Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat dla chłopaków

Polecane posty

Gość gość

Chłopaki powiedzcie jaki jest wasz ideał dziewczyny? tzn wygląd ogólny.I do ilu lat? czy 37 to jest wg was stara baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak? tu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 35 to już starawa. Jeszcze milf z bachorem ujdzie, ale stara panna nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana:( przeciez jak kobieta o siebie dba to 35 wcale nie taka stara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie już wszystko jedno, teraz to na wnuki czekać tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wiek średni już. Młodość do 30 lat i to też najlepszy wiek do rozrodu i założenia rodziny. Po 30 to wiek sredni, który trwa do 50. Przeważnie ludzie wychowują dzieci, pracują i zaczynają zmieniać się fizycznie, zwalnia metabolizm, pojpojawiają się pierwsze siwe włosy, zmarszczki. Po 50 zaczyna się wiek gdy człowiek jest w wieku starszym, z reguły pojawiają się wnuki, kobiety przekwitają, organizm nie jest już zdolny do wysiłku jakim jest ciąża. Wiek ten trwa do 70, a potem to już starość. Kobieta w wieku 35 lat jest więc w wieku średnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 a wyglądam na 25 i co ,nikt nie powie że jestem stara babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zewnętrzna powłoka wygląda młodo, organizm się starzeje że o mentalności nie wspomnę. Wyglądasz na 25 ale jeszcze przez rok, góra dwa, potem w ciągu roku postarzejesz się o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam żonę 35 l 170cm 56 wagi brunetka i jak mam być szczery to jest o wiele seksowniejsza od takich dziewczyn 20+ to jest ideal z mojego punktu widzenia. Piękna kobieta ,dojrzała ,doświadczona ,taka która wie czego chce i to też się poniekąd składa na tą atrakcyjność, która jest moim ideałem.pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideał kobiety gdy jest zadbana. Każda jest piękna i komuś się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo pytasz? Chłopaków? W jakim wieku? Dla 22 latka to już nie powinnaś żyć taka stara jesteś, dla 50 latka to młoda fajna dziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Czy 35latek to jeszcze chłopak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jest po 40. ale wygląda najwyżej na 35 kocham ją od 15 lat i jest moim ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby porównują się do dwudziestolatek:D. Jędrne ciała, biustu, tyłki. Taka nie spojrzy na dziada pod czterdziestke :Oto musisz zadowolić się starą babą:D. Takie 35 są już po ciążach, a jeszcze gorzej z takimi, które są same. Nikt ich nie chce.Młode i atrakcyjne to są studentki i te przed 30.Możecie wyglądać dobrze na swój wiek, ale nie porównujcie się do młodych kobiet:O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzydziestopieciolatek to dojrzały mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona ma 45 i wygląda jak 45 a gdy siedzę np. Gdzieś i czekam na nią i widzę reakcję innych facetów gdy przechodzi obok nich to uśmiecham się i jestem szczęśliwy bo ja ja mam A oni tylko marzą. Kształty ubiór sposób chodzenia uśmiech makijaż pewność siebie to jest sukces mojej kobiety i innych pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona wie, że tu piszesz w godzinach pracy?:D ciule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest tak, że nie patrzymy na siebie jak inni. Kiedy moi rodzice mieli po 35 lat wydawali mi się już starzy, choć byli bardzo wyluzowani i zadbani, mama filigranowa, do tej pory nie wygląda na swój wiek. Ale mi wydawało się, że są starzy. Pewnie nasze dzieci to samo myślą o nas. Jak miałam 20 lat to 35latek wydawał mi się też starszym facetem i nie wzbudzał mojego zainteresowania. 15 lat różnicy to jednak prawie całe pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spytać tych pięknych 35 latek czy gdyby mogły cofnąć czas o 15 lat by to uczyniły. Czy wolały by mieć ciało 20 czy pozostaną w ciele 35 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest fajny czemu trolujesz ,ciule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało 20 mądrość 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam, że moi rodzice już tego w tym wieku nie robią :D jak mieli 35 lat byłam w podstawówce i wszyscy tak uważali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 45 lat, wyglądam bardzo młodo, dają mi 30, zresztą zawsze tak wyglądałem w wieku 30 lat pytali mnie o dowód w sklepie bo wyglądałem jak szczyl. Teraz wyglądam najbardziej męski w swoim życiu, bez problemu poderwie 25 łatkę. Co z tego jak sam wiem że jestem stary, choć jestem wysportowany mam 3 razy mniejsza kondycję niż 10 lat temu, o seksie nawet nie wspomnę drugi raz to już wyczyn. Wiem że mam żołądek wątrobę i inne rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia, nie dawały znaku życia a teraz tu kuje tu rwie. Kac? Kiedyś impreza trwała kilka dni, teraz jak popiję kilka dni dochodzę do siebie. 35 lat to górna granica, potem idzie z górki człowiek się starzeje i to do kwadratu, czas robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biologicznego punktu widzenia najlepiej urodzić pierwsze!! dziecko do 25 lat. Dziś ta granica przesunięta jest ze względów społecznych i do 35, a zdarzają się pierworódki po 40. Fachowo jednak te po 30 nazywa się starymi pierwiastkami. Natury nikt nie oszuka mimo, że przy dzisiejszych możliwościach starzejemy się ładniej niż dwieście lat temu. Oczywiście geny też mają tu swój udział jednak właśnie z biologicznego punktu widzenia kobieta w tym wieku to nie dziewczyna tylko kobieta w wieku średnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że dlaczego one tu siedzą:D? Stare djupy podstarzałe mamuśki albo stare panny wybrakowane:D? Wszystko ma rodziny to siedzą na ero.Tak jak zaniedbywane mężatki:D w realu nie jest tak łatwo jak na forume dla żonatych onanów co żony im nie dają albo z prawnikami co boją się każdej żywej kobiety:D tutaj czują się dowartościowane bo w życiu posucha:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co panowie tu robią?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: dzieki za tak liczny odzew,i że sa jeszcze faceci NORMALNI,i nie uważają kobiete po 35 za stare pr***no:)a na kafe siedzi kto chce,może i jestem znudzoną mężatką,ale od życia cos mi się jeszcze należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty czemu tu jesteś? Miałem te szczęście że byłem z 18, 20, 30 a teraz jestem z 45- latką. Najlepsze to to to że to wciąż ta sama osoba. Inaczej jest w każdym wieku. Inaczej to nie oznacza gorzej. Teraz jest bosko. Ciekawy jestem jak to będzie w przyszłości. Czy dalej będę zauro tą kobietą. Na pytanie czy podobają mi się inne kobiety odpowiedź pewnie że tak. Ale z wiekiem zmieniają się również gusta i ideały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chyba tylko tu pisze. Dla zabicia czasu, nudy, i w życiu i w pracy :) Szukamy wciąż bodźca, czegoś zakazanego. Może któraś złapie przyjęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc ostatni: dobrze napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×