Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Jedziemy na wycieczke

Polecane posty

Gość gość sk
A kto ma nogę w gipsie? bo nie doczytałam i ja nie wiem czy nie poczekać na kotkę ja bym poczekała i trzeba większy bus załatwić bo możemy się nie pomieścić bo moj***agaże i jeszcze Pauliny Tośki.. i jeszcze kotki Nie nie, to może wy pojedziecie sedanem, a my dobijemy później, trzeba tylko załatwić większą furę i kierowcę jeszcze... hmm pomyślę nad tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Sis Paulinka :) to nie jest namalowany kubeczek tylko prawdziwy, najprawdziwszy kubasek pod słońcem :classic_cool: A historia jego jest taka: Pewnego ranka zapukałam do drzwi po sąsiedzku - otworzył Sparrow, zaspany i w samych gatkach. Ja do niego że dzień dobry, czy mogłabym dostać odrobinę życiodajnego płynu, gdyż wynikła sytuacja taka że jestem w wielkiej potrzebie. Na te słowa Sparrow oprzytomniał i wyszczerzył się w zawadiackim uśmiechu, ukazując dwa rzędy białych zębów, szerokim gestem zaprosił mnie do środka, po czym wyjaśnił, że mogę dostać tyle życiodajnego płynu ile tylko pragnę, i ile mieści się w całym naczyniu rozkoszy, więc ja na to: - Czy mogłabym dostać ten życiodajny płyn razem z tym naczyniem rozkoszy.. - a Sparrow mi na to szeptem do ucha: - Bierz wszystko.. wszystko co tylko chcesz.. Więc wzięłam kubeczek z kawą :) Podziękowałam ładnie i poszłam. Mam też bałwanka ⛄ w kapeluszu i bez miotły :) aale to inna historia kiedyś ci opowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Kotka mieszka najdalej z nas wszystkich. Pojedziemy do niej na końcu. Później brykniemy zobaczyć statuę wolności. W sumie już niedaleko będzie. :D tylko ten bus. Ty skabinuj busa a my będziemy sedanem tak jakoś o 12. Później się przesiądziemy. Weź sister ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i popuściłeś w rajtuzy rysiu :D doczep sobie cycki transiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały chujek Rysiek ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Ryś poka peniska i paszoł won do Starszawego desperacie pchasz sie wszędzie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Dobra Gościa nie bierzemy. Nawet jak ma busa 😴 Wstawać, wstawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Kto się dobija z samego rana! Już otwieram... Aaa to ty. Piona. :) Dziewczyny som? No ta Maryś w tej kusej i ta co po sąsiedzku lata? ;) Wiecie bo ja mam dwa ramiona i .... daaaam raaadę.;) Kawy? Aa w termosie? Dobra ja gotowy.Dzien dobry. Chwiluuunia. Maryś! łot dyzyt standardowy zestaw tuningowy dla pasażera????? To się gdzieś wsadza czy może siada albo pije albo po mordzie bije. Łot dyzyt???? Sk. My sobie jeszcze pooogadamy.;):) Widzisz te moje przeszywające na wskroś głaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak wiem na krzywy ryj jadę. Jakoś to wyprostujemy... Sk. Widzisz jak patrzę? Można by powiedzieć pożeram wzrokiem. Ale Maryyś teeeż ...a co to za kolanka wystają ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Nieeee Na łajzy:D Piona kapitanie:) Tylko nie wymagają moich,co? Krucafix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Zestaw tuningowy dla pasezera faceta: kajdanki do klamki i taśma na usta ;) ;) Wtedy jest perfekt, jedzie sie spokojnie, wlasciwym pasem, na dobrym biegu, nawet radio odpowiednie ;) Kolanka pozostawmy w sferze nietykalnosci ;) ;) x E tam Bledny, że bałagan w aucie się zrobi. To proces odwracalny. No Ty dla auta czy auto dla Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryś Kamila upośledzona alkoholiczka na zasiłku gdzie masz Tabasko stara panno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila zna Tabasko zna Błędnego pijaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
No coś ty! Ja prowadzić? To by dopiero gips potrzebny. Maryś. Ja się nie mogę przy Tobie skupić. Znaczy mogę i się skupiam na jednym. I nie jest to kierownica. ;) Ewentualnie mogę dokonać skrętu do lasu i pojdziemy grzyby szukać. Maryś ty się mnie pilnuj bo nie takich nazbierasz i co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyys lubisz uwodzić zajętych facetów? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpierrtol sie od Marys, i spiertalay stad! Won pisiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
marys ty jestes nova? :D no masz i nic nie mowisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trutututu pęczek drutu debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasko to ksiezniczka za czasow zamczyska. to byly czasy gdzie wilk postanowil ja obwinic za cale zlo swiata i chejtowal nieustannie. Tabasko krzątała się była po komnatach ze mną kiedy byłem błędnym rycerzem. Teraz trafiam bez GPS-u :D Inteligentna, z jajem, humorem, wielkim sercem i ... reszte zachowam dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiek odebrałeś zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaski kowbojce brakuje wszystko opisał jej chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×