądzaniem. Ktoś z was ją obserwował, może się wypowiedzieć czy na nagraniu był jej głos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Mariusz to chyba tez niezle ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej denerwujące jest,że na ig mamusie kubusiów, juleczek i inne "jestem bo jesteś" już wydały osąd i oczywiście każda wie najlepiej co się wydarzyło w ich domu. Dla mnie to chore się promować na czyimś nieszczęściu ( w tym wypadku nic niewinnego dziecka) Ale dożyliśmy czasów,że każdy musi mieć zdanie na każdy temat i nie spocznie dopóki się nim nie podzieli ze światem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że ty na każdą histerię swojego dziecka ty od razu reagujesz i jesteś na zawołanie? Był jeden filmik jak mała się kładła na podłogę i Oliwia nie reagowała. Wszystkie super matki na FB ja zjechały z góry na dół. Już widzę jak one lecą na każde zawołanie swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauwazylyscie ze te nagranie jest troche zmiksowane? Przysluchajcie sie bardziej.... powatarzajace sie kwestwie i urywane po kawalku slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna zobaczyc te nagrania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz odsluchalam masakra, ale od razu bylo po niej widac ze ma nierowno pod zajnikiem, ale wstyd na cala polske masakra , co za ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrania u dooris byly jakby źle ściągnięte, niewyraźne i przycięte. U innej dziewczynu były czyste i wyraźne, nie ma mowy o przekrecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wstyd na cala Polskę "to akurat najmniejszy problem w calej tej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×