Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek

Polecane posty

Gość gość

Jestem obecnie w związku . Mam śliczną dziewczynę , podoba mi się , dogadujemy się , mamy wspólne zainteresowania , miło spędzamy czas . Ale zacząłem się mocno zastanawiać czy z nią chce spędzić resztę życia Czasem kontakt sprawia mi trudność . A czasem zwyczajnie mnie ciągnie . Myśl że będę sam a już młody nie jestem. Moi znajomi już dawno są związkach , małżeństwach często z potomstwem. A ja zostałem przed trudnym dylematem oraz powrotem do samotności . Rozpoczęciem wszystkiego od nowa. Najgorsze że moja dziewczyna była dla mnie zawsze najważniejsza oraz była przy tym moim przyjacielem teraz możliwe że zostanie pustka Co robić walczyć o związek? Kiedy jest odpowiedni moment na zakończenie związku ? Kiedy mieliście pewność że to jednak nie to ? Nie chce podejmować pochopnie decyzji . W jakimś stopniu mi na niej zależy. Wraz z moją dziewczyną rozmawialiśmy na temat naszego związku. Na ten moment nie mamy względem siebie większych planów ale myślimy aby próbować. Jest sens ciągnięcia tego związku ? Zawsze myślałem że miłość do wspólne plany i chęć do tworzenia czegoś razem. U nas chyba na ten moment tego nie ma. Czy to przyjdzie z czasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to może wiedzieć synu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×