Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość88

Alimenty

Polecane posty

Gość gość88

Dzień dobry, w styczniu bieżącego roku otrzymałem powiadomienie od komornika o moim długu alimentacyjnym. Była tam łączna kwota 18000. Od stycznia komornik pobierał z mojej wypłaty ponad tysiąc złoty oraz poprzedni pracodawca uregulował swój dług względem mnie na konto komornika (pobierał mi czesc wypłaty A nie przesył pieniędzy do komornika, podobno księgowa o tym zapomniała). Wypłacił on na konto komornika 9tys. Na bieżąco od stycznia płaciłem alimenty na konto matki dziecka. Dzisiaj zadzwoniłem do komornika pewny, że do uregulowania zostało ok. 2 tysięcy. Dostałem jednak informację że jest to ponad 7tys ponieważ od stycznia matka dostawała również alimenty od komornika. Nie wiedziałem o tym, że wpłaty bieżących alimentów muszą być wpłacane na konto komornika A nie bezpośrednio. Czy mogę mieć nadzieję na To, że to co dostawała matka dziecka od komornika będzie zaliczone i doliczone od mojego długu od komornika? Matka dziecka co miesiąc wysłała do komornika pismo że wpłacam regularnie alimenty, a to co dostawała na konto myslala ze jest wyrównaniem za wcześniejsze miesiące kiedy faktycznie nie płaciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie możesz mieć nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×