Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oliwia Pierzchalska

Polecane posty

Gość gość
A tatusia chyba przerosla slawa i nieprzychylne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatus pousuwal z fejsa cosik. Oni na krzywdzie dziecka se fejm robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może właśnie on nie chce brać już udziału w tym cyrku. Nie on zaczął szopkę, tylko Oliwia i jej mamusia rozpętały aferę, że dziecko zostało porwane, wiedząc, że ma je ojciec. A Oliwia to perfidna baba uzależniona od kasy i lansu, depresja Hahahah. Zaburzenia psychiczne? Ona od dawien dawna była taka lasa na kasę i bycie w centrum uwagi i każdy, kto ją poznał, potwierdzi to. Laska tak zajmowała Się dzieckoem, że na każdej dziecięcej grupie codziennie kilka postów, mimo, że aktywna na insta. Po co? Żeby ciagle czytać te powiadomienia pełne poklasku i podziwu. Pustak a nie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w tym tyg będzie w uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ona wyznaje zasadę ze winny się tłumaczy. Ale ma teraz glowe do nets, insta ? To jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ona ma instagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwia_pierzchalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forach o op plastycznych tez się udzielała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w końcu z uwaga TVN ? Miał być materiał i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze w czwartek będzie program. Maja sprawę w sądzie, pewnie chcą dograc ostatecznie z kim będzie malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo było tak Ogłoszenie, porwanie dziecka W zamiarze sprzedaz ( to straszne wiem, ale piszą o handlu w artykule.) Świetowali, ze ludzie współczują...ze idzie po ich myśli. Znalazła filmik męża z inną i wrzuciła na story.. Myslała że to będzie dobre.a może była pod wpływem alko? Szybko usunęła Kłótnie, coś poszło nie tak i teraz to wszystko. Żal dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej z lokalnych gazet pojawił się artykuł na ten temat. Są wypowiedzi Oliwii... Przyznała, że nagrania są autentyczne, ale tłumaczy, że są z okresu w którym miała załamanie nerwowe - tuż po porodzie i tuż po odkryciu zdrady i wielu innych problemów, które przypałętał jej Mariusz. Mówiła też, że obecnie jest już po terapii i to już dawno za nią, a wywlekanie tych nagrań to tylko po to by ją zniszczyć. Tak jak myślałam... Słychać było, że ma jakieś zaburzenia/depresję/załamanie/cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 Mozesz podlinkowac ten artykul? Albo napisac, gdzie to znalezc? Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przekonana, że Oliwia celowo i świadomie by tego dziecka nie skrzywdziła. Obserwowałam ją na insta od kilku lat, jeszcze przed tym jak była w ciąży. To naprawdę wydaje się być dobra dziewczyna, tylko może trochę się pogubiła w tym wszystkim, jak zorientowała się, komu urodziła dziecko. Ten cały Mariusz to dla mnie od początku było totalne nieporozumienie. Wystarczy zobaczyć jak on w ogóle pisze. Dla mnie to ten gość to jakiś ćwierć inteligent. Nie wierzę w to całe zbieranie dowodów. Jakby dziecku działa się rzeczywiście krzywda, to każdy normalny ojciec by po pierwszej akcji wkroczył i zainterweniował. A nie niby pozwalał tłuc i terroryzować swoje dziecko. Ludzie, nie sądźcie. Bo tak naprawdę wszystko może wyglądać totalnie inaczej niż myślicie. A Wy już wszyscy powiesiliście na tej dziewczynie psy. Rzeczywiście to, że miała problemy po porodzie mogło tak wyglądać na tych nagraniach i stawiać ją w katastrofalnym świetle. Ale takie załamanie nerwowe mogło się zdarzyć każdemu. Nie wiemy, czy ten gość jej też psychicznie nie wykańczał i jej nie dokładał. Bo żaden normalny mąż nie nagrywa żony w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym srtykule Oliwia mówi ze była zmuszana do sexu innymi facetami i siedzenia na Sex kamerkach. Screeny artykułu są dostępne