Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

CZERWCÓWKI 2019

Polecane posty

Gość Snickers2

MK5 super że wszystko w porządku 😊 ja jutro jadę na usg genetyczne mam nadzieję że też będzie wszystko ok. A jak samopoczucie? U mnie nadal mdłości ale wymioty już coraz rzadziej oby było coraz lepiej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MK5

Mdłości mi już przeszły, ale muszę często jeść bo inaczej czuje takie nieprzyjemne ssanie w żołądku. Czasami mam zawroty głowy, a tak jest ok. Napisz jak będziesz po usg😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.10.2018 o 17:06, Gość Snickers2 napisał:

Halo jest tu już jakaś czerwcowka? Ja dziś zobaczyłam 2 kreski 🙂

Ty wróć do szkoły i zajmij sie matematyka. Bo jeśli dzis zobaczylas 2 kreski to w czerwcu mozesz urodzic wczesniaka, ale na pewno lekarz Ci na czerwiec terminu nie wyznaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2

Ja też już po usg wszystko jest w porządku, w poniedziałek jadę pobrać jeszcze krew na test pappa. Lekarz na usg stwierdził że wg niego na 100% dziewczynka. Aż byłam w szoku że tak wcześnie płeć określił. Ale cieszę się oczywiście 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ty wróć do szkoły i zajmij sie matematyka. Bo jeśli dzis zobaczylas 2 kreski to w czerwcu mozesz urodzic wczesniaka, ale na pewno lekarz Ci na czerwiec terminu nie wyznaczy. 

A Ty potrafisz czytać? Nie widzisz daty kiedy post został dodany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola
1 godzinę temu, Gość Snickers2 napisał:

A Ty potrafisz czytać? Nie widzisz daty kiedy post został dodany?

No dokładnie, zaszła w ciążę we wrześniu. Gość wyżej nie potrafi liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że wszystko jest dobrze:classic_smile: Mi lekarz nic o płci nie mowił a ja z emocji nawet nie zapytałam😊 Najważniejsze żeby wszystko dobrze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa

Widzę że temat umarł a szkoda bo chciałam dołączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolejną wizytę za sobą.  Czuje już ruchy, ale tylko wieczorem jak leżę na plecach. Musze brać luteine bo brzuch mi twardniał i bolał jak na okres. A co u was? Jak się czujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2

Ja następną wizytę dopiero 3 stycznia. Czuję się coraz lepiej, ale ruchów jeszcze nie czuje, nawet nie myślałam o tym że tak wcześnie to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdej ciąży szybko czułam😊 Jeszcze dwa dni temu miałam wątpliwości ale teraz jestem już pewna:) Kolejna wizytę mam 15 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2
Dnia 20.12.2018 o 22:27, MK5 napisał:

Ja w każdej ciąży szybko czułam😊 Jeszcze dwa dni temu miałam wątpliwości ale teraz jestem już pewna:) Kolejna wizytę mam 15 stycznia.

Ja już nawet nie pamiętam w którym tygodniu poczułam w pierwszej ciąży ale na pewno po 20tc. Zobaczymy jak będzie teraz, już nie pamiętam jak to jest 😊

A brzuch już widać u Ciebie? U mnie jak założę ciasna bluzkę to widać że delikatnie odstaje ale równie dobrze to może być świąteczne przejedzenie dla kogoś kto o ciąży nie wie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się najem to widać:classic_biggrin: Dzieci jeszcze nic nie wiedzą, a ostatnio mój synek podszedł do mnie i mówi że mam duży brzuch, odpowiedziałam mu że to przez placki ziemniaczane bo dużo ich zjadłam:classic_biggrin: Przytulił głowę do mojego brzucha, stwierdził że coś słyszy i że napewno tam jest dzidziuś i jak gdyby nigdy nic poszedł się bawić😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2
11 godzin temu, MK5 napisał:

Jak się najem to widać:classic_biggrin: Dzieci jeszcze nic nie wiedzą, a ostatnio mój synek podszedł do mnie i mówi że mam duży brzuch, odpowiedziałam mu że to przez placki ziemniaczane bo dużo ich zjadłam:classic_biggrin: Przytulił głowę do mojego brzucha, stwierdził że coś słyszy i że napewno tam jest dzidziuś i jak gdyby nigdy nic poszedł się bawić😂 

A kiedy chcesz powiedzieć dzieciom? Mój synek jeszcze za bardzo tego nie rozumie, ale wie już że u mamy w brzuszku jest dzidzia, przytula i całuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol
Dnia 6.12.2018 o 19:45, Gość Mamatrojeczki napisał:

Ja jestem na czerwiec to moje 4 dzidzi;)))

Nie urodziłaś czasem w lutym tego roku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Snickers2 napisał:

A kiedy chcesz powiedzieć dzieciom? Mój synek jeszcze za bardzo tego nie rozumie, ale wie już że u mamy w brzuszku jest dzidzia, przytula i całuje 😉

Chce poczekać aż minie tc w którym straciłam synka. Wszyscy bardzo to przeżyliśmy i niechciała bym żeby córka drugi raz przez to przechodziła. Kolejna wizytę mam 15 i jak wszystko będzie ok to im powiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 225

