Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Jedziemy na wycieczke

Polecane posty

Gość gość
ty żydzie pojepany spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Ulomnosc w inwektywach Prostota mysli Chyba dluuugo bedziesz sobie musial reka radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny my tak wczesnym rankiem kawkę piliśmy. ;-) Dobrze Ciebie wspominam, ale życie przynosi różne niespodzianki. Teraz jestem szczęśliwa i trochę tego szczęścia Tobie posyłam. Domyślisz się kto :-) Pozdrawiam. 🖐️ K.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Nie domysli sie Choc to uroce bylo Branocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosniku to nie bylo do ciebie, nieeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu cpales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obleśny ramol śmierdzi czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Dzień dobry ☕ A gdzie kotka tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poluje na myszy portowwa bladź pod innym nikiem zrywa facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Hejo. Ech 3 str. Eeee to nie czytam. Kto wymyślił czas? Heh :o Szeptem chuć spytam, czy uchwalono jakiś kierunek tej seksturystyki? I czy chuć Maaryś w autokarze usiądzie koło mnie. :) Będziem wspólnie z nosem przy szybie podziwiać bliżej cuś. :) Tak się rozmarzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitanie sam wiesz najlepiej wojsko bez wodza ginie!!? Błeduś zarzodził zbiorke i...sam sie nie stawił? Probowałem pocichutku polnymi drogami poprowadzić ich w moje strony,do mnie ale nastopil bunt nikt nie chciał. Zasugerowani namiarem Smofa pogubiliśmy kierunki porozchodziliśmy sie i coś czuje że tere to jesteśmy w głebokiej d..ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Dzięki za streszczenie. Aa takiee wyszło. W Czarnej D***e powiadasz? Nie znam. Pewnie w górach nie? Autem? Ciasno pewnie? I ciemno? I Maryś będzie?... Jadem ja! Ale nie, że ja jadem w was, tylko brum brum no. Maryś! Proszę nie ubierać kusej w kolorze czerwonym sukienki bo cierpię na rzadką dolegliwość czyli zespół niespokojnych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho ho Kapitan z nickiem się nie rozstał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostrzyczko, a po kimże Tyś odziedziczyła talent plastyczny? Ja nie umiem takich kubasków malować;) - P.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K K kopła starego smofka w grube d_u_p_sko i superówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Rety Dzieci drogie kochane moje, odjazd jest jutro. Jedziemy do sk i zbieramy wszystkich po drodze. Ja i Maryś jedziemy po radoche a później każdego z osobna :D Maryś prowadzi bo jest w szpilkach i krótkiej spudniczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki k.k Przyda mi się. Nie szalej jednak za bardzo żeby Tobie nie zabrakło :) Zresztą później ja też Cię obdaruje jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tak. Ja zamawiam miejsce przy oknie. Będę miał bliżej do okienka z żarełkiem :D. Nie bójcie się. Lody będę rozdawał :D , i kole, i frytki, i sałatki, i kurczaczki. Ufffffff dobrze że to nie moje autko, dziewczyna by była wściekła jakby zobaczyła taki bałagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś jakie masz auto? Bo wiesz nie chcę nic mówić ale siostrzyczki na pewno wezmą bagaż. A smofik piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Hurrrraaaaaa!!!! Kolejny mecz wygraliśmy !!!!!!!!!! Gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla Wszystkich i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W te okolice jakoś. Tam ma auta to chyba tam. Cholera. Trzeba kogoś z busem :D Kto chce jechać z nami!!! ( I ma busa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×