Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość
pierwsza moja reakcja jak usłyszałam nagrania to wściekłość! tak wspolczulam dziewczynie , ze porwali dziecko a tu nagle takie coś... ale później zaczęłam się zastanawiać... Ojciec przekręty jakieś niby trafił do aresztu , kochanki itd... Filmy są złożone z fragmentów... to moze byc tak naprawdę kawał dobrej roboty by udupic matkę. Szmato czy k...o mogła mówić przecież do niego!! w tych czasach nic mnie nie zdziwi ale myślę , ze cos w tym mi ze być skoro ojcu tak zależało na upublicznieniu. Mam nadzieję , ze sprawą się wyjaśni i nie okaże się , ze naprawdę matka znęcała się psychicznie nad ta dziewczynka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam kiedys profil na ig tego Mariusza i on trochę przyglupi się wydawał. Z resztą, ona znęcała się nad mała a on na to patrzył? Przecież jak ja bym tam robiła mojej córkę, to mąż by ją zabrał i wyszedł a nie nagrywal. Szukał na nią haków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wieszają na tej dziewczynie psy, a to nagranie zostało i tak zmiksowane,co w pewnym momencie słychać. Ona jakoś specjalnie się nie darła, to jego ciągle było słychać, jak on się drze. Dziwne, że ojciec przez 1.5 roku nagrywał żonę,a dopiero jak ta zagroziła mu rozwodem zaczął ją w ten sposób niszczyć. Który kochający ojciec tak robi? Jeżeli dziewczyna miała takie problemy to kochający mąż i ojciec zaprowadziłby ją na psychoterapię (było ich na to stać). Już był jeden ojciec w sieci, który nagrywał dziecko malutkie i wymuszał na nim odpowiedzi, że mama go bije, a okazało się,że to on byl przemocowcem i żona od niego uciekla. Dajemy się jako społeczeństwo ponieść nagonce. Normalni ludzie (powtarzam normalni!!!) nie piorą brudów w sieci i nie robią takich akcji ... Oglądałam ją na insta, widać było ogromną ilość pieniędzy, ale też widać było, że malutka jest zżyta z mamą,bardzo do niej legła, przytulała się, uśmiechała. To nie było dziecko nad którym się ktoś znęcał na litość boską ... Wy chyba nigdy nie widziałyście dzieci nad którymi ktoś się znęca. Proponuje przejść się po domach dziecka i porozmawiać z pracownikami jakie tam dzieci trafią. Ten tatuś to też ponoć niezłe ziółko, bo ktoś pisał u niej na profilu, że ją ostrzegano przed nim, ale ona nie chciała słuchać. Który facet w ogóle nagrywa seks z kimś? Żeby znowu mieć w razie czego dowody do niszczenia kolejnej osoby? Od tego by tam stwierdzić czy dochodziło do czynności przemocowej jest sąd, a nie internauci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe dzieci, takie jak Nelia, zawsze lgną do swoich rodziców, jacy oni by nie byli, bo są bezgranicznie ufne. Śmieszy mnie tylko zaangażowanie się i psychoanalizy innych instamam. Dobry temat, żeby nabić sobie obserwatorów, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet już osąd wydał bo jak zawsze wie najlepiej, Nie wiadomo jak było bo od tego żeby ustalić jest sąd i policja. szkoda tylko dziecka bo zawsze ono cierpi najbardziej przez niedojrzałość i głupotę dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Instamamuśki wszystkie nagle takie idealne ... tamten tez było idealnie. Jakby każda z tych instamamusiek, które teraz sobie nabijają obserwatorów szumnym tematem nagrać jak mają gorszy dzień, to pewnie również o nich można by powiedzieć podobnie. Świat się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie osadzam, bo nie wiadomo co tam bylo, ale dziecka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowe nagranie gdzie slychac jak mowi ze zabije córeczkę jesli Mariusz nie da jej kasy na torebke Gucci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to nagranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie bylo... Mariusz pisze chce Nelle a ona chce Gucci. Dwa pustaki i tyle. Ps. Male dziecko lgnie do rodzica chociazby go bito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to