Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd wziął się mit, że kobiety są bardziej wrażliwe i delikatne od mężczyzn?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jak wy ale z moich obserwacji wynika, że jest dużo więcej wrażliwych, romantycznych mężczyzn niż kobiet. Wręcz zastanawiam się, czy wrażliwe i romantyczne kobiety w ogóle się zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już prawdziwych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś dostać z całej siły z pieści w twarz od kobiety czy mężczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jest, dzisiaj kobiety są nieokrzesane i nie zachowują kultury, nie mają ogłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o kulturę i ogładę ale o wrażliwość, romantyzm, empatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu mają być kobiece skoro mają męskie obowiązki i mają za siebie płacić ? Traktujesz kobietę po kobiecemu? Czy wymagasz męskich obowiązków ale chcesz delikatnej kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety się zmieniły bo oczekiwania wobec nich rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś np wystarczyło że facet ma prawo jazdy , zona najczęściej nie miała , kiedyś facet zarabiał na rodzinę a większość kobiet siedziala w domu z dziećmi , teraz kobieta musi ogarnąć dzieci i jeszcze dochodzi stres w pracy ,to naturalne że żeby taka kobieta nie dostała zawału ze stresu musi wyprzeć empatię i wrażliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli trzeba walczyć dzień w dzień o byt jak dzisiejsze kobiety to charakter się robi zatwardzialy , brak wsparcia od facetów i ich wysokie wymagania , bo który facet teraz by się zgodził żeby kobieta nie pracowała i zajmowała się tylko dziećmi i domem albo " az"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:55 Do wlasnych rodzicow i dzieci zazwyczaj maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starsi rodzice i małe dzieci to osoby często bezradne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04 mój mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety się zmieniły bo oczekiwania wobec nich rosną X Bzdura! Kobiety zmienily sie bo chcialy a wymagania zasadniczo pozostaly bez zmian czyli mezczyzni chca kobiecej kobiety niektorzy chca partnerki a inni chca zwiazku tradycyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zmieniły się bo musiały, ale niekoniecznie chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz słodkiej uleglej kobiety to sobie weź Rosjanke albo tajke, ale nie zapomnij że trzeba się nimi opiekować jak dzieckiem i wszystko kupować , coś za coś , to normalne że silna niezależna kobieta nie będzie udawała słodkiej idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatne i wrażliwe k9biety nie będą latały za facetem, nie będą dawały mu tyłka, by go zdobyć, przez was nazywane są cnotkami niewydymkami, bo są porządne, bo nie bluzgaja jak przysłowiowy szewc, nie mają męskich zachowań, nie walcza o faceta, by przetrwać nauczyły się bronić i być ostrymi dla tych, którzy próbują je wyśmiac i zniszczyć, ale zanim się tego nauczyły latami cierpiały i znosiły próby ich poniżenia, pokątnego wysmiewania. Dzisiaj są silne, ale ciągle delikatne i wrażliwe, ciągle kobiece i mądre, ale wy potrzebujecie kobietonów a nie kobiet, potrzebujecie chętnych doopodajek robiących wsxystko na wasze zamówienie. Popyt reguluje podaż panowie, młode pokolenie juz nie ma prawie delikatnych i romantycznych dziewcząt, bo ich nie potrzebujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ja w pracy byłam zjechana przez szefa za wrażliwość , dlatego teraz mówię i zachowuje się jak chłop , nie daje po sobie nic poznać bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni wolą Oleńke, a drudzy Baśke. Dla mnie zawsze Oleńka to taka mimoza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 dlatego lobiety nie powinny pracowac. 12:18 chce mieć zdrowo psychicznie kobietę która ma jedne "ja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.28 jesteś jednowymiarowym facetem, za prymitywnym na to, by zrozumieć, ze kobieta delikatna może okazać siłę i bezkompromisowosc, gdy w grę wchodzi obrona jej lub jej blskich, bez wchodzenia w chamstwo i prostactwo. Jest delikatna w czasie pokoju ale na czas wojny zamienia się w wojowniczke. Nie lubicie takich kobiet, bo nigdy nie dają sobą powiatach i nierzadko są silniejsze i odwazniejsze od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze autor jest po prostu nadwrazliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"12:20 dlatego lobiety nie powinny pracowac." X Uzależnić się finansowo od faceta - głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:33 No i co wynika z Twojego wywodu? Ja mam taka kobiete jaką chce, mimo że jestem jednowymiarowy, głupi itd itp. A Ty mimo swojej z******tosci jesteś sama. I kto ma lepiej, baby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44 Życzę pomyślności, bo będzie potrzebna w życiu z kobietą, która jest taka chcesz, i to bardzo potrzebna, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że masz skłonności do samooklamywania sie. Znając siebie wiemy kto do nas pasuje w życiu, samooklamując sie bierzemy to, co pozornie nam pasuje, potem agresja i wkarwianie się na tą, która jest jakby taka jak chcesz.:/ Gdyby faktycznie była TĄ kobietą nie wkarwialaby ciebie tak, że musiałbyś się hamować, by jej nie przywalić, bo nie będzie z tobą "rozmawiac" jak to zrobisz. Jak widać nie miłość jest ta przyczyną, wracając wiec do sedna - życzę pomyślności, bo będzie bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.03 dodam jeszcze, że o właściwą kobietę nie byłbyś zazdrosny, bo ufalbyś jej, bo skoro kocha to nie zdradzi, jak jesteś zazdrosny, wkurza cie, gdy spędza czas z innymi facetami, bo nie wiesz co może z nimi robić, to twoja opinia o tej, która jest taka jak chcesz jest raczej mało optymistyczna, bo podejrzewam ja o brak miłości i o wypracowanie. Pomyślności wiec życzę, bo będzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW________
Nie wiem skąd się wziął ale autor ma rację. Kobiety są bardzo silne, silniejsze od mężczyzn. A mężczyźni są jacy są. :(dlatego im właśnie takie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Podejrzewasz ja o brak miłości i wyrachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry mężczyzna nie jest z kobietą, która jest od niego słabsza a z tą, którą kocha, nie szuka takiej, nad którą będzie panować a taką, której będzie ufal i która będzie mu partnerem w życiu a nie kochanką i gosposia tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×