Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szukam żony i mam pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość gość
15:06 Nie chodzi o to, ze wybierze zła ale taką JAK ON CHCE a nie kobieta. Jeśli jej się coś nie spodoba to co jej zostanie? Ciche mruknięcie pod nosem i posłusznie założy wszystko co on jej każe bo inaczej kara. Co ona może zrobić jeśli nic nie może bo jest od niego całkowicie zależna? To nie jest na siłę szukanie złej woli autora a realia. W każdym związku są kłótnie, nieporozumienia więc i w tym ich się nie uniknie... Tylko że w partnerskiej relacji oba głosy są tak samo ważne a tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Widzę że temat się rozwinął chociaż akurat na temat odpowiedzi było niewiele. Budujące jest to, że nawet tutaj, widać pewna grupę kobiet która w mniejszym lub większym stopniu dopuszcza taki związek. Po raz kolejny potwierdza to moje wcześniejsze obserwacje. Mimo większości niepochlebenych odpowiedzi nadal pozostanę przy swoim stanowisku i przy swoich zamiarach. Nawet jeśli jestem "nienormalny" to dobrze mi z tą moją nienormalnoscia i szukam kogos kto też będzie na swój sposób nienormalny.:)) Ważne aby życie dawało satysfakcję . A dla tych którzy w każdym mężczyźnie, i w każdej jego decyzji, widza potencjalne zagrożenie przed którym trzeba się na wszystkie sposoby bronić i przeciwstawiać, proponuję poszerzenie horyzontów. I zmianę otoczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta o szerokich horyzontach to na pewno nie taka, która z własnej woli w XXI wieku chce siedzieć w domu i być niewolnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietą o szerokich horyzontach to kobietą która żyje jak chce, chociażby nikt jej dookoła nie rozumiał. Dla jednych szczescie daje praca, dla innych przecietnosc zwana normalnoscia, a jeszcze inni chca siegnac glebiej do swojego "ja". Z resztą mężczyzn też to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazienka, akurat z każdego Twojego postu bije nieumiejętność tworzenia głębokich relacji. Dla Ciebie związek to umowa z zabezpieczeniami na każda ewentualność. Firma która ma zaspokajać podstawowe potrzeby jak jedzenie, mieszkanie i emerytura. Nic ponad to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 z tym się zgodzę, tylko nie dotyczy to relacji o jakiej tu mowa. ;-) Kobieta o szerokich horyzontach nigdy sama siebie nie pozbawi prawa do decydowania o sobie, wiedząc i rozumiejąc, że oddaje swoją wolę komuś innemu na resztę życia. Nieistotne jest to czy pracuje tylko to czy był to JEJ WŁASNY i w pełni świadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynatki chyba nie rozumieją, że to nie miałby być kaprys, krótka przygoda, z której mogą się w każdej chwili wymiksować jeśli okaże się, że to je przerasta. To ma być całe życie a ono nie sprowadza się jedynie do noszenia szpilek i lania po tyłku. Nie mieści mi się w głowie jak tacy ludzie, żyjący w tym mogą wychowywać dzieci. Należałoby zapytać córkę takich rodziców czy czuje się pewną siebie, pełnowartościową kobietą i czy chciałaby żyć tak jak matka. Aż jestem takiej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wiadomo że to jej świadomy wybór taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pełni świadomy? bo autor jej wyłoży ''zasady''? i ona będzie już w pełni świadoma tego jak ma wyglądać jej życie? Nie. Pełnej świadomości można nabrać jedynie żyjąc w taki sposób. Oczywiście może być cudownie. ;-) Mnie osobiście dziwi, że w krajach takich jak Arabia Saudyjska kobiety oddałyby życie za odrobinę niezależności...a na Zachodzie wymyślili nawet ładną nazwę. DD. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci współczuję, bazienka. Nie wiem co powiedzieć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazienka bez obrazy ale w każdej Twojej wypowiedzi widać że miałaś ciężkie dzieciństwo. Ale wyobraź sobie że niektórzy mieli normalne i nie muszą w każdym mężczyźnie widzieć takiego ojca jak Twój. Ja pamiętam jak mój ojciec obsypywal mamę prezentami i ona się z jichbcieszyla, chętnie nosiła bo głównie to była biżuteria. Może on jej to dawał w nagrodę za coś...;) A jeśli chodzi o Arabie Saudyjska to odpowiedź mi na jedno pytanie. Dlaczego kobiety, muzułmanki, które już urodziły się w Europie nadal chcą żyć po muzułmańsku a nie po europejsku? Przecież mogłyby ale z jakichś powodów bardzo często nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:55 może dlatego, że nie mają wyjścia bo nadal żyją wśród ''swoich'' mimo życia w Europie? lub mają to tak głęboko wpojone, że myślą iż tylko tak jest właściwie. Może również dlatego,że karą za zmianę religii, odejście od niej(islamu) jest śmierć? Dlaczego w plemionach w Afryce obrzezania dokonują kobiety, które zostały same skrzywdzone w taki sposób? