Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość
I ma sławę, o którą tak zabiegała, wylądowała na Pudlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma sławę, o którą tak zabiegała, wylądowała na Pudlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta matka to totalna patologia. Ojciec też wydaje się patologiczny, choć nie znęca się nad dzieckiem, ale nie próbuje go uspokoić i obarcza tym matkę (zapewne całą opieka nad dzieckiem ja obarcza). Ostro przestarzałe i zaściankowe podejście ma co do wychowywania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepszy jest tekst ojca: "skoro nie potrafisz jej wychować to ją oddaj". :O Widać, że kompletnie im na dziecku nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja też jestem z dzieckiem ciągle sama. Ciągle. Jej ojciec znajduje sobie sto tysięcy powodów aby tylko z nami nie spędzać czasu. I (absolutnie nie usprawiedliwiajac zachowania Oliwii i słownictwa) trochę rozumiem tą frustrację i często nie moc" x Tak, tak, znęcanie się nad dzieckiem i wyzywanie go od "kur/ew" jest cool. Usprawiedliwiaj to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że jedna osoba na temacie żałośnie broni tej pato-matki. I próbuje obsmarować jej męża, zdradzając jakieś szczegóły z jego życia prywatnego. Pewnie ktoś z jej rodziny. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katyah
Nie zdziwię się jak wyjdzie na jaw, że to jeden wielki blef a oni oboje ustawili nagrania, kłótnię i całą sprawę po to żeby zdobyć popularność. W końcu "nie ważne co mówią, ważne żeby mówili". Za jakiś czas zobaczymy Oliwkę z Mariuszem na ściance a 40 tysięcy followersów zamieni się w 400 tysięcy. Internet niby nie zapomina ale ma krótką pamięć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedna osoba, a kilka normalnie myślących. Żenada to jesteś ty bo lyszqsz wszystko jak młody pelikan, to,że coś jest w internecie to nie znaczy że to prawda objawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie co z małą? Gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są podli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy przykład manipulowania nagranym materiałem wyrwanym z kontekstu. Ciągle mężczyzna podkreśla, że dziecko płacze, że trzęsie się, aby tylko zobrazować w naszej wyobraźni ogrom "tragedii" która widzi, skąd inąd czemu sam jest bierny, chociażby wziął by dziecko na ręce i dalej umoralniał żonę, bo to wychodzilo mu najlepiej w całym nagraniu. Rola pouczającego nauczyciela, zatroskanego calym wydarzeniem nic nie robiącego taty wyszla przekonywująco, ale niestety nie dla mnie. Zgadzam się także z tym że dziecko jest noworodkiem lub niemowlakiem, bo to słychać po placzu. A wyzwiska mogą być także kierowane do samego twórcy nagrania, ze ma "tam siedzieć" ze może nie chodzić za nią nie nagrywać bo sobie tego nie życzy. A może kierowanie słów, ku..., szm... Tez do niego, może to wynikało z kłótni ktora pomiędzy nimi była i tyczylo się to konkretnych zachowań ów pana. Ludzie opamiętajcie się, widzicie jeden urywek i wydajecie sądy wynosząc pana na piedestał. Może nie będę popularna swojej ocenie, ale jestem po stronie tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie sama jesteś tak samo beznadziejną matka jak i ona. Wyrażnie słychać, jak mówi do dziecka "zamknij ryj". W dodatku wyżywa się na dziecku i nie próbuje go w ogóle uspokoić, mimo, że dziecko strasznie płacze, to już podpada pod znęcanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 23 nie wiesz tak na prawde jak bylo, to 'zamknij ryj' moglobyc do jej meza. Moim zdaniem te nagrania sa mocno zmanipulowane i poskladane w calosc z kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 droga pani Madko, ja się pytam gdzie jest ojciec w tym całym zamieszaniu. Każdy ma prawo do własnej opinii, a sąd do orzekania w danej sprawie, w sądy jednak się nie bawmy, bo na to przyjdzie odpowiedni czas jeżeli nie dojdą do porozumienia i to sprawa nasza już nie jest. To też nie powinno być tak nagłaśniane bo o hejt i lincz latwo, gorzej później gdyby okazało sie calkiem cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, trzeba być "madką" aby krytykować znęcanie się nad dzieckiem. Palnij się w łeb. No właśnie - każdy ma prawo do własnej opinii, wiec skończ narzucać własne zdanie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, czy ty jesteś jakaś ograniczona ? Ludzie Ci piszą,że nie wiadomo czy to nagranie nie jest zmanipulowane a ty