na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pamięta jak wstawiła filmik jak mario się przyznał, że dla jaj podpalił sąsiadowi wycieraczkę, a nie było go w domu i mieszkanie spłonęło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie odpowiedział Za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest msciwy skur****** tyle ludzi co on oszukal, zniszczyl!!! Mam nadzieje ze w koncu odpowie za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim facebooku sa te screeny? I jak Wy ja widzicie na insta skoro ja wpisuje oliwia pierzchalska instagram i wyskakuje ze strona nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spalil tez facetowi kwiaciarnie w glubczycach w zemscie. Oczywiście nie swoimi rączkami! To jest najgorszy sort człowieka, takiemu schodzi sie z drogi a nie dzieci rodzi! Mariusz Pierzchalski do tego wszystkiego najsłynniejszy k****arz na górnym Śląsku... Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wy to wszystko wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma konto ja ja obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Screnny są na Facebooku sprawa Oliwii p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej nie wierzę. Myślę że oboje się dobrali... a że jedno i drugie jest takie samo to wiadomo było ze wyjdzie jakąś afera. Mam nadzieję że sprawa zajmie się dobry psycholog itd który dokładnie sprawdzi czy jedno i drugie się nadają fo opieki nad dzieckiem bo to o nie chodzi. Normalne osoby zachowują się inaczej. A w miedzy czasie operacje sobie robiła. No kurde jaka osoba z załamaniem nerwowym decyduje się na narkoze? Jaki lekarz dopuszcza ja do operacji wtedy?! Po samym załamaniu psychiznym jak ona dochodzi do siebie po operacji nosa, przechodzi rekonwalescencje?! Te dziecko przecież niedawno miało roczek. Wychoszi na to ze Ona w miedzy czasie załamanie, operacje, zabiegi, zęby. Itd... My możemy się zastanawiać czy to on pisze prawdę czy ona, ale skoro zajęły się tym odpowiednie służby to ludzie zweryfikuja czy była wtedy w szpitalu, jak zachowywała się w czasie ciąży jeśli to prawda co pisza inne dziewczyny dokumentacja szpitalna jest. Zrobią wywiad wśród sąsiadów. Skoro jest wątek otwarty to n's pewno kiedyś ktoś z jej sąsiadów napisze jak się sprawą zakończyła i czy mała jest bezpieczna nie wazne X matka ojcem czy obojga. W końcu wazne żeby dziecko było szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jej wierzę. Zlapal ja na dziecko, bo nie ukrywajmy facet jest obrzydliwy. Nie dosc, ze stary i brzydki to jeszcze ma zeza. Jesli mialabym opisać psychopate, to on wpisuje sie idealnie. Nasciemnial dziewczynę.zrobil dzieciaka i zaczął poniewierac. Co do jej zaburzen to jestem pewna, ze cos z nia nie tak. Nieleczona depresja, anoreksja, zaburzeni, znecanie mogly ja doprowadzić do tego jak die zschowywala. Jak slucham tych nagrań to on jest w pelni świadomy tego ze nagrywa, manipuluje, wklada jej slowa w usta, a ona zachowuje sie jakby byla nacpaba albo w jakims transie... Ciezka sprawa, mam nadzieję ze specjaliści psychiatrzy i psyvholodzy to rozwiklaja. W każdym bądź razie, ojciec powinien byc jak najdzybciej odseparowany od niej i od dziecka bo dojdzie do tragedi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a gdzie można przeczytać ten artykuł oprócz na Facebook słabo tam widać. Jedyne zdanie jakie przeczytałam to ze kazała wracać do domu bo z tym Wrzeszczacym debilem nie będzie wychodzić na dwór, coś w tym stylu i ze nie umie siedzieć spokojnie jak inne dzieci. szok. Przeczytałabym całość ale zdjęcia ucinaja i słabo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba powiększyć i wszystko widac. Ja cały artykuł przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesssu, dziewczyny no nie dajcie sie tak prosic, wrzuccie tu PROSZE jakies screeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie maila wyślę Wam screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marcelka123@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×