Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd wziął się mit, że kobiety są bardziej wrażliwe i delikatne od mężczyzn?

Polecane posty

Gość gość
Kobiety są silniejsze od męzczyzn,hmmm? Jakoś nie widze tego,by były silniejsze. :) Byle tekst ze są grube a już płaczą i popadają w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wypowiedź była tylko jedna z 12:28, innych nie pisałem. Mimo wszystko dziękuję za życzenia. Ps. facet bierze sobie taka kobiete jaką mu pasuje I ma głęboko gdzieś co myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kwestia tego, ze na wszystko jest czas i miejsce. Jestem bardzo emocjonalna osoba, ale nie bede tego okazywac w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.18 To cecha prawdziwych mężczyzn, tylko oni maja zdolność właściwej oceny kobiety i swo8ch potrzeb, co wynika ze znajomości siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
Dnia 20.09.2018 o 15:17, Gość gość napisał:

Kobiety są silniejsze od męzczyzn,hmmm? Jakoś nie widze tego,by były silniejsze. :) Byle tekst ze są grube a już płaczą i popadają w depresje.

Byle tekst, że za krótki i za słabo w łóżku a już piją i popadają w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wymysł samców pseudoalfa aby trzymać baby pod butem jako te słabsze i wymagające "opieki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jestem wrazliwa i delikatna wobec dzieci i slabszych, a po co mam taka byc jak moze ktos chce wykorzystac albo chce cos wyzebrac ode mnie? Nie lubie jak mezczyzna probuje cos narzucic, uroi sie cos w glowie ze kobieta powinna byc taka i owaka. Czlowiek nie jest jednowymiarowy... Raz potrafie byc wrazliwa a jak mi zalezy to bezkompromisowa i uparta. Wobec mezczyzn nie bede delikatna bo wielu jest maniakow upartych jak osly co wejda na glowe i chca wykorzystac kobiete. Zwlaszcza takie mameje "jaki ja jestem dobry a inni zli" uzalajace sie nad soba potrafia dobrze manipulowac tylko dlatego, ze chca kobiete wyr u ch a c a ona powinna ich sluchac bo "jest wrazliwa romantyczka i potrzebuje milosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
Dnia 20.09.2018 o 15:13, Gość gość napisał:

Mądry mężczyzna nie jest z kobietą, która jest od niego słabsza a z tą, którą kocha, nie szuka takiej, nad którą będzie panować a taką, której będzie ufal i która będzie mu partnerem w życiu a nie kochanką i gosposia tylko.

świetne slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
35 minut temu, Gość gosc napisał:

ja jestem wrazliwa i delikatna wobec dzieci i slabszych, a po co mam taka byc jak moze ktos chce wykorzystac albo chce cos wyzebrac ode mnie? Nie lubie jak mezczyzna probuje cos narzucic, uroi sie cos w glowie ze kobieta powinna byc taka i owaka. Czlowiek nie jest jednowymiarowy... Raz potrafie byc wrazliwa a jak mi zalezy to bezkompromisowa i uparta. Wobec mezczyzn nie bede delikatna bo wielu jest maniakow upartych jak osly co wejda na glowe i chca wykorzystac kobiete. Zwlaszcza takie mameje "jaki ja jestem dobry a inni zli" uzalajace sie nad soba potrafia dobrze manipulowac tylko dlatego, ze chca kobiete wyr u ch a c a ona powinna ich sluchac bo "jest wrazliwa romantyczka i potrzebuje milosci"

i slusznie robisz, dla dobrych dobro.dla kanalii baty" 🙂 dla kazdego cos pasujacego, trzeba byc elastycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×