Hej dziewczyny chciałabym do was dołączyć. Jestem w 16 tygodniu ciąży, termin mam na 11 czerwca. Czy was też ciągle boli brzuch? Ja mam cały obolały czasem bardzo kuje mnie w dole brzucha albo wogole mocno boli.  To moja druga ciąża i w pierwszej nie pamiętam żeby tak bolał. Lekarza mam bardzo dobrego chodzę prywatnie i na ostatniej wizycie 4 grudnia mowił że wszystko jest dobrze ale martwią mnie te bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 225

MK5 przepraszam że pytam ale czy pamiętasz jakie miałaś objawy przed poronieniem bo 18 tydzień to już bardzo wysoka ciąża. Czy bolał cię wcześniej brzuch czy to stało się nagle? Przepraszam ale ja się martwie tymi bólami i już sobie wkręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gość 225 napisał:

MK5 przepraszam że pytam ale czy pamiętasz jakie miałaś objawy przed poronieniem bo 18 tydzień to już bardzo wysoka ciąża. Czy bolał cię wcześniej brzuch czy to stało się nagle? Przepraszam ale ja się martwie tymi bólami i już sobie wkręcam

Jedz na izbe przyjęć czy tam pogotowie. Zrobią ci USG to się uspokoisz. Ja jestem matką czerwcową z 2017, ale mnie bardzo długo pobolewal brzuch jak na okres. Prowadziłam ciążę prywatnie i oporcz tego chyba z 3 razy leciałam na izbę przyjęć, bo te skurcze mnie niepokoiły. W szpitalu w moim mieście ciężarne przyjmowane były bez kolejki. Może to byla panika na wyrost, ale wydaje mi się, że lepiej się upewnić. Za każdym razem wszystko było ok, poprostu macica się rozciągała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość 225 napisał:

MK5 przepraszam że pytam ale czy pamiętasz jakie miałaś objawy przed poronieniem bo 18 tydzień to już bardzo wysoka ciąża. Czy bolał cię wcześniej brzuch czy to stało się nagle? Przepraszam ale ja się martwie tymi bólami i już sobie wkręcam

Nie miałam żadnych oznak że coś się dzieje. Poszłam na rytynowa wizytę i okazało się że serduszko nie bije. U mnie to był problem z łożyskiem. 

W obecnej ciąży też mnie często boli brzuch, właśnie tak jak na okres i robi się twardy. Moja gin przepisała mi luteine ale jak sama powiedziała dała mi ją profilaktycznie, po niej już mnie tak nie boli. .Niewiem czy to ona pomaga czy to moja psychika.  Napewno jestem spokojniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2

Mnie też czasem boli brzuch tak jak przed miesiączka, ale nie cały czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2

Dziewczyny jak tam samopoczucie po świętach? 😉 

Jakie plany na sylwestra? Ja w domu z mężem i synkiem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję się dobrze tyle że jestem cięższa o kg😊 Ruchy czuje codziennie, najbardziej wieczorem. 

Sylwestra też spędzimy w domu z dziećmi 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2
16 godzin temu, MK5 napisał:

Ja czuję się dobrze tyle że jestem cięższa o kg😊 Ruchy czuje codziennie, najbardziej wieczorem. 

Sylwestra też spędzimy w domu z dziećmi 😀

A brzuch już widać? Ja jeszcze ruchów nie czuje i brzucha nie ma. Samopoczucie coraz lepiej aż zapominam że w ciąży jestem 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzuch mam mały ale widać że to ciąża:classic_biggrin:  A gdzie masz łożysko? Na przedniej czy tylnej ścianie? 

Ja jestem kilka dni przed momentem w którym mój synek zatrzymał się na usg. Więc trochę świruje. Potrafię wieczorem godzinami leżeć i cieszyć się z ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2
37 minut temu, MK5 napisał:

Brzuch mam mały ale widać że to ciąża:classic_biggrin:  A gdzie masz łożysko? Na przedniej czy tylnej ścianie? 

Ja jestem kilka dni przed momentem w którym mój synek zatrzymał się na usg. Więc trochę świruje. Potrafię wieczorem godzinami leżeć i cieszyć się z ruchów.

Nie mam pojęcia gdzie łożysko, lekarz nic nie wspominał na ten temat a ja też nie pytałam. Ale jeszcze czas na ruchy. Ty skoro czujesz to przynajmniej jesteś spokojniejsza😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz na przedniej ścianie  dlatego jeszcze nie czujesz. Napewno lada dzień mi się tu pochwalisz że też już czujęsz :classic_tongue: 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2
54 minuty temu, MK5 napisał:

Może masz na przedniej ścianie  dlatego jeszcze nie czujesz. Napewno lada dzień mi się tu pochwalisz że też już czujęsz :classic_tongue: 

 

No oby ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers2

Ale tu cisza 😶 mam nadzieję że u was wszystko jest w porządku. 

Jesteście już zapisane na usg polowkowe? 

Ja nadal ruchów nie czuje a brzuch coraz większy. Chociaż pod kurtka czy luźna bluzka nic nie widać. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tu pusto dlatego ja zaczęłam pisać na innym forum. Tu zaglądam z ciekawości co u Ciebie:classic_biggrin: 

Jeszcze chwila i też poczujesz ruchy. 

Dopiero w przyszłym tygodniu będę dzwonić i się umawiać na początek lutego. 

U mnie też brzuch coraz większy i coraz ciężej go ukryć. We wtorek mam wizytę i jak będzie wszystko w porządku to powiem dzieciom. Chociaż córka już się chyba domyśla. Ale póki nic nie mówi to udaje że niema tematu:classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×