ten ojczulek to jest najwiekszym potworem, byla wiadomosc, ze ona dowiedziala sie o zdradzie, ok, mowi na filmiku szmata szmata ale bylo to jako wprost do dziecka 'ty szmato', on mowil nie nazywaj jej tak, zeby pozniej wszystko podkrecic pod to ze oliwia do dziecka tak mowila podczas gdy to byly epitety w kierunku kochanki. Przy dziecku czlowiek bigdy nie powinien uzywac takich slow i krzyczec czy plakac ale rozbe w zyciu sa sytuacje i czasami czlowiek ma prawo peknac. Ona ma od razu juz wyrok calego internetu a jakby jest ojciec byl bormalny ti przede wszystkim jak widzi ze matka jest w takim stanie ze nie moze jalav sie dzieckiem to bierze dziecko i wychodzi a nie jeszcze kręci wszystko i podsyca. Tak samo jak nagrał jak mała w główkę się uderzyła- dlaczego sam sie podszedł i jej nie podniósł. Dziewczyna moze i do normalnych nie należy ale jak się dłużej nad tym zastanowić to facet chce ją po prostu zniszczyć i zabrać dziecko bo widocznie zmieniły mu się plany. A który sąd w normalnej rodzinie po rozstaniu zostawiłby dziecko matce? Żaden. Dlatego facet ma wszystko ukartowane. Szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchalam tamtego nagrania i powiem tyle, wyglada mi na fejk. No pomyslcie troche baby! Kochajacy tata, widzi ze jego corka placze, dzieje sie jej krzywda, matka wyzywa dziecko od szmat, to co robi ojciec? Powinien jej strzelic w ryj i zabrac dziecko a nie wyciagam telefon i nagrywac filmiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widać że Mariusz od dłuższego czasu planował to wszystko, nagrania są ustawione i zmiksowane... Chciał od niej odejść ale żeby jej jako żonie nic się nie należało to postanowił zrobić z niej takie dno... A jaką macie pewność że Oliwia była w pełni świadoma, zauważcie że na drugim nagraniu ona ma głos jakby ledwo mówiła...może świadomie podawał jej jakieś środki (których na rynku teraz nie brakuje) i nagrywał ją... Wiem że najważniejsza w tym wszystkim jest ta mała istota, ale nie osądzajcie Oliwii tak szybko bo tym czarnym charakterem może okazać się on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwia LUBI prac swoje brudy publicznie! Pamietam, jak po zerwaniu z poprzednim chlopakiem (D.Z) wyzywala na Facebooku jego i jego rodzine od zlodzieji i patologii. Takze ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znajdę te filmiki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi KK
Wylano na Oliwie wiadro pomyj a to ten caly Mariusz jest potworem, znam go jeszcze z Kędzierzyna, byłam dziewczyną jego dobrego kolegi, przez to męskie ścierwo się rozeszliśmy, bajkopisarz i aktorzyna, kłamał jak z nut, zaliczał wszystko co się ruszalo, chodził po burdelach, i udawał gentelmena a w rzeczywistości słoma mu z butów wystawała, żonę nawet już jedna miał, którą też wykończył i tak siedział we więzieniu nie za przekręty tylko za grubsze sprawy. Jest zdolny do wszystkiego i nie zdziwiłabym się jakby te wszystkie nagrania i wiadomości były zmontowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo co sie dzieje z Oliwia? Gdzie jest Nelia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrania na fb... Sprawa Oliwii P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja , tak to wlasnie jest z tymi idealnymi rodzinkami z instagrama, ta to teraz sie na oczy ludziom nie pokaze, znam ja osobiscie z bidy to to sie wywodzi, zapier... za grancia zeby miec na cyc ki, poznala tego Mariusza odbila sie od dna i jej odbilo, tylko sklepy, ciuchy, zero ambicji, pusta dziewczyna, teraz to juz polegla na calej linii , ciekawe co zrobi, utopila sie we wlasnej proznosci, najbardziej szkoda tej dziewczynki, a Mariusz nie jest w zadnym areszcie tylko zabral jej dziecko sa razem u niego, ona niby nafaszerowala sie lekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagranie nie jest zmiksowane !!!!! ale czy nasz