Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość maska lewackiego moru
Co mam sobie darować? Kto głosował za wątłą, bo wątłą ale jednak ustawą deubekizacyjną? Co? Piotrowicz nie głosował? Czabański składał protesty? Wolski płakał w telewizji nad ubekami, którzy nie mają za co żyć? Operuj faktami, nie swoimi MNIEMANIAMI. Dziś dekomunizacja (którą Kaczyńscy i w ogóle prawica postulowali od roku 90) przejawia się przede wszystkim w likwidacji i demontażu tego, co komuniści zblatowani z renegatami z opozycji w Polsce zmontowali, czyli choćby w usuwaniu sędziów z SN, czy generałów z wojska... Po prostu III RP jako określona idea i jej wcielenie praktyczne JEST LIKWIDOWANA. I za tym głosuje i Piotrowicz i Kaczyński i Czabański i ja jako Polak, który TAKICH DZIAŁAŃ OCZEKIWAŁ od lat 90. Sadurski to taki sam mędrek, jak Michnik z jego zakonnicą na pasach. Może do mnie do domu przyjdą i mnie aresztują, za głosowanie na PiS? Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub uuup
maska lewackiego moru dziś Jak Kaczyński repolonizował media ? W 1989 r na podstawie okrągłego stołu postanowiona, że tzw. organy prasowe PZPR zyskaja nowych właścicieli. Wśród wielu tytułów był warszawski „Express Wieczorny” . W r. 1990 ogloszono konkurs (hahaha hehehe) na przejęcie w/w tytułu. Zgłosilo się 3 oferentów w tym Fundacja Prasowa ‘Solidarność’ będąca przybudówką PC partii założonej przez braci Kaczyńskich. Oczywiście to oni przejęli gazetę za 16 mln ówczesnych złotych, a transakcje sfinansował Bank Przemysłowo-Handlowy Z dziennika bulwarowego „Express” przemienil się w dziennik partyjno-propagandowo-polityczny. Czytelników ubywalo, nakład spadał na łeb i na szyję i w 1993 r. partia Kaczyńskich ZREPOLONIZOWAŁA „Express” sprzedając go szwajcarskiej spółce Marquarad Media za 25,0 miliarda ówczesnych zlotych. Oto fakty, a z faktami się nie dyskutuje ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gzub uuup dziś Duda: „Chcemy aby do Sądu Najwyższego przyszli ludzie urodzeni po 1989 roku”. Czy ja dobrze słyszę? 29 lat i mniej? x Ja bym chciał, żeby prezydentem Polski był człowiek urodzony po '89 roku. Oczyśćmy najwyższy urząd w państwie z PRL-owskich złogów. Konstytucyjnym progiem wieku dla kandydata na prezydenta nie ma się co przejmować, obniży się go odpowiednią ustawą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
gzub uuup Tobie się wydaje, że masz jakiś argument, gdy nic nie masz. Tę historię znam i dotyczy ona chyba prawie wszystkich tytułów prasowych, które pozostały po PRL. Było tam od groma gazet, które przejmowały na podobnych zasadach partie polityczne, których nawet już dziś nie ma, jak KPN, który chyba wziął "Zarzewie". Te tytuły oczywiście upadały, bo było ich i zbyt wiele i były prowadzone źle, bo mało kto się znał na biznesie wydawniczym. To było szersze zjawisko. Na przykład stara Trybuna Robotnicza, organ PZPR przetrwała jako Trybuna, bo miała silne wsparcie w SLD, którego działacze masowo uwłaszczali się na majątku państwowym. Kaczyński kiedyś powiedział, gdy zarzucano mu, że w identyczny sposób PC przejęło nieruchomość, gazetę i co tam jeszcze, jak zrobiła to postkomuna że miał wybór, albo stanąć na rogu ulicy i wygłaszać swoje poglądu, albo zrobić to co inni i wziąć udział w polityce. I ja się z nim zgadzam. To był wybór pragmatyczny i jak widać po latach uzasadniony. Osobiście ten Kaczyński to się nieszczególnie wzbogacił w przeciwieństwie do wielu działaczy politycznych z ugrupowań w rodzaju SLD, PSL, PO, UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
Poza tym, usiłujesz wyszydzić POWAŻNE ZAGADNIENIE repolonizacji mediów. A tu się nie ma z czego śmiać, skoro praktycznie cała prasa lokalna i wiele tytułów ogólnopolskich, portale internetowe, należą do spółek niemieckich (wiadomy współwłaściciel szwajcarski jest w grze politycznej na linii PL - D nieistotny), których kierownictwo świadomie reprezentuje interes państwa niemieckiego, które to państwo jest ze swej natury nieprzychylne Polsce, co widać choćby po Nord Stream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która partia zrobiła taki przekręt i jeszcze dla jaj umieściła prawo w nazwie? :D zaczęło się od przejęcia popularnej gazety