Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jesienne pogaduchy samotnych po 40stce

Polecane posty

Gość Maryyyś
Na co czekasz A.? I czego nie pamiętasz? Sexu czy jak to jest po 40? ;) ;) Cii, dziewczyny, draze, moze sie nie zorientuje ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojdę_za_chwilę
Bardzo sprytnie Maryś, prawie dałbym się złapać :) Napisz to ponegocjujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Na wieczór zrobiłam sałatkę :) Kilka listków sałaty = Się rwie palcami nie tnie nożem :D Pomidory bo zawierają sporo potasu Ser feta Zioła prowansalskie Ogórek zielony Odrobina zielonych oliwek Całość skropić oliwą z oliwek :P Patrzę do szafki bo coś szukam i co widzę? Białe wino, które nabiera mocy urzędowej od... zimy :) A zima za pasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Jakaś bajka się zapowiada?:D Melodramat? Szybko bo zaraz się zatnie :P I trzeba będzie przepchać Jeżeli chodzi o to zwykle na mnie wypada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Na mnie to tylko kot się kladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka, stan rzeczy jest taki: ksiazat nie było! Księżniczek przybyło! Az tak? W sumie co sie dziwic, to forum dla kobiet, prawdziwi faceci tu nie wchodza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mezczyzni byli mescy, nie jestem w stanie sobie wyobrazic, by wchodzili na kfeterie. Oczywiscie nie chodzi mi o ponizanie tu facetow... moze i sa tu fajni, ale jednak moja wyobraznie tego nie ogarnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Wszak kobiet więcej się rodzi :) Wszak dłużej żyją Wszak cudownie być kobietą Silna psychicznie Piękną Zaradną🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafetria jest dla kobiet, by sobie pogadaly, poplotkowaly, no spoko. Jak jest tu normalny facet, to z pewnoscia przez przypadek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Anuszko, tu jest kilku fajnych facetów, potrafią się sensownie wypowiedzieć i doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie przez przypadek, a siedza tu miesiacami, czy latami, to z pewnoscia maja cos nie tak z bania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmad
Myślicie, że szukają wyrywu? :D Adrenaliny Wrażeń? Mocnych zdarzeń?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carycka, moze jest tu kilku fajnych. Wyobraz sobie, ze Twoj facet siedzi na forum dla kobiet, co bys sobie pomyslala o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
No nie taki mam ten styl. Negocjacyjny, nie apodyktyczny czy zwykłe wymuszanie. x Czesc Caryco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×