Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomaszszsz

ciąża, który tydzień ?

Polecane posty

Gość Tomaszszsz
Najlepsze jest to, ze na początku sierpnia podobno zrobiła dwa testy które podobno wyszły negatywnie. U ginekologa tez była i wynik beta, wówczas w 6 tygodniu podobno wyszedł jej 4,2. Tzn gdyby była w ciąży byłby to wówczas 6 tydzień. Wtedy tez usilnie mnie przekonywała ze nie jest w ciąży itp. Odezwała się teraz gdy zobaczyła moje zdjęcie u innej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie żadnej ciąży nie ma i nie było i dlatego tak ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta 4,2 i coś niby na usg było? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Wtedy była wersja ze nie jest w ciąży .... Teraz mówiła, ze chciała mnie uspokoić tylko bo nic ode mnie nie chce... tzn. Teraz jest wersja, ze spotkamy się w sądzie. Boje się tylko, ze serio z kimś zaciążyła i teraz będę się włóczył po sadach i robił badania na własny koszt aby udowodnić, ze to nie ja jestem ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna laska pewnie chciała ci napsuc krwi tylko źle się przygotowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja. Nie jest w ciazy i chce ci zrobic na zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Z tymi datami wydawało mi się to wszystko dziwne od początku. Poza tym same okoliczności w których rzekomo miało dojść do „zapłodnienia” były wręcz nieprawdopodobne. Mam tylko nadzieje, ze serio nie jest w ciąży, bo jej kłamstwa wskazywały na to, jakby jednak zaciążyła miesiąc później bo ciagle gdzieś uciekały te tygodnie ... i próbowała mi wmówić, ze jej ciąża jest liczona od 1 sierpnia. Natomiast jeśli tak się stało i nawet jeśli dostanę wezwanie do sądu o ustalenie ojcostwa, to mam nadzieje, ze uda się unniknac badań na mój koszt w przypadku gdy wg. Książeczki ciążowej wszystko będzie wskazywało na inny termin. Z drugiej strony, gdyby rzeczywiście była w ciąży to zapewne wysłała by mi swoje wyniki a nie jakieś ściągnięte z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem dalszego rozwoju sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Mam nadzieje, ze to po prostu koniec tego cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez zrob screene tych rozmow z nia, tego ze przeslala zdjecie z neta, zgraj na plytke . Wowczas ewentualne badanie DNA bedzie jaknajbardziej uzasadnione i nie poniesiesz kosztow. A po za tym jak panna bedzie sie jeszcze czepiac i macic, masz jasny i klarowny dowod dla swojej panny ( przyszlej panny) Bog jeden wie co jeszcze wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszszsz
Ma to sens i screeny oczywiscie zrobię. Z drugiej strony, logicznie myśląc, kto normalny wysyła screena z internetu samemu będąc w ciąży. Tym bardziej, ze nawet gdyby wykonała beta hcg na początku sierpnia, gdy spóźniał jej się okres(rzekomo), byłaby już w 5 tygodniu i wtedy jej wyniki wykazałyby podwyższony hormon. Wiec nawet gdyby nie chciała mnie wówczas „martwić”, to teraz wysłalaby tamte wyniki. Tym czasem dwa dni temu na pytanie o wynik beta hcg usłyszałem tylko „coś powyżej 5”. Gdy dopytywałem napisała coś na zasadzie 5-483 dodając, ze nie pamięta końcówki i musi sprawdzić w domu po pracy. Nieświadomie podała mi widełki a nie ewentualny wynik. Tym samym coś jej świtalo ale zaczęła się gubić. To samo tyczy się podstawowej wiedzy jak chociazby okres od którego liczy się ciąże... Dlatego na 95 % mysle, ze nie ma żadnej. Inaczej, nawet gdyby zaciążyła miesiąc później to byłaby jakoś bardziej doinformowana. I mysle, ze więcej nie ma się co nad tematem rozwodzić. Po prostu dobrze się bawiła... a ja w stresie zacząłem wierzyć w te niewiarygodne zbiegi okoliczności i inne niespójne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ciąża liczona od 1 sierpnia znaczy ze dostała wtedy tej miesiaczki a ciąża jeżeli jest to nie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×