Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość
20:47 Dokladnie! Tez zwrocilam uwage na ten placz. Moja corka ma 4i pol roku i inaczej placze teraz, inaczej plakala majac 3 lata, rok czy 5 miesiecy. Z tego nagrania nic nie wynika, sa wyzwiska, placz dziecka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb jest dostępne cale nagranie bez ciec i w sumie kolejne nowe z ktorych wynika ze Oliwia naprawde byla chora psychicznie chyba. Ojciec dodał tez nowy filmik malutkiej z dzis jak ja usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz dac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa Oliwii P. Tam wszystkie nowe info wrzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona_w_uj
Jestem bardzo zniesmaczona tym co się dzieje wokół tej afery. Laski żyją ta tragedia. Mam wrażenie ze instamatkk są najszczęśliwsze ever. Ze jednak ta pierzchalska nie ma tak kolorowego życia jak myślały. Ufff udało się , jak już ma przesranw to dowalmy jej bardziej , oznaczmy ja we własnym poście nagrajmy instastory ( przybędzie nam followersow) wiecie co o tum myśle , ze jest to obrzydliwe. Żywienie się cudzim tragedia. Ja myśle , ze prawdy nie znamy. Nagrania są dziwne , stary jest cwaniak i to widać. Znałam takich manipulatorów. Co jsk się rozstawali to zeby grosza babie nie zostawić , preparowali dokumenty. Ale nie wiem czy tak jest , jsk i wy. Wiec przestańcie wieszać psy na tej dziewczynie , nagrywać instastory , bo co powiecie jak wyjdzie np , ze laska była manipulowana ? Będziecie przepraszać wtedy ? A co jsk nie zniesie fali hejtu ( a wyglada mi na taka) i nałykał się tabletek , co wted przyjdziecie rzucić kwiatka. Strasznym jest jak ludziom przychodzi łatwo ocenić innych. Zbastujcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie fejk, to jej głos i to ona jest tą pustą, okropną matką, dla której tylko pieniądze i ciuchy się liczą. Pochodzi z biednego domu, z rozbitej rodziny, matka z chorobą psychiczną, więc nie ma się co dziwić, że córeczka też nie lepsza. Oliwia Czarnecka - Pierzchalska ma nierówno pod sufitem, więc mam nadzieję, że dziecko trafi w dobre ręcę. Choć ojciec też najlepszego wrażenia nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to wszystko źle wygląda, bo może ma tak źle wyglądać! Tatuś zamiast zająć się dzieckiem kręcił filmy, kto tak robi? Czy wasi mężowie tak robią? Po co kręcił zamiast wspierać i pomóc matce? Po to żeby móc manipulować Oliwią, szantażować ją i trzymać w garści. Tak stała się jego ofiarą, podporządkowaną i robiącą wszystko czego chciał, czasem odartą z własnej godności. Zaspalakajała wszystkie jego potrzeby i zachcianki, bo była przez niego kontrolowana. Kiedy chciała się wyzwolić, on zabrał dziecko i wypuścił materiały, które zbierał na nią, od pierwszych chwil życia dziecka, żeby ją zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w tej historii martwi ten lincz ... A nie zwrócenie uwagi na to, że jest to typowe pranie brudów przez pana Mariusza, który próbuje totalnie zniszczyć żonę. Sama miałam depresję poporodową, jak się okazało związaną z traumą po narodzinach córki. Nie miałam do córki żadnego instynktu, wręcz przeciwnie uważałam ją za "problem", miałam napady furii, agresji, albo wręcz przeciwnie, byłam wyłączona, apatyczna, miałam napady paniki, lądowałam na pogotowiu, bo nie mogłam złapać powietrza. Mówiłam również słowa, których do dzisiaj żałuję, wyzywałam córkę, męża. Co zrobil mój mąż? Nie nagrywał mnie. Zabrał mnie do psychologa, psychiatry, dostałam leki, przeszłam psychoterapię, mąż też wszedł w rolę terapeuty instruowany przez psychologa i żyjemy dalej. A tutaj tatuś co zrobił? Przez rok nagrywał nieświadomą tego zonę i zamiast coś z tym zrobić, zgłosić, poprosić o pomoc psychologów itp. wsadza to wszystko do neta. Brzydzę się tymi wszystkimi instamateczkami, które wykorzystują te historię do nabicia sobie followersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszy rzut oka ani matka ani ojciec nie są normalni... Ona traktowała córkę jak lalkę