dalej swoje. Owszem, jeżeli nagranie nie zostało w żaden sposób zedytowane, jeżeli głos tej kobiety to rzeczywiście Oliwia, jeżeli nie była pod wpływem środków odurzających które mógł je podać, jeżeli nie była w depresji ( no i właśnie takich jeżeli można znaleźć dziesiątki ) to oczywiście należy ją krytykować i to bardzo. Problem w tym, że nikt nie wie co tam się dokładnie stało, a jeżeli wydaje ci się że coś słyszysz na nagraniu to nie znaczy że na prawdę tak było. Może cię zaskoczę ale tak samo jak programy do edycji zdjęć istnieją programy do edycji nagrań... I to wcale nie trudne w użytkowaniu. Więc droga idealna Madko Polko, daj sobie spokój z tym ocenianiem bo nie jesteś Bogiem i nie wiesz wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dziecka i matki. To jakiś tyran i manipulant. Wkręcił laskę i zmarnował życie jej i jej dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kolejnym nagraniu mowila ze jak nie da jej kasy to zabije jego nelie i siebie, to jest normalne? Specjalnie ja pytal 10 razy czy wie co mowi, na pytanie jak zabije -„nozem” . Wczesniej daj mi kase bo ja zaj***e(nelie) . Nie broncie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno, totalne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze te blogerki to udostępniły u @darialigus i @jejwysokoscmama jest cała prawda o niej A z tego co czytałam to @jejwysokoscmama ja znała osobiście i potwierdziła co z niej za ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie dobrali się tam wszyscy razem. Ona wzięła sobie mężczyznę po przejściach który prawie mógłby być jej ojcem. Jedni piszą że to dla kasy pewnie aleOd takich cwanych lisów ciężko jakąś kasę wyciągnąć bo zazwyczaj"wcześniej się już raz sparzyli". Ogromna różnica wieku, na dodatek go ponoć ciągle w domu nie było. Ona koleżanek też widać nie miala prawie, była zostawiona sama sobie. Jej matka też powinna ją wspierać, raz widziałam komentarz matki, jak ktoś napisał oliwce że jest zrobiona kukła ze starym facetem i chodzi półnaga w środku zimy to jej matka odpisała że jej zazdroszczą. Małe dziecko, w międzyczasie pewnie operację miała mama, kto ma na to czas kiedy dziecko jest takie małe i głowę do tego... bez wsparcia. Parę razy przejrzałam jej story czy insta i wg mnie to moja opinia te dziecko tam smutne było, rzadko była interakcja z matką, że podchodzi usmiechniete przytulić się. Na tych filmikach co ja widziałam ta mała zazwyczaj albo w wózku albo szła przed siebie. Mowie wam od razu mnie tknęło to wcześniej, bo inne dzieci to w tym wieku radosne wulkany energii. Szkoda mi tej oliwki bo naprawdę spotkała ja ogromna fala hejtu itd to młoda przecież dziewczyna. Szkoda że nikt jej nie pomógł jeżeli była nieszczęśliwa. Szkoda że nikt temu dziecku nie pomógł bo ono to już całkiem bezbronne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta baba powinna się leczyć. W filmikach gada, że zabije siebie i dziecko jak mąż nie da jej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie innyekspres jest artykuł o oliwi cos tam ze zaginęła córka porywacz wysłał film pono i są komentarze ludzi. Jeden to chyba jej były współlokator z Bristolu pisze i ogólnie widać ze pisza ludzie co ich znali chyba a nie dedukcje a może było to czy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest baranem bez dwóch zdań i wiedzial z jaka materialistka sie żeni. a ta bladź pseudomamuska najgorsze ścierwo jakie może być. wykorzystywanie dziecka do wymuszania pieniedzy od swojego faceta. to nie małzenstwo tylko uklad biznesowy. najgorszy sort podludzi bez zasad uczuc i morali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, gdy związek się rozpada i zaczyna się walka. Matka w nerwach tak może do córki powiedzieć, nie oszukujmy się, jemu też rozpada się rodzina, więc oboje gotowi na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika S
Oliwia Pierzchalksa mam nadzieję że cie zamkną zwyrodnialczyni za takie słowa do dziecka i bicie go po brzuchu. Jesteś zerem zdychaj patologio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On na ig mówi do małej, że koniec instagrama. A ja myślę ze teraz to dopiero kasę zacznie trzepac..firmy z pomocą się zgłoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika S. Najgorsze ze robila to gdy nie dostała kasy.. Za 2 miliony oddałaby dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 Moniko, co to znaczy ZWYRODNIALCZYNI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×