Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Każda spełniona kobieta chce młodszego

Polecane posty

Gość gość
16:14 No wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat młodsi są słabi(krótkodystansowi hehe)na ogól w łóżku.Starszy doswiadczony wie jak zaspokoić kobiete.Prawdy nie przeskoczysz. x Mam odwrotne spostrzezenia, moze dlatego ze od obecnych 30 i 40 latkow malo kto cos wymagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 Przeciez te posty to pisza mitomani i koniobijcy, a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś dzieciak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dzisiejsi młodzi panowie muszą dowartosciowywac sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteryjne prawiczki to chcą tylko tylko 20letnie albo i młodsze dziewice a nie dojrzałe kobiety bo wiedza, ze nie sprostają zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego, że spełniona zawodowo kobieta bierze młodszego, tak jak spełniony zawodowo facet bierze młodszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że jakiś młody chce w ogóle starą babę. Ale w sumie dla kasy i żeby poćwiczyć sobie to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że jakaś młoda chce starego dziada, ale w sumie dla kasy i żeby poćwiczyć sobie to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary z prostatą bee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara ze zmarszczkami i rozstępami, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może mi ktoś z czytających napisać, czy stary dziad wiek 75 lat może jeszcze to robić, raz 2 razy w tygodniu ? :O Pytam tych co się znają poważnie, potem napiszę o co chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu o nie spełnienie chodzi tylko o kasę. Stary facet z kasą ma młodziutkie panienki, stara baba z kasą młodych kochanków. Z tym że stary dziad bez kasy raczej młodej nie poderwie a stara baba bez kasy zawsze znajdzie kogoś mlodszego kto zechce pociupciać, ale to nie kochanek raczej dymacz na raz lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam o co chodzi jak dziad wygląda jak ten staruch z filmu '' \\młodai piękna''ponad 75 letni jeszcze to robi? Wiem że ***** młodszą od siebie, ale nie młódkę bo babsko ma około 62 lat, czy taki star****musi brać na potencję? czy za którymś razem ie wykorkuje jak w tym filmie '' młoda i piękna '' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia czy stary jeszcze może, ale mojemu dziadkowi w wieku 79l odbiło i proponował kobietom kasę za sex, zaczol też oglądać p****le. Może dobry przedwojenny materiał.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego dziadka co niby może i robi to raz na miesiąc w burdelu bo chcetnych znaleźć nie może. Kobiety po 50ce seksu już nie chcą a te młodsze nie chcą z dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×