do przebieranek. Mam wrażenie, że Mała już wiedziała, że mamusia będzie zadowolona, jak ta będzie "ładnie" pozować. Ta dziewczyna była zepsuta pieniędzmi i Instagramem- interesowało ją tylko zdobywanie popularności kosztem dziecka. Ich życie kęciło się wokół ubrań, kosmetyków i "lajków". Ten facet wiedział na pewno, że Oliwii odbiło, ale zamiast wysłać ją do psychologa, bo na pierwszy rzut oka widać, że to anorektyczka (niestety dziewczynom na insta bardzo podoba się taka chudość), była uzależniona od smartfona i żyła bardziej w wirtualnym świecie niż w rzeczywistym. Może córce będzie lepiej z ojcem? Może on ma bardziej normalnych rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteś chorzy na głowę, jak czytam co piszecie to normalnie nie wierze ze taki debilizm się szerzy wśród ludzi! Jest nagranie na którym wyzywa swoją córkę od szmat i k***e ze jej nienawidzi ma to dziecko gdzieś, tylko nagrywając takie coś ojciec jest co kolwiek jej udowodnić! Co z tego ze zabrał by jej dziecko jak ona ma takie samo prawo a na sprawie rozwodowej dziecko i tak by zostało jak zawsze, w naszym Polskim prawie i w każdym dziecko zostaje przy matce musza być silne dowody jeśli ojciec chce ograniczyć prawa dla matki! Nie miał wyjść musiał to nagrać a krzywda temu dziecku się nie działa na nagraniu bo płakało! Nie było bite! Każdy normalny człowiek by tak zrobił ten facet nie miał wyjść żeby udowodnić co kolwiek musiał mieć to nagrane a to czy ciągną ja za język czy nie nie ma znaczenia! Bo ani w złości ani w czym kolwiek normalna matka nie powie ze nienawidzi swojego dziecka, on może nie jest tez święty ale ewidentnie i od początku matka jest winna jak moza po zaginieciu dziecka pisać na ig czy fb ze zaginęło moje dziecko jak ktoś coś wie niech da znać” toz to tylko debil zwykły mógł coś takiego napisac. Niech sąd rozstrzygnie ta sprawę ale jedno jest pewne Nela nie powinna zostać przy matce, ta gowniara nie nadaje się na matkę bo w głowie ma co innego. Nagranie nie jest przerobione a ludzie którzy nie maja pojęcia o niczym się tu najwiecej wypowiadają, jak ojciec zabrał by dziecko i powiedział komu kolwiek lub napisał ze matka wyzywa ze od k***w itp czy ktoś by mu w to uwierzył? Nigdy. Zanim się wypowiecie zacznijcie myśleć bo wydaje się ze te wpisy to dzieci z przedszkola piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiadomo jak tam bylo,dziwi mnie ze taki porzadny tatus dopiero teraz sie zainteresowal niby katowanym dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.30 Rozumiem,że jesteś policyjnym specem i rozpracowałas czy nagranie nie było przerabiane i czy to ona jest na nagraniu. Wiesz też jakie byly kulisy tej syyuaxji.. Są jednak jeszcze osoby które takich zdolności nie posiadają i wiedzą co to domniemanie niewinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Oliwie , moze nie tyle ze znam osobiscie ale z widzenia, wszyscy wiedza ze jest mocno skupiona na sobie , jej facet to polmozg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy można ukierunkować. Można szczypać dziecko żeby płakało i nagrywać monologi, tak żeby wskazywały, że matka jest niedobra. Można nałożyć na siebie dwa nagrania i wychodzi z tego super dowód, ktorym przez wiele miesięcy można szantażować matkę dziecka, dla własnych potrzeb. Można też opublikować to w sieci niszcząc cały dorobek kobiety ( czy wartościowy, czy nie, nie mi to oceniać ) i tym samym ją całą. Czy normalny mąż i ojciec, nie reaguje na płacz dziecka i szok poporodowy żony, tylko w tym czasie nakręca filmiki. Nagrania dotyczą pierwszych dni dziecka, niemowlęta płaczą to normalne, czasem trudno je uspokoić, czasem kobiety są wobec tego bezsilne, zwłaszcza gdy nie mają na kim polegać. Dziecko było czyste, zadbane, odkarmione. Mama karmiła je rok piersią ( czy tak robi zła matka? ) przychodziła do nas do przychodni na okresowe badania i dziecko było zawsze uśmiechnięte. Dlaczego tatuś nie umieścił w sieci nagrań, kiedy dziecko już mówi, tylko wykorzystał płacz niemowlęcia i bezsilność matki. Pomyślcie o tym zanim zaczniecie oceniać kobietę, która do tej pory dla wielu z Was była idolką. Fajnie jak komuś przytrafi się tragedia? Jak ktoś ma gorzej od nas? Nikt nie wie w jakim mechanizmie funkcjonowała ta rodzina i kto tak naprawdę jest ofiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która kobieta nie jest skupiona na sobie, każda z nas chce być piękna...dążymy do tego. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie dziwie mieli tyle pienoedzy ze spokojnie maz mogl wynajc pania na caly dzien do opieki nad dzieckiem mogla gotowac malej a on zarzuca Oliwi ze karmila dziecko lodami chispami to czemu czegos nie zrobil stac go na to spokojnie a on patrzyl na krzywde dziecka i nagrywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie... jak pokazywala na insta ciuchy, wozki, to bylo wooow, jestes sliczna, itp. Teraz cos sie zadzialo - nie wiadomo co tak naprawde i jest lincz. To samo bylo z Deynn. Sciagnela siostry by matka poszla na odwyk alkoholowy, chciala pomoc. Mlodej sie nie usmiechalo pracowac, chciala miec to, co siostra i sru, wylala szambo. Takze ludzie, nie wydawajcie sadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesluchajcie sobie nowe nagrania jak Oliwia mowi ze zabije mala, albo ze jej nienawidzi bo nie ma pieniedzy. P******a baba i tyle, on tez ma cos nie tak z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie te nagranie można zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko było czyste, zadbane, odkarmione. Mama karmiła je rok piersią ( czy tak robi zła matka? ) X No tak to jest najważniejsze. Bo gdyby karmiła mm to od razu byłoby wiadomo,że to ona jest na nagraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak z tym jej bogactwem ? Przeciętna rodzina, to że dziecko miało ładne ubranka i dużo wózków nie świadczy jeszcze o bogactwie. Poza tym większość tych rzeczy to pewnie że wspolprac. Zresztą oni chyba mieszkali w bloku więc faktycznie luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam depresję poporodową. Nienawidziłam synka, chciałam żebyśmy przestali istnieć. Pomógł mi mąż i teściowa. Rodzina męża bardzo mnie wspierała i dopiero po czterech miesiącach zaczęłam dostrzegać synka i jego potrzeby. Kocham go najmocniej na świecie i cieszę się, że dzięki bliskim przetrwałam ten trudny okres. To nie jest łatwa sytuacja, hormony buzują, ważne żeby zwrócić się o pomoc i znaleźć ludzi którzy pomogą to przetrwać, a nie wykorzystują chwilową niepoczytalność i bezsilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochwalam istażycia, ale współczuję Pani Oliwii straty córki. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i córeczka wróci do mamy, bo jej potrzebuje. Trzymam kciuki, nie będzie łatwo, ale nie ma rzeczy niemożliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 No bylo bogactwo widac. Drogie samochody, markowe ciuchy i wozki razem wziete warte tyle co samochod niejednego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni jej odebrać prawa rodzicielskie ALE jemu także. Niektórzy tutaj zagalopowali się robiąc z niego jakiegoś bohatera który musiał "walczyć" i zbierać materiały. Wy wiecie w ogóle kto to jest? Jesli nie, to radzę się dowiedzieć kim on jest i czym się zajmuje. Ciekawe czy dalej będziecie go mieć za dobrego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma agencję towarzyską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl o niej artykul na Pudelku i juz zniknal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, gdzie można ten filmik zobaczyć, bo na insta chyba już go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa już mam filmik, znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ojciec nie lepszy. Sam przeklina i drze się przy dziecku, nie próbuje nawet go uspokoić ani trochę. To nagranie to widać, ze pod publiczkę, myslę, że gdy nie nagrywa to wcale nie jest lepszy od tej pseudo-matki. Może nie wyzywa dziecka, ale czułym, troskliwym ojcem tez nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×