Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza44

Powiększanie ust

Polecane posty

Hej , dzisiaj witam się z wami ja Elizka . Przychodzