Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość
Ale w niej nie ma żadnej pokory, abstrahując już od tego, kto ma racje, kto winien a kto nie, zamiast dalej babrać się w tym bagnie, jakimś jest insta, gdzie ludzie wypisują o niej okropne rzeczy, ta w najlepsze dodaje fotki. Inna kobieta w takiej sytuacji raczej skupiłaby się na odzyskaniu dziecka, na jakiejś refleksji, dokąd zaprowadził ją ślepy pęd za serduszkami, a ta nic, stroi się i foci. Tak nie wyglada depresja, ale chęć bycia w centrum za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś aż tak kryształowa, że masz prawo wydawać opinię na temat osoby ktorej nie znasz? Nie wiesz o niej nic, nie wiesz co robi i czy próbuje odzyskać dziecko, czy też nie. To, że nie odpowiada na takie zaczepki jak Twoje, na wszystkie inne zarzuty, nie oznacza, że nic z tym nie robi. Jeżeli jesteś idealna, to tylko pogratulować. Jeżeli wiesz co się dzieje u Pani Oliwi i jaką jest osobą, to tylko Ci pozazdrościć daru jasnowidzenia. Oceniać jest łatwo, zwłaszcza kiedy sprawa nie dotyczy nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bueheheheh jakie obrończynie, jest pustakiem i tylko to potwierdza próbując wrócić "na szczyt",fakt, jest na szczycie, ale żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką masz pewność, że to ona założyła nowe konto? A co do per „ Pustaka” to każdy ocenia według siebie. Pozdrawiam Wszystkowiedzącą lub Wszystkowiedzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pewność, że to jej konto, bo obserwuję je od dawna: wcześniej było jednak profilem firmowym. Ale NIE WIECIE czy próbuje odzyskać dziecko czy nie. Nie jestem obrończynią - nie bronię nikogo, ale i nie osądzam. Jest mi jej po ludzku szkoda, bo widać, że dziewczyna ma jakieś zaburzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak może nie wygląda depresja, ale zaburzenia psychiczne owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie zdjęcia, które dodaje Oliwia są stare. Obserwowałam jej konto na IG od 2 lat także to akurat wiem... Na instastory natomiast nie pokazuje twarzy. Nawet w relacji w której mówi, że to jej jedyne konto, a pozostałe są fałszywe. Może wcale nie jest taka wystrojona jak wszyscy piszecie. Głos też brzmi jakby się jej łamał i jakby miała płacz na końcu nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej konto. Nie rozumiem jak może skupić sie na insta w tskiej chwili. Jak bylo wl komentowanie to komus odpowiedziala ze horror sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkowiedzący jasnowidz. Nie masz swojego życia? Widać, że dziewczyna ma zniszczoną psychikę. To efekt długofalowego niszczenia ją przez męża, który zrobił ze swojej żony niewolnicę, zależną od niego, nie tylko finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam ja osobiście jakies 10 lat temu i spedzilam z nią cały miesiąc w sanatorium i poznaje jej głos na tych nagraniach który nic a nic przez te kilka lat się nie zmienił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynką to jesteś Ty. Fakt, to NIE jest normalne, ALE to świadczy tylko i wyłącznie o jakichś zaburzeniach psychicznych!!! Dziewczyna nadaje się do leczenia i nie piszę tego złośliwie ani jej nie bronię, ale uważam, że jedyne co powinien zrobić mąż to skłonić ją do wizyty u specjalisty, a nie nagrywać po to by ją publicznie pogrążyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że wszystkie maDki teraz winszują, że stało się jak się stało i, że wyszło, że Oliwia wcale nie miała takiego super idealnego życia jak pokazywała na Instagramie i, że za bogactwem i luksusem wcale nie kryło się szczęście, miłość i radość. Już widziałam komentarze Grażyn, że "jak tak ma wyglądać bogactwo i luksusy to one wolą żyć od 1. do 1."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, ze wyciagnal te nagrania na swiatlo dzienne, dzieki temu odbiora dziecko tej psychicznej babie i dadza mu szanse na normalnosc. Kretynko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna Waśniewska tez miala podobno depresje, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Weźcie przestańcie bronić te wyrafinowaną pustą dziewuche, bo parcie na „sławę” ma podobne jak właśnie mama Madzi. Ktos dobrze napisał, zero refleksji, tylko dalej lansuje się na rodzinnej tragedii. A bronią jej tu chyba ciagle ona sama i jej psychiczna matka, która popis na insta dała niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu tatuś? Bo kto moze pisać o tej dziewczynie z taką nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że wyciągnął te nagrania, na których widać, że jest troskliwym mężem i ojcem, a ponadto fajnie, że nagrywał żonę przez 17 miesięcy. Szkoda tylko, że tak mało filmików z płaczem noworodka, bo zwykły lud pragnie ich więcej. Zmontowany filmik to twardy dowód i „ do pierdla” z nikczemną. Brawo dla ojca- to prawdziwy Twardziel przez duże T, powiedział, ze zniszczy i wsadzi do więzienia i nie rzuca słów na wiatr. Popieram- niezwykły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki popis dala matka oliwii? Dla mnie ona tez wcześniej jakąś dziwna była. Jak ludzie w komentarzach pisali oliwii, duxo wcześniej jak afera wybuchla ze co ona może dziecku dać jest sama nie stabilna, po wielu operacjach i w zimę paraduje polnaga po miescie, że wzięła 15 lat starszego faceta którego wiecznie nie ma. Taki coś był komentarz, a nawet jeszcze gorszy.To jej matka odpisała: zazdroscicie oliwii.... na dodatek oliwia miała zdjęcie córki i męża w jakimś domku wszyscy pisali super rodzina, wspaniały tata, a matka oliwii dala doslwnie taki komentarz : brak słów Napiszcie co teraz za popis dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnam tego ujawniac ale co mi tam. Pan Mariusz byl stalym klientem strony Szukam bogatego oferowal 15 tys. miesiecznie za uklad i najprawdopodobniej tam poznal Pania Oliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty o tym wiesz? Też szukałaś bogatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w czwartek mają byc nowe zdjecia, skriny rozmow. Tylko to wyglada jakby sam ze sobą pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nic nie pisze ze teskni za mala. Spokojnie foty wrzuca. Nie rozumiem tego... ponoc on uzalezniony od relanium i zajmuje się dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie o depresji bo kobieta w depresji nie zaklada szpilek i nie robi pazurkow itd. Nie wiem co niectak alecdziwne te zdjęcia na ig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zdjęcia na IG są stare. Depresja może nie, ale zaburzenia psychiczne to już owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia na pewno. Wrzucila zdjęcie z okresu ciąży, normalne to nie jest w jej sytuacji. Albo oboje cpaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tęskni za dzieckiem. Czy nikt tego nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teskni za dzieckiem, do ktorego mowila "koorfo zamknij morde" :D A to dobre. Pewnie sooka sama sie broni tu. W szpitalu jak byla na ciazowym, nawet kroplowek nie chciala przyjmowac, bo sie bala, ze przytyje. Wariatce powinni odebrac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znieczulica, ig najważniejsze po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się ze ma liki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×