wymiar sprawiedliwosci cos z tym zrobi to watpie, za takie cos nie zabiora jej dziecka osly, najwyzej bedzie ja kurator odwiedzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ja znam z Klodzka, chodzila do Chrobrego. Matka wielka konsultatka Oriflame, dzieci ma kazde z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, my nie wiemy jak było na prawdę. Nic nie wiemy! Mogła przebierać dziecko 5 razy dziennie i robić piękne zdjęcia a w między czasie płakać w poduszkę. Tak na prawdę nie znamy prawdziwego ich życia, jaki oliwia miała kontakt z małą, czy ją czegoś uczyła, gotowała, dawała bliskość czy tylko zdjęcia, przebieranki i smartfon. O ich małżeństwie też nic nie wiemy. Filmik może być zmontowany.... dlatego zastanówcie się i nie wylewajcie wiadra pomyj na nią. Bo nie dowiemy się jaka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam bardzo a czy widziliscie zeby ona bila swoje dziecko?? masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się w to wierzyć.. Ale jeśli to wszystko jest prawdą to serio szkoda maluszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się jej matka nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze dziecko bedzie z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni obydwoje swieci nie sa, ale ten jej maz to dla mnie totalny debil! Dziecko ryczy (o ile to nagranie w ogole jest prawdziwe...), a ten telefon w lape i nagrywa. No madre to? Druga sprawa to jakies wysylanie fotek czy filmikow jak sie stuka z inna babka. Yyyy, serio?! Koles po 40tce odwala takie cyrki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w ogóle ta Oliwia ma na nazwisko ale panienskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesłuchałam to nagranie. Pierwsze co rzuca się odrazu to, to że musiało być nagrane już dosyć dawno temu. Kto ma dzieci ten wie jaki płacz wydaję noworodek/niemowlę, a jaki dziecko starsze. Tu na nagraniu jest jakiś góra paro miesięczny maluch. Ten, który to nagrywal doskonale wiedział co robił. Prowokował, podjudzał i korzystał z jej słabości, robił to na tyle perfidnie, że zarzucając jej że nie podchodzi do dziecka, sam udowadnia że ojcem krysztalowym nie jest, bo jego samego jego dobro nie interesowało, a jedynie materiał który tworzyl. Słychać, że dziewczyna w tym natłoku pomyj sobie nie radzi. Te wulgaryzmy nie muszą byc wcale kierowane do dziecka tylko właśnie do niego. A takie nagranie jest nic nie warte i nie jest żadnym dowodem, bowiem z niego nic tak naprawde nie wynika, na kanwie czegoś takiego sąd nie przesadza czy ktoś jest złą czy dobrą matką i nie ogranicza bądź zabiera praw rodzicielskich. Nagranie po pierwsze cięte i żeby nawet brać je pod uwagę trzeba by zrobić badanie fonii. Trzymaj się dziewczyno, bo ktoś chce na silę przypisać ci całe zło. Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ludzie już przestaną bawić się w detektywów, bo każdy coś dodaje i przekręca, filmik Oliwia sama znalazła u męża w telefonie i go udostępniła, a nie, że on jej wysłał, co jest nawet powielane przez ten innyexpress, czy jakoś tak. A że filmiki na story zmontowane, bo się powtarzają: tam nagrania trwają max 15 sekund, wiec ktoś je przycinał, żeby dodać całość, na nagraniu matka dziecko zamyka w innym pokoju i mówi siedź tu, nawet dziecko w wieku Nelii, gdy płacze histerycznie, a słysząc kłótnie rodziców wyło z przerażenia, to ten płacz tak właśnie wygląda, nie bronię ani jej ani męża, oboje mają z garem, ona święta tez nie jest, gdyby miała depresje, to już ostatnie na co miała by chęć, to wdzięczyc się na insta, a potem płakać w telefon, ona po prostu dała złapać się w bańkę jaką jest insta, wykumala na tym niezły biznes i chciała coraz więcej i więcej, po to, by się moc pochwalić, bo po co dziecku tryliard wózków, w każdym małą dupke wozi się tak samo, wiadomo, że na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×