popołudniowej - "Expressu Wieczornego". Dzięki dobrym kontaktom ze świeżo upieczonym prezydentem Lechem Wałęsą, Kaczyńskiemu i spółce udaje się zdobyć ten tytuł, o czym zresztą sam prezes PiS wspomniał w swojej autobiografii. Przejęcie "Expressu" nie doszłoby do skutku, gdyby nie udało się uzyskać 1,6 mln zł. A do tego konieczny był fortel. Fundacja zdecydowała się bowiem wynająć pomieszczenia redakcyjne. Najemcą został Bank Przemysłowo-Handlowy, założony jeszcze w poprzednim ustroju przez I sekretarza PZPR Mieczysława Rakowskiego. BPH zapłacił czynsz z góry za 13 lat, więc Fundacja zdobyła pieniądze na przejęcie gazety i dawne zakłady graficzne przy Nowogrodzkiej. Naczelnym "Expressu Wieczornego" został Krzysztof Czabański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Repolonizacjaa będzie wyglądać tak jak reforma sądów? W sensie wszystko skupi się na Żoliborzu, jak konglomerat gazetek polskich i innych do rzeczy opłacanych za partyjną kasę? Wolę Onet w którym piszą Polacy nie włażący w dùpę władzy, niż skrajnie lizusowkie "polskie" media opłacane przez Kaczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
No i co z tego? Efekt jest taki, po różnych przygodach PC i potem PiS, że Kaczyński realizuje swoją wizję polityczną, która mnie się znacznym stopniu podoba. Ty sobie szczekasz na forum, jak mędrek Sadurski w TVN, gdy Kaczyński jeździ sobie czołgiem ;) po waszych świętościach, takich jak kwaśniewska konstytucja, którą jak dla mnie, Kaczyński może połamać jawnie milion razy, bo jest nie tylko źle napisana, ale na dodatek, przez ludzi o poglądach w istocie sprzecznych z Polską racją stanu. To co tutaj przytaczasz, nie ma żadnego znaczenia, tak jak ta konstytucja. To są epizody na drodze do wyrwania Polski z rąk Sadurskich, Michników, Kwaśniewskich, Tusków... PiS i tak wygra kolejne wybory (szczególnie parlam.) i ja sobie tutaj wejdę i będę patrzył, jak się motacie w BEZSILNEJ ZŁOŚCI :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W onecie nje pisza polacy tylko lewacy i durnie i kazdy tekst jest na zawolanie a nie cos od siebie wiec sobie dalej czytaj i zyj z ta super wiedza jak to zyjesz w kraju gdzie nie ma demokracji tylko prosze komentuj to z podobnymi sobie a nam daruj bo my nie czytamy ani nie sluchamy lamentow i bredni sprzedajnych frajerow do ktorej ty d**y wchodzisz bez wazeliny szmato ludzka bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maska lewackiego... Kozak piszesz dawaj pocisnij lamusom i sprzedawczykom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
gość dziś Repolonizacjaa będzie wyglądać tak jak reforma sądów? x Nie wiem jak będzie wyglądała, byleby była skuteczna. Oczywiście wolisz szczekać w niemieckim Onecie na polski rząd. :D x Może inaczej. To co ty/wy macie za świętości, ta cała konstytucja, SN w tej formie w jakiej wciąż istnieją, to są wrzody na ciele państwa. I te wrzody będą przecięte i ropa z nich wypłynie. Resztę się zdezynfekuje. Naprawdę znam wielu zwolenników PiS i niekoniecznie zwolenników PiS, ale krytyków III RP i oni naprawdę zupełnie lekceważą wasze protesty. To NIC NIE DA, bo te protesty są nieliczny i źle zorganizowane. Nie macie liderów, nie macie pomysłów jak PiS powstrzymać. Jesteście jałowi moralnie i INTELEKTUALNIE, przez co BEZRADNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Onecie piszą Polacy niezależni od żadnej partyjki. W gazetce polskiej piszą dziennikarze na garnuszku kaczora. A Ty tam z tym czolgiem nie odpływaj:D gdyby nie 7 lat kłamstw o rzekomym zamachu to tej partii nie byłoby już po 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
