Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks nagrywany

Polecane posty

Gość gość

Nagrywałyście kiedyś swój seks z partnerem? Co potem robiłyście z nagraniem? Udostępniałyście znajomym, koleżankom czy tylko wykorzystywałyście we własnej sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys ze swoja byla nagralismy dwa razy nas sex , kamerka na statywie , fajna pamiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie tą pamiątkę do dziś? bo rozumiem, że skoro to była, to chyba raczej niezbyt miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zbyt prywatne, ale korci by spytać: czy skoro to było nagrywane, to bardziej się staraliście? Jaki rodzaj seksu został utrwalony i kto obsługiwał kamerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zbyt prywatne, ale korci by spytać: czy skoro to było nagrywane, to bardziej się staraliście? Jaki rodzaj seksu został utrwalony i kto obsługiwał kamerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak się bawimy. Pierwszy raz niby przypadkiemzostawiłem włączony aparat na nagrywanie. Jak się zorientowała wściekła się, chciała od razu skasować. Ale uprosiłem (też udawałem oburzenie sytuacją), że jak już jest to chociaż raz pooglądajmy. Puściłem szybko na tv i zrobiło wrażenie. Na tyle to było urocze i spontaniczne, statyczna kamera więc żadnych szczegółów, tylko ogólne wrażenie, nastroju seksu no i piękne wyeksponowanie naturalnego "tańca" swobodnych piersi na jeźdźca. Nagranie zostało i od tego czasu robimy sobie takie sesje. Każda musi być z pomysłem, jakimiś ciekawymi gadżetami i scenerią. Kupiliśmy specjalnie dwie fachowe kamery i potem montujemy materiał z każdego seksu. Kamera też w ręku żeby uchwycić szczegóły naszych ciał. Moja oszalała na punkcie widoku zbliżeń wchodzenia penisa do waginy a takżezmianyjej wyglądu w miarę wzrastającego podniecenia. Oczywiście filmiki są ściśle strzeżone, ale mamy świadomość że bałaganiarstwo i bezpieczeństwo elektroniki może spowodować ujawnienie. Ale to są tak urocze i piękne po prostu filmy że się po prostu możliwością ujawnienia nie przejmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam do dzis na kompie te filmiki a czy ona je nadal ma , nie wiem ale tez je miala na swoim kompie Rzostalismy sie w sposob dosc kulturalny , po prostu nie pasowalismy do siebie czasem na osiedlu Ja spoktam to bez problemu co slychac i takie tam ,. gość dziś Czy bardziej sie staralismy :)? no chyba tak , ja chcialem jak najdluzej , byla tez , nawet umalowala sie specjalnie :) kamery nikt nie obslugiwal byla na statywie , sex klasyk i oral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30: a ubrała się jakoś do tego seksu? nie wiem wysokie obcasy itp? 10:29: fajnie, że udało się przekonać dziewczynę. Rozumiem, że teraz sama inicjuje filmowanie waszego seksu. O jakich gadżetach mówisz i jakich sceneriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29: a podczas seksu kto trzyma kamerę: ty czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za drugim razem tak , miala szpilki , sexi bielizne , ponczochy , czasem jak Ja spotykam to kusi mnie zeby spytac czy ma nadal te filmy czy skasowala , ale mysle ze skasowala bo ma chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:37: fajnie, dlaczego więc nie kontynuowaliście filmowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:37: może nagrywa teraz z nowym chłopakiem:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z synem ksiedza buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moze , nie przeszkadza mi to :) ale watpie gość dziś nagralismy 3 takie filmy , moze by bylo wiecej jakby nie koniec zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wszystkie są podobne, czy wymyślaliście jakieś nowe rzeczy za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mieliście wtedy lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare rury sie nagrywaja buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja 22 Ona 19 raczej wszystkie podobne , roznily sie tylko pozycje albo to gdzie i jak konczylem , przed jednym pozwolila nagrac swoj striptiz i potem buzie z bliska jak robila mi loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urlopowaliśmy w Hiszpanii nad morzem. Na weekend wpadli do nas znajomi, trochę ciasno, ale ok. Wieczorem siedzieliśmy przy tv, ledwo co ubrani, naoliwkowani po słońcu. Tamten facet w końcu poszedł spać, jego pani drzemała w fotelu więc zaczęliśmy się pieścić. Ona trochę z tyłu więc nie zauważyliśmy jak się ocknęła, wzięła nasz aparat i zaczęła nas filmować. Jak się zorientowaliśmy to chwilka konsternacji, ale dała znać paluszkiem na ustach, że wszystko ok, że nasz aparat, że to będzie dla nas. Dla podkreślenia dyskrecji założyła zwiewną chustę na twarz, niby że nie widzi. Do tego czasu tylko się przytulaliśmy i pieściłem nagie piersi. Zachęciła żeby kontynuować. Kilka chwil trochę sztywno, ale była tak dyskretna i powściągliwa, że wyluzowałem i sięgnąłem ręką między nogi mojej pani. Potem mi powiedziała - jak poczuła paluszki tańczące po waginie, uruchomił się ciąg nie do zatrzymania - na filmiku było wszystko do orgazmu. Chwilkę po nim wstała pocałowała mnie w penisa i podziękowała za filmik i cudowną swobodną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48: wow rozwinęła się. Właśnie miałem spytać, czy nagrywana była gra wstępna i jak wyglądała?:) czasem taki striptiz w wykonaniu laski robi większe wrażenie nagrany, niż sam seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48: jeźdźca pewnie nie było albo jakichś rzeczy, gdzie ona dominuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wtedy tak wlasnie siedzialem na fotelu i nagrywalem jej striptiz jak juz rozebrala sie to kleknela przedemna sciagnela mi bokserki i zrobila mi loda do konca , wszystko to nagrywalem jak ciagnela i patrzyla w kamere , do dzis czasem jak ogladam ten filmik to mi mocno stoi , tez ja poenicalo to , zrobila do konca z polykiem . gość dziś byl jezdziec a ja mialem kamere w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej się to podobało, oglądaliście potem razem ten wasz seks? jakoś komentowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafiła robić seksownie striptiz? bo rozumiem, że przed kamerą to nie był jej pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak kazdy z tych filmow ogladalismy z 2 razy , ogolnie zadowolona byla , ale wiadomo jak to dziewczyna troche narzekala ze np pupa za duza jej wyszla na filmie itp :) ale film jak dostala wytrysk do ust i polyka to z******ty , a i buzie miala sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czy ona też tak ten film oceniła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli laska źle ocenia jakąś część swojego ciała, to najlepszą rzeczą jaką facet może zrobić jest pieścić ją. Gdyby na filmie miała jak pieścisz jej tyłek to na bank zmieniłaby zdanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak tez :) byla zadowolona , mnie cieszylo to ze kamera wszystko powieksza , teraz tez juz wiem ze ci faceci w p****lach nie maja tak duzych bardzo :) Nawet moja to wtedy zauwazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ogólnie nie wstydziła się tego co robiła i czuła się z tym swobodnie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długie są te filmy? co robiliście oglądając je, tylko komentowaliście czy np lizaliście się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×