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazienka, ty jako jedna z niewielu zachowujesz tu zdrowy rozsądek, może dlatego, że widziałaś więcej niż osoby, którym się wydaje jakie to cudowne żyć w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło wam na myśl, że w jakimś stopniu my jesteśmy skrzywienie przez kulturę zachodu? Może nie w jakiś drastyczny sposób ale np na siłę wmawianie nam równouprawniena, na siłę wmawianie nam że tylko kariera czyni nas "godna " , że bycie kura domowa to wstyd. Czy to też nie jest co kobietą robi kobiecie, tylko w trochę bardziej wyrafinowany sposób? A może można odnaleźć szczęście żyjąc w tradycyjnym związku, w byciu ulegla itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym współczuciem dla bazienki to na spokojnie, bazienka chyba wdała się w patologicznego starego bo jest znana na wielu forach z wyzywania ludzi mało tego uwzięła się na dziewczynę chorą psychicznie, którą śledzi na forum i innych portalach włączając w to osobiste konta jak fb i instagram, atakuje ją, za wszelką cenę stara się poniżać i wpędzić w deprersję może nawet samobójstwo. taka jest prawdziwa twarz bazi kto nie wierzy zapraszam na tematy o noxie gdzie bazienka w swoim chamstwie, mitomaństwie i podłosci nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi cudnie. 17:10 szkoda tylko,że nawet państwo myśli inaczej bo nie zabezpiecza bytu i przyszłości takiej kobiety, która jeśli zostanie porzucona przez swojego pana,żywiciela, jeśli żywiciel umrze,nagle musi radzić sobie sama i jednak do tej pracy pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przykra sprawa, nie jestem w temacie ale ta prześladowana dziewczyna może to zgłosić na policję, może bazienka ma skrzywioną psychikę po tym co przeszła? wiem, ja wiem że to nie usprawiedliwia podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie pierwszy temat kiedy czytam jej wypowiedzi i mam zupełnie odmienne wnioski. Nie bawię się w detektywa. Hejt w tym momencie uprawiasz Ty bo nie podoba Ci się jej odmienne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazienka nie masz prawa nikogo prześladować, lecz się ale nie krzywdź innych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem Anią to po pierwsze, po drugie jeśli będzie trzeba to jej pomogę poprowadzić sprawę taki żebyś dostała konsekwencję i możesz być tego pewna że nie ujdzie ci to bezkarnie. kończę ten mały off-topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bazienka to ta co nienawidzi niepracujacych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech prześladowana dziewczyna to zgłosi nie ma z tym żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilki. ciekawe co wy robicie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie takie 2 złote skoro każdego dnia wyciąga po 150, 200 zł za 3 godziny siedzenia na kamerze. to ciebie tak boli zakompleksiona biedaczko z patologicznej rodziny? jednego możesz być pewna, odpowiesz za każde pomówienie i poniżenie w stronę tej dziewczyny którą już dostatecznie pokrzywdził los. jesteś zwykłą sadystką jak twój stary, nie szanujesz nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 30 zł? przecież ona wyciąga po 500 zł w dni siedzenia na kamerze po3-4 godziny kto więc uwierzy że się puszcza za 30 jak z samej kamery wyciągnie 200. znowu pomawiasz tą dziewczyne? aż tak jej zazdrościsz tych zarobków? daj jej wreszcie spokój. ja jej nie zazdroszczę i jej nie hejtuje, niech ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 500 zł w trzy dni siedzenia na kamerce po 3-4 godziny* miało być, w miesiąc ma z 4 tysiące lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jakaś prywata się tu odbywa ;-D jeśli już po niej jedziesz to miej odwagę i się zaloguj. Skąd taki ból doopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dyskutujcie tutaj tylko niech pokrzywdzona to zgłosi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''znowu pomawiasz tą dziewczyne? . '' przecież to nie bazienka zaczęła o niej tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×