Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat dla chłopaków

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego znudzoną? Czy to się objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się objawia? że jak to banalnie nie zabrzmi,mąz mnie nie rozumie,ogień się wypalił,zostały same zgliszcza:( po prostu po 7 latach małżeństwa mam go dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz Czy wiesz ze nie ma czego ratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połączono 2 tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz się atrakcyjną? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 36 lat i czuję się atrakcyjna bo widze to po minach facetów,szkoda że mój mąż tego nie widzi:( to nie jest anons matrymonialny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A inni faceci widzą cię bez makijażu? W starych łachach przed telewizorem? Skąd wiesz że za twoim mężem kobiety nie oglądają się na ulicy ? Może widzą w nim super mężczyznę a tylko ty tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha trafione kula w płot ostatni wpis :) nie mam łachów tylko ubranie,a makijaż na codzień jakis delikatny zawsze mamy,zreszta o czym my mówimy ,facet się nie stara i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty się starasz by się w związku coś zmieniło? No właśnie widać, szukasz nowego bolca. A nie można normalnie? Rozwód i dopiero nowy bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym polega żar w małżeństwie że mamy uwielbiam swoją kobietę gdy jest pięknie umalowana w sparingach ponczoszkach mini itd i wtedy gdy się budzi nieumalowana zmęczona zapuchnieta i wtedy gdy jest w gaciach bo ma okres A nad ran przemokla i gdy nie daj Boże zachorowała i wypadły jej włosy, wtedy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno żar wygaśnie jeśli kobieta jest zawsze super dla innych a dla męża to już niekoniecznie. Jeśli mąż widzi ja i taka i taką to jest ok. Nie raczylas odpowiedzieć na komentarz o rozwodzie i nowym bolcu. Niewygodne się pomija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałem jakie mam szczęście. Mam piękna kobietę kochamy się . Kochamy się często inicjatywa raz z jednej innym razem z drugiej strony. Niekiedy romantycznie świece i masaże niekiedy wyuzdanie bez gry wstępnej bez kąpieli A później np wspólna kąpiel. Zgrabna i dojrzała. Szczesciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz taką kobietę i co? Pozory mylą. O a pewnie też sxuka bolca na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 lata. Z punktu widzenia juz dojrzałego mężczyzny uważam ze kobieta 35-45 jest najbardziej pociągająca. I nie chodzi tu tylko i wygląd ale o całą resztę. Osobowość, doświadczenie, mentalność itd. Także autorko to idealny czas dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, 35 nadaje się do sexu jak żadna inna. Romans tak, związek NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×