Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość
Niestety gwiazda stchórzyła i rozmowa była z nią tylko telefoniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było ich w studio w reportażu. Tylko rozmowy telefoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze co to znaczy omamił? Czym pieniędzmi?? No jak ktoś widzi TYLKO pieniądze to można go omamic pieniędzmi. Szczerze ja z pomocy żadnych czatów nie musiałam korzystać na powodzenie też nie narzekałam nie chodziło mi o pieniądze raczej od mężczyzn opędzić się nie moglam. Zamożne typy same się pchały i widać było to bogactwo a nie że opowiadał. Jeden Nie był to jakis starszy facet ale powiedzmy jego rodzina i on byli zamożni i wszyscy w okolicy to wiedzieli każdy znal nazwisko. Spotykałam się widziałam te domy a nie rozumiem jak można wyjść po 4miesiacach znajomości za faceta poznanego na stronie szukam bogatego z innego miast którego rodziny się nie zna przyjaciół. Dla mnie pieniądze nie były ważne a on wydawał się zepsutym człowiekiem. To nie był jedny facet a nawet sporo ich było kręcących się koło mnie i ŻADEN normalny tylko kasa i ja jako dodatek.... Kobieta musi być niezależna a jak chce być zależna od faceta i jego pieniędzy to wyglądo to jak wygląd. Czyli co on zarządzi ona musi robić. Ale takie mamy czasy jak ktoś "sprzeda" swoją niezależność za pieniądze to nie ma już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jprdl
Naprawdę istnieją takie osoby jak ta cała Oliwia? Myślałem, ze tylko w dowc****h i w filmach. Jacy mężczyźni w ogóle się takimi interesują? Chyba tylko desperaci, którzy jedyne co mają jej do zaoferowania to pieniądze. No bo jaki normalny mężczyzna chciałby być z kobietą, która w ogóle nie interesuje się nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendzia
Jakby od razu ojciec zgłosił to na policję to sąd do rozprawy zostawiłby dziecko z tą madką. Taka jest zasada w Polskich sądach. Madka narkomanką, alkoholiczką może być, ale zawsze to ona dostaje dziecko. Ojciec, żeby móc powalczyć o dziecko przed polskim sądem musi mieć bardzo mocne dowody. Chociaż nigdy nie ma gwarancji. Teraz pewnie jej adwokat tworzy mit depresji po porodowej. Na 1 sprawie przedstawi zaświadczenie od psychiatry, że nie była sobą po porodzie. Na 2 rozprawie przedstawi opinie, że już jest ok i może opiekować się dzieckiem (alimentami na dziecko). Tylko kasa się liczy $$$$. Szkoda dziecka, bo ona ma 80% szans, że wygra i przytuli alimenty, nie dziecko. Dziecko powinno w tym przypadku zostać z ojcem, a jak będzie? Życie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest chora i to nie bulimia jest jej chorobą. On wygląda jak stary gangus ale on miał więcej serca do tego dziecka niż ona. Może nie jej wina to chore dziewcze. Ale podobne są laski co ją obserwują i jeszcze mylą zdjecia z rzeczywistością. Jak wpada się na pomysł by obserwować patusowa laske ze sztucznymi cycami, włosami, rzesami itp? To wy ja stworzyliscie wiec brawa dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dziewczyna szuka faceta na stronie „szukam bogatego“ to dla mnie jest temat oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego rodzina mieszka w Hiszpanii? To prawda, że matka jest Hiszpanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego ciekawa. Myślę, że to bajer :-) Facet zaciąga jak dla mnie gwarą śląską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Von Swan
Czy ten mąż ma hiszpańskie korzenie? To by trochę tłumaczyło bo oni mają dzikie podejście do kobiet I lubia takie akcje z zbieraniem dzieci.. tj znam kobiete która za 2iego meza wzięła sobie Hiszpana I gdy nadszedł moment rozwodu z racji różnicy charakterów on chciał jej zabrac dziecko, groził,wyzywal jego rodzina odseparowala az w końcu musiala uciekać z dzieckiem do kraju.. (fakt nie wszyscy są pewnie tacy ale to w ramach przykładu) Odnośnie zaistniałej sytuacji nie sposób wydac osad nie znając całej prawdy..aczkolwiek dziwnym wydaje mi się że szanowny 'tatuś' zamiast reagować tylko nagrywał jakby zbierał haki. Też mężczyźni są w stanie doprowadzić kobiete do ostateczności ze tylko przeklina,grozi w afekcie...nie mamy pewności czy tak nie było. Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni I z korzyścią dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On bardzo dobrze mówi po hiszpańsku i z urody też coś ma takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakim portalu oliwia poznała męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które bronią tej Oliwii to chyba też jakieś puste karyny. Najeżdżają na faceta, że chory psychicznie, a nawet studiów z psychologii nie skończyły. typowe dla tych tępych karyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal piękne i bogaci, coś w tym stylu. Portal sponsora szukam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i oczom nie wierzę...jakim prawem wszyscy ja oceniacie?Tak naprawdę nikt nie wie co się w tym domu działo,widać że dziewczyna ewidentnie nie była szczęśliwym człowiekiem,nie wiadomo z jakiego domu i rodziny się wywodzi(A to bardzo wazne)czy ktoś ja wspierał i pomagał.Slaba i samotna,która bez problemu można manipulować,może facet ja doprowadził do obledu a może jest chora,może nigdy nie zaznala miłości?nie wie jak opiekować się drugim czlowiekiem?takie zachowania nie biora sie znikad...z całą pewnaoscia nie powinni zajmować się dzieckiem,jak dla mnie ani jedno ani drugie nie nadaje się na rodzica.Ktos Takich "rodzicow"wychowanych na Facebooku i innych dziadostwach jest mnóstwo,nie przygotowanych to życia w rodzinie i nikt nie wie co się dzieje za zamkniętymi drzwiami. Zadziwiające jest w jaki sposob ojciec reaguje na slowa matki do corki,bardzo mu to wszystko na reke.straszne!!!!.Dziecko powinno być jak najszybciej odseparowane od ojca i zabrane do adopcji, jest mała więc jest szansa że mimo wszystko będzie jeszcze szczęśliwa. Może darijmy sobie wyzwiska i publiczny lincz bo to nikomu nie pomoże,wręcz odwrotnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, chyba tak się właśnie kończą związki oparte na finansach. Ona chciała sponsora, żeby wejść na szczyt finansowy, więc większego wkładu własnego, kasa miała z nieba spaść; on szukał młodej, ładnej i głupiej, dwa razy młodszej. Szkoda, że w tym wszystkim powstawało dziecko, które tutaj najbardziej ucierpiało. Koleś, ewidentny przemocowiec, który widząc stan żony zamiast zabrać ją na leczenie, olał sprawę. Laska zachowywała się czasem tak jakby była naćpana. Problemy psychiczne przed ciąża, w ciąży i po ciąży, dobrze, że nie skończyło się to dla tej dziewczynki gorzej ... Teraz koleś zrobił piekło dziewczynie zamiast załatwic to jak człowiek dojrzały. Na dodatek dopiero wtedy jak wyciekły jego nagrania z kochanką. Trzeba mieć nasrane w łbie by kręcić siebie podczas seksu, chyba że to też dla szantaży potem. Nie ma co ukrywać, że laska nadaje się na leczenie psychiatryczne, a koleś na odizolowanie od dziecka. Sama dziewczynka mam nadzieję trafi do rodziny zastępczej dopóki rodzice się nie ogarną, bo ewidentnie nie są ani zdrowi, ani dojrzali do opieki nawet nad chomikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak,dziewczyna potrzebuje pomocy psychiatrycznej a ojciec powinien ponieść konsekwencje za nie udzielenie pomocy dziecku pod warunkiem,że faktycznie była wobec córki stosowana przemoc.Tez odniosłam wrażenie,że dziewczyna jest na pana jest tak spokojna.Bardzo to wszystko przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie o czym wy mowicie.O jakim zrozumieniu mowimy?Dla kogo?Tego potwora?Sama mam troje dzieci,nie zawsze jest latwo,ale jak mozna bic bezbronne dziecko?O znecaniu sie fizycznym nie wspomne“k****,zdychaj w meczarniach“do dwolatki,nic jej nie usprawiedliwia.Zadufana w sobie paniusia.Do paki z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecALPHAAAA
Ale o czym ty mówisz? Nikt tutaj nie broni tej laski. Nikt normalny, no bo te komentarze pisze albo ona i jej rodzina, albo jej podobne paniusie, które nie interesują się mężczyzną, a tylko tym jak wyżebrać od niego jak najwięcej kasy. Z drugiej strony, jeśli chodzi o faceta, to też musi być słabiutkim mężczyzną, skoro wie, że jedyne co może zaoferować kobiecie to tylko pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopasowali się idealnie pod względem zachowania. Napisała ze teraz jest na terapi w szpitalu w ciąży tez tam miała jakąś pomoc psychologa zaoferowana w uwadze mówili a później chyba na rządanie się wpisała.... Ciekawe czy ona wie ze ma ma problem i czy poważnie zamierza się leczyć. Czy to nie teraz bo afera. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niej nie było żadnej skruchy, dlatego nie wierze, w te terapie, że to z niej szczerze wyszło, raczej pod sąd i publiczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jesteście wszystki epochorowane kalekie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie stare wpisy na jej blogu z 2015 roku - komentarze nie mogę wkleić linka, bo uznaje za spam... pierwszy post z bloga życzliwi ludzie piszą komentarze z 2015r że puszczała się oliwia już kiedyś miała hajs na drogie 'zabawki' i operacje plastyczne, bo dawała tył. ka . pod wieloma postami są podobne komentarze 'znajomych'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak znaleźć tego bloga to ty napisz. Chociaż jakie słowa są w adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczęśliwym człowiekiem, mającym piękną oraz mądrą żonę, mamy trójkę wspaniałych dzieci, kokosów nie posiadamy, nie jesteśmy też biednymi ludźmi, po prostu żyjemy zupełnie zwyczajnie lecz wspierając siebie nawzajem jak tylko możemy. Tutaj z kolei przestroga dla Was wszystkich kobiet szukających łatwego życia i pieniędzy lub też facetów którzy chcecie za pieniądze znaleźć miłość oraz troskę drugiego człowieka, jak widać tych darów nie kupimy za żadną kasę świata. Lecz aby to zrozumieć potrzeba wpierw poukładać hierarchię wartości jakimi się kierujemy. Po pierwsze Bóg, po drugie miłość do żony męża, po trzecie dzieci. Najlepszą rzeczą jaką może dać ojciec swemu dziecku to miłość do żony i najlepszą rzeczą jaką może dać matka swojemu dziecku to miłość do męża, wtedy wszystko jest poukładane jak trzeba. Tak się kończy szczęście własne i innych jeśli przysłowiową szynkę mamy nie od święta a na co dzień, szybko zatracamy sens życia, a brak Boga to pustka którą staramy się zapełnić wszystkim co możemy i okazuje się to egzystencjalną dziurą bez dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy na siłę bronią tej rąbniętej OLiwii P powinni się porządnie kopnąć w głowę. Ten potwór nie ma w sobie ani odrobiny wstydu za to co zrobiła temu dziecku. Wspaniała matka, która wyzywa małe dziecko od k***w i szmat i każe mu zdechnąć. No tak, przecież to TYLKO przemoc psychiczna, kto by się przejmował? Na pierwszy rzut oka widać, że ona jest niezrównoważona psychicznie. Ma bulimię, wahania nastrojów, dwubiegunowość, jest oderwana od rzeczywistości, nieporadna życiowo i uzależniona od mediów społecznościowych. Powinna trafić do ośrodka i zacząć się leczyć. Ona jest dorosła i nic jej nie usprawiedliwia. Musi być odpowiedzialna za siebie i dziecko. Ale wielu ludzi i tak będzie ją bronić bo liczy się tylko wygląd. Bo przecież laska musi być szczupła i ładna i tylko to się liczy. Aha, i najważniejsze żeby dziecko było śliczne i ubrane w markowe ciuchy. Ale kogo obchodzi że dziecko cierpi. LICZĄ SIĘ TYLKO POZORY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriso
gość wczoraj Debilstwo z ciebie. Ona tego dziecka nawet nie uderzyła. Skąd się biorą tępe szmaty i chuje, które obrażają tą biedną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ukrywa i nie ukrywala, ze nie chce dziecka. On ja namowil, a pewnie to byly jakies grozby typu: "albo zdecydujesz sie na dziecko albo rozwod i koniec z pieniedzmi" a poniewaz ona jest prozna i tylko kase widzi to wiadomo bylo, ze sie zgodzi. Niestety oboje sa siebie warci i to dziecko powinno byc zabrane im obojgu. Facet przez 17 miesiecy wszystko nagrywa, a nie reaguje. Mowi do niej, ze mala jest glodna i zeby jej jesc zrobila, bo pol dnia nic nie jadla, a on dlaczego temu dziecku jedzenia nie zrobil tylko pozwolil zeby dziecko pol dnia glodne chodzilo byleby to nagrac? Mowil najpierw do kamery, ze on niby wszystko przy dziecku robil, a na filmiku gdzie udaje wspanialego ojca mowi, ze musi sie nauczyc opieki nad Nelia. N oto kuzwa opiekowal sie.nia czy nie? Sam sie motal w tym co mowi. Jeszcze jak sie zdenerwowal jak dziennikarz do niego powiedzial, ze wysylanie zonie filmikow jak sie uprawia seks z.inna kobieta nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ukrywa i nie ukrywala, ze nie chce dziecka. On ja namowil, a pewnie to byly jakies grozby typu: "albo zdecydujesz sie na dziecko albo rozwod i koniec z pieniedzmi" a poniewaz ona jest prozna i tylko kase widzi to wiadomo bylo, ze sie zgodzi. Niestety oboje sa siebie warci i to dziecko powinno byc zabrane im obojgu. Facet przez 17 miesiecy wszystko nagrywa, a nie reaguje. Mowi do niej, ze mala jest glodna i zeby jej jesc zrobila, bo pol dnia nic nie jadla, a on dlaczego temu dziecku jedzenia nie zrobil tylko pozwolil zeby dziecko pol dnia glodne chodzilo byleby to nagrac? Mowil najpierw do kamery, ze on niby wszystko przy dziecku robil, a na filmiku gdzie udaje wspanialego ojca mowi, ze musi sie nauczyc opieki nad Nelia. N oto kuzwa opiekowal sie.nia czy nie? Sam sie motal w tym co mowi. Jeszcze jak sie zdenerwowal jak dziennikarz do niego powiedzial, ze wysylanie zonie filmikow jak sie uprawia seks z.inna kobieta nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriso
gość wczoraj Debilstwo z ciebie. Ona tego dziecka nawet nie uderzyła. Skąd się biorą tępe szmaty i chuje, które obrażają tą biedną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×