Wyższą dla świadomego Polaka wartością jest SUWERENNOŚĆ, niż taka, czy inna konstytucja. Jeśli tym bardziej ta konstytucja, jest szkodliwa dla państwa, bo przyczynia się do konfliktowania poszczególnych organów władzy, bo obiecuje coś, czego państwo dać nie może, albo nie chce, to taka konstytucja jest do wyrzucenia i nie ma nad czym płakać. Zatem patrzę, nie przez tę konstytucję na Polskę i polskie sprawy, ale przez historię i fakty, bo obowiązki mam Polskie, nie niemieckie, ruskie, lewackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maska lewackiego moru dziś Wyższą dla świadomego Polaka wartością jest SUWERENNOŚĆ, niż taka, czy inna konstytucja. x x Konstytucja to podstawa państwa. A suwerennośc***ełnej nie mamy i mieć nie będziemy. Konstytucja jest niezła, oczywiście trzeba ją poprawić tu i ówdzie, dostosowac bardziej do bycia w UE, załatwić w niej sprawe euro, małżeństw homo, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem patrzę, nie przez tę konstytucję na Polskę i polskie sprawy, ale przez historię i fakty, bo obowiązki mam Polskie, nie niemieckie, ruskie, lewackie... x x Co to znaczy "lewackie" tak konkretnie? Lewackie czyli jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maska lewackiego moru dziś Wyższą dla świadomego Polaka wartością jest SUWERENNOŚĆ, niż taka, czy inna konstytucja. W każdym rozwiniętym kraju Konstytucja to podstawa. A takie czynniki jak suwerenność jako nadrzedna wartość pozwalająca g****ic wszelkie prawa to jakiś zart. Następny do władzy przyjdzie Mietek i stwierdzi że nasza suwerenność jest zagrożona dlatego zrywamy kontakty z całym swiatem. Dlatego nikt poważny nie opiera całego systemu na subiektywnym abstrakcie. Ja prdl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
Ja odpływam? :D A kto oskarża PiS o likwidację demokracji? :D Kto rozpacza, bo sędziów się wymienia? Kto dostrzega faszyzm w PiSie? Kto TUTAJ wyje, że już jest/albo będzie dyktatura? :D x Zamach w Smoleńsku? Nie jestem zwolennikiem tej tezy, ale i jej nie odrzucam. Zamach jest wyobrażalny, możliwy. Są przesłanki polityczne, które taką wersję sugerują. x Sama katastrofa to jedno. Druga sprawa, to widoczna od pierwszych chwil, to prorosyjska narracja i działania Tuskizmu. To traktuję jako ZDRADĘ. Gdyby nawet wersja Laska/Anodiny była prawdą, to państwo nie powinno się do tego przyznać, bo taka wersja jest dla państwa w tym Tuska, jako premiera kompromitująca. I to Tuska kompromituje zupełnie, ta jego miękkość wobec Rosji i Niemiec. x Dobrej nocy kochani obrońcy kwaśniewskiej konstytucji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sobie szczekasz na forum, jak mędrek Sadurski w TVN, gdy Kaczyński jeździ sobie czołgiem po waszych świętościach, takich jak kwaśniewska konstytucja, którą jak dla mnie, Kaczyński może połamać jawnie milion razy, bo jest nie tylko źle napisana, ale na dodatek, przez ludzi o poglądach w istocie sprzecznych z Polską racją stanu. x x Raczej zaprzeczeniem patriotyzmu jest takie podejście do polskiej Konstytucji. A kto wg ciebie tę Konstytucję napisał ? Tak konkretnie, kogo poglądy są sprzeczne z polską racją stanu i dlaczego tak uważasz? Tez poprosze konkretnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama katastrofa to jedno. Druga sprawa, to widoczna od pierwszych chwil, to prorosyjska narracja i działania Tuskizmu. To traktuję jako ZDRADĘ. Gdyby nawet wersja Laska/Anodiny była prawdą, to państwo nie powinno się do tego przyznać, bo taka wersja jest dla państwa w tym Tuska, jako premiera kompromitująca. I to Tuska kompromituje zupełnie, ta jego miękkość wobec Rosji i Niemiec. x x To bzdury oczywiste. Nie ma żadnej wersji Laska/Anodiny. I nic w niej nie ma kompromitującego dla Tuska, podobnie jak nie było żadnej zdrady i żadnego działania prorosyjskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy kochani obrońcy kwaśniewskiej konstytucji x x Zadałem parę pytań i reakcją jest ucieczka... :D Nie ma żadnej "kwaśniewskiej" Konstytucji. Jest nasza, polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś maska lewackiego moru dziś Wyższą dla świadomego Polaka wartością jest SUWERENNOŚĆ, niż taka, czy inna konstytucja. W każdym rozwiniętym kraju Konstytucja to podstawa. A takie czynniki jak suwerenność jako nadrzedna wartość pozwalająca g****ic wszelkie prawa to jakiś zart. Następny do władzy przyjdzie Mietek i stwierdzi że nasza suwerenność jest zagrożona dlatego zrywamy kontakty z całym swiatem. Dlatego nikt poważny nie opiera całego systemu na subiektywnym abstrakcie. Ja prdl.. x x W sumie ja też... :D Durnoty opowiadane przez róznej maści prawicowców dot. suwerenności to temat zastępczy, mający przykryć łamanie prawa polskiego przez pisiorstwo. Dlaczego? Bo pełna suwerennośc nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska lewackiego moru
