Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zycie1975

Gwałt i co dalej

Polecane posty

Gość zycie1975

3.5 roku zostałam zgwałcona. Potrzebuje dobrego prawnika karnisty. Może komuś pomogę....może pomogę sobie. Piszcie...pytajcie...umiem pomóc i szukam pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to był i jak to się stało? nie mogłaś się bronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz prawdę jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciśnienie było az tak sie mu ***************.ć chcialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycie 1975
Opowieść będzie długa i pisana fragmentami. Zostałam zgwałcona 3.5 roku temu. W nocy z 27/28 grudnia 2014 roku. Opiszę póżniej szczegóły i pytajcie o co chcecie. Gwałt był gwałtem zbiorowym. Jestem z wykształcenia chemikiem po politechnice i ti było zaproszenie od mafii. W warszawie odurzono mnie środkami, wywieziono z Warszawy. Wycieczka w kierunku Katowic. Potem upito i gwałcono ok.2.5 godziny. W gwałcie brało udział 8 facetów. Przeżyłam dlatego, że byłam wysportowana, silna psychicznie i fizycznie. Zdołałam się ubrać ...nie wiem jakim cudem...dojść do baru...tak narobić zamieszania...i ktoś wezwał policję. Po prostu uciekłam im z samochodu. Gwałt odbywał się po Piotrkowem Trybunalskim...bo tam trafiłam do aresztu i byłam przetrzymywana przez kilkanaście godzin. Gdy przejęła mnie policję ok.2.30 w nocy miałam we krwi ok 2 promili alkoholu. Byłam w stanie agonalnym. Policja nie wezwała karetki pogotowia. Potem dowiedziałam się, żę wszyscy wtedy na służbie będący zostali wyrzuceni ze służby....zagrożenie życia. Ostatnio przyszedł mój znajomy i rozmawialiśmy o tej sprawie i okazuje się, że o mnie i wyrzuconych policjantach pisał jakim czas temu onet . Probuje dla mnie znaleźć ten link. Mogę opisywać swoją historię, ale też mogę pomóc. Ogólnie sprawa moja jest utajniona teraz i toczy się postępowanie W Komendzie Stołecznej Policji. Jeżeli znacie jakiś link do mądrej strony internetowej prawniczej dotyczącej postepowaań karnych, odszkodowań to czekam na linki. Trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie1975
Kolejny dzień z Zycia. Nie ma to jak się przekonać jak ludzie mają dużo miłości w sobie. \mam takich znajomych, ktorzy wiele mówią o miłości...jacy to niby są dobrzy dla drugiego człowieka....jak głęboko wierzą...a kiedy przychodzisz do nich po pomoc to odwracają się plecami. Mam taką znajomą do której zadzwoniłam i poprosiłam o pomoc. \mam poważne problemy ze zdrowiem i wydaje masę kasy na leki i poprosiłam żeby mi coć kupiła do jedzenia. Zarabia ok.2700 zł. Odpowiadał jej układ, że obciążała mnie swoimi problemami, ale jak przyszły ciężkie moje czasy i potrzeba wygadania się i pomocy na poziomie 30 zł na miesiąc to niemal się obruszyła. Z******ta osobowość. T złośliwość co piszę. Fajnie mam w życiu. Jest po szkole zawodowej a uważa się za nie wiadomo co. Trochę pokory panowie i panie. Proszę cię opatrzności daj mi innych znajomych. Może i chodzi do kościoła, ale gdzie miłość do bliźniego, wspieranie. \chyba w jej d...ie. Ciągle porusza te same tematy i ciągle tylko gada uśmiechnij się ….debilka. Ja jestem naturalna i nie kłamię. kiedy jest mi źle to chce mi się płakać. Podobno jak śmieję się to ciesz się ze mną cały świat. Jestem niezła laska i mam poukładane w głowie. \\\i mam ochotę żyć. i co przeszłam po gwałcie już zawsze pozostanie we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na internet to masz, albo na jeden dzien pracy i miałąbyś 30 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie1975
Wiem, ze to g**** ale podobalo mi sie to nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy są tacy. Ja gdybym była twoja przyjaciółka i zarabiała tyle co napisalas to w takiej sytuacji dalabym ci nie 30 zł. a przynajmniej 10 razy tyle. I wiele jest takich jak ja ludzi, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chce się być prawdziwym chrześcijaninem to trzeba wypełniać przykazanie o miłości bliźniego i to bezwarunkowo. Mamy nawet być gotowi dać życie za naszych bliźnich a co dopiero te głupie parę groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam  serdecznie.  Piszę  jako gość. Moich sprawców  znaleziono. Nie musiałam zeznawać. Podobno bez litości  ich traktują. Mam satysfakcję.  Nie czuję  strachu.... złości.  Jestem  prawie  wolna. Uczę  się kochać. Pozdrawiam serdecznie  wszystkich.  Z gwałtem  można sobie  poradzić.  Ginewra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje Wam dziewczyny...brak mi słów. Jak szukacie dobrego karnisty polecxam z całego serca mecenasa Mariusza Olężałka, mnie pomógł co prawda nie o gwałt chodziło ale dobry jest. Ma Kancelarię w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×