Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomaszszsz

ciąża, który tydzień ?

Polecane posty

Gość gość
U ginekologa gdy była, powiedział, że jest w 3 tygodniu ciąży a za jej początek uznaje "1 sierpnia" - wtedy gdy nie dostała planowanego okresu. Ma to sens ? xxxxxxxxxxxxxx Bzdura. to kompletnie nie ma rąk ani nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Dla mnie już sam fakt możliwości zapłodnienia zważywszy na całą sytuację jest wręcz nieprawdopodobny.... no ale cóż. Może się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak między bogiem a prawda to jeśli nie doszedłeś a na dodatek była prezerwatywa to ona cię w ch robi. Pewnie bzyknela się z kims dwa dni przed to a lub dwa dni po tobie i wtedy wszystkie terminy będą się pokrywać z twoim bzykaniem. Tak czy siak radziłabym test na ojcostwo jak dziecko się urodzi bo jakaś dziwna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty nie możesz umówić ją do innego ginekologa i pójść z nią,bo tak to z fusów możesz wróżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
W razie jakichkolwiek roszczeń wobec mnie absolutnie nie uwierzę na słowo. Od razu badania DNA. Z tym, że ona powtarza ciągle, że nic ode mnie absolutnie nie chce i sama sobie poradzi itp. Natomiast no wierzyć się nie chce, żeby poprzez grę wstępną zaszła w ciążę. No to musiałby być ogromny i niefortunny zbieg okoliczności. Albo nie wiem... prezerwatywa po stosunku ? coś tam może było, w końcu w płynie "pre" też są plemniki, natomiast to brzmi jak baśń z tysiaca i jednej nocy żeby coś z nią robiła gdy mnie już nie było... Ogólnie dziwna sprawa. Niby nikt nie jest w stanie powiedzieć jak to się stało... ale takie sytuacje się "zdarzają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Dzisiaj wieczorem napiszę wynik badań beta hcg oraz terminem ich wykonania. Myślę, ze to już co nieco powie. Jutro będę miał resztę, gdyż zobaczę to wszystko sam i wtedy napiszę jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast no wierzyć się nie chce, żeby poprzez grę wstępną zaszła w ciążę. No to musiałby być ogromny i niefortunny zbieg okoliczności. xxxxxxxxxxxxxxxxx Czyli wkładałeś jej najpierw bez gumy? No to już gra wstępna nie jest chłopie. W takim wypadku, owszem, mogło coś się wydostać zanim założyłeś gumę, nawet lekarz ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Nie wkładałem "bez gumy". Chyba, że liczyć palce... :) które wcześniej mogłby dotykać członka... taka głupia droga dedukcji, której człowiek nawet nie bierze pod uwagę, dopóki nie wystąpi taka sytuacja, w której jestem np. ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra mogło ale prawdopodobieństwo jest podobne do tego ze kobieta między 35-30 rokiem życia urodzi dziecko z zespołem downa. Zdaza się owszem ale to są znikome przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Ja to doskonale rozumiem. natomiast gdy sytuacja się tyczy nas, a druga osoba przekonuje, że nie ma innej opcji bo nikogo innego nie bylo, no to człowiek zaczyna się zastanawiać. Co oczywiście nie uśpi mojej czujności. Po prostu sytuacja jest dziwna, tego nie da się ukryć. Natomiast wszystko tak czy siak się wyjaśni. Fajnie, że mam taki odzew z waszej strony. Człowiek samemu myślac, podchodzi do wszystkiego bardziej tragicznie i widzi tylko czarne scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, a może po prostu guma miała dziurkę? Niedawno pisała tu kobieta, że zaszła 4 raz w nieplanowaną ciążę mimo prezerwatywy. Jak widać da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
nie wiem jaką dziurę, natomiast prezerwatywa, która pęka zrywa się i nie da się tego nie zauwazyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię o pęknięciu, tylko o tym , ze mogła miec dziurkę i taka wcale nie musi pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
https://zapodaj.net/95c1fa9d17222.jpg.html Tak wyglada test beta hcg. Nie pytajcie mnie kiedy był wykonany bo okazuje się, ze wyciągnięcie tej informacji jest wielkim problemem.... dzisiaj, albo najpóźniej w poniedziałek zobaczę wszystko na własne oczy. Nalegam na to. Czy na tej kartce z urywkiem który widać na zdjęciu, będzie jakaś pieczątka, data itp ? Bo coś w tym stylu można wydrukować. Stad moje pytanie. Tak, wiem, ze z czasem wszystko wyjdzie natomiast stres robi swoje i staram się wyjaśnić wszystko najszybciej jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowo a tak to wyglada to laska jest nierozwiniętą umysłowo. Jedna wielka ściema. Problem aby powiedziała kiedy robiła badania ? Jaki wyszedł wynik ? Bo na zdjęciu widać tylko oznaczenia dla tygodni ciąży. Laska cie robi w bambuko albo Ty nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 zgadzam się w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wynik masz w prawym, górnym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego fragmentu wychodzi że to jakiś 5-7tc. licząc od daty ostatniego okresu. Pieczątki i podpisy będą w przypadku osobistego odbioru wyniku ale równie dobrze można odbierać online. Ale i tak będą tam dane laboratorium które robiło badanie, data badania, kto wykonał badanie, dane pacjenta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BHCG jest 5811, co, jak wynika z zakresów norm, oznacza, że jest w 7 tygodniu. Na takim wyniku powinny być jej dane (a więc przynajmniej imię i nazwisko, a w przypadku, kiedy miała wykonywane badania na NFZ, również pesel), nazwa laboratorium, które robiło badanie, data oraz pieczątka i podpis osoby je wykonującej. A cała historia jest co najmniej dziwna, chyba dziewczyna Cię wkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobiła tak: spotkaj sie z nia, zrob zdjecia wszystkich badan i idz sam z tym do ginekologa zeby ci wytłumaczył i rozjasnil sytuacje. Powiedz jakie masz obawy , kiedy byl stosunek etx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprzrdzilas mnie:D jestesmy podłe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba. :P Wyszukiwanie po obrazie i sprawa się rypła. :D Pytanie kto kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciema jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszszgość
Wynik to rzekomo te 5811. Ale jaja ! Czyli kłamie ! Kamień spadł mi z serca .... Jestem w szoku, naprawdę. Dziękuje za czujność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze daj znać co dalej w tym temacie. :) Będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomaszszszgość albo jest okropnie zakochana, albo wariatka, tak czy inaczej uciekaj! Albo kup w aptece test ciazowy i popros by zrobiła go przy Tobie:D W sensie np u Ciebie, w MC donald , czy innej galerii:] Az jestem ciekawa jakby sie wymowila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Wysłałem jej to. Najpierw screena i napisała, ze manipuluje i co tam zrobiłem. Później wysłałem link do tematu.... Zaczęła mnie wyzywać ze teraz tego tak nie zostawi, ze nic nie chciała ode mnie ale teraz spotkamy się w sądzie i papiery dostanę do domu. Na końcu napisała ze jestem idiota i mnie zablokowała Jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chociaz fajnie było:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×