Bruno, ostatnie słowa dziś. x Lewackie? Czyli takie, jak twoje poglądy. Sam napisałeś, jakieś małżeństwa homo i jeszcze silniejsze przywiązywanie Polski w liberalnie lewicową UE. Znasz swoje poglądy przecież. x Konstytucja jest podstawą PRAWNĄ, także ideową przez co w jakiejś mierze morlaną, którą można i trzeba zmienić, jeśli ta podstawa jest niefunkcjonalna. Ale ta konstytucja musi się z czegoś wziąć, z czegoś co jest PONAD nią. Ponad dokumentem jest IDEA, która wyraża się poprzez akt prawny/konstytucję. I teraz musielibyśmy zacząć rozmawiać o tej idei. I tu się nie dogadamy, bo ja mam inną wizję, ty masz inną, którą ja uważam za szkodliwą i nawet niemądrą. Oczywiście nie jesteśmy sami, bo tylko wyrażamy poglądy skonfrontowane na scenie politycznej i szerszej ideowej. Ktoś to musi wygrać, ktoś przegrać. Coś mi mówi, że ty/wy nie wygracie przynajmniej pewnej długiej kampanii. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ex komuniści/pezetperowcy w PiS nie bronią ani PRL, ani III RP, nawet wręcz odwrotnie razem z Kaczyńskim atakują III RP i jej system polityczny jawny i podskórny, co przecież jednoznacznie lokuje ich, jako przeciwników swoich starych towarzyszy, którzy NADAL UTRZYMUJĄ POWIĄZANIA przeniesione z PZPR/SB/LWP i twórczo rozwinięte w III RP, dla politycznych i osobistych korzyści. x x Oczywiście, że komuchy z pisu atakują III RP bo III RP to wolność, liberalizm, demokracja a te wartości to wróg największy prawicowców, kościoła kat, itp, itd. A więc nic dziwnego że atakują i próbują zniszczyć te wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maska lewackiego moru dziś Bruno, ostatnie słowa dziś. x Lewackie? Czyli takie, jak twoje poglądy. Sam napisałeś, jakieś małżeństwa homo i jeszcze silniejsze przywiązywanie Polski w liberalnie lewicową UE. Znasz swoje poglądy przecież. x x Bzdura. To poglądy liberalne a ze skrajną lewicą czuli lewactwem mam tyle wspólnego ile ty z liberalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstytucja jest podstawą PRAWNĄ, także ideową przez co w jakiejś mierze morlaną, którą można i trzeba zmienić, jeśli ta podstawa jest niefunkcjonalna. x x Nie tylko prawną bo dotyczy całego życia w państwie. Mozna ja zmienić posiadając odpowiednią większość w Parlamencie ale chęć jej zmiany nie oznacza łamania tego prawa które obowiązuje dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo ja mam inną wizję, ty masz inną, którą ja uważam za szkodliwą i nawet niemądrą. x x Oczywiście, że wartości takie jak wolność, liberalizm, demokracja i wszystko co z tych wartości wynika jest wg ciebie szkodliwe i niemądre. To widac po tym co piszesz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ maska lewackiego moru dziś Co do Tonyego Abbotta, który znany jest raczej z poglądów antylewicowych. Zatem nietrafiony to argument który jedynie potwierdza moją tezę, że multikulti to idee fixe liberalnej lewicy, co jest powszechnie znanym faktem.<<< A o Pani Juli Gillard slyszales? Pewnie wedlug ciebie to konserwatystka ;-). xxx Angela w CDU, to nie jest Adenauer ani Erhard, ani nawet mały palec u nogi Kohl...<< No jasne, ty bedziesz kwalifikowal wedlug wlasnego uznania kto jest lewica a kto prawica, wedlug kryterium czy chce strzelac do imigrantow czy tez nie. Co by polskie prawiki o tym nie mowilym CDU jest partia chrzescijanskich demokratow, z pewnoscia nie lewicowa. A Merkel jest jej przywodczynia. Mozesz o tym przeczytac w kazdej encyklopedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest Kwaśniewska Konstytucja tylko Konstytucja Twojego kraju. Ciężko rozmawia się z kims, kto ma usta pełne patriotycznych frazesow a nie rozumie podstawowych kwestii dotyczących swojego kraju. To tak jakby kilku dziadków nagle zmieniło wbrew prawu statut PZPN, przejeli cala organizacje obsadzajac swoja rodzina, a później pojechaliby robić w chooya UEFA i FIFA. W kraju tlumaczyliby że polska piłka wstaje z kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ maska lewackiego moru dziś A moze zacytujesz jakie poglady na temat przydatnosci imigrantow do prostowania kregoslupa moralnego spoleczenstw zachodu wyraza Korwin-Mikke? Co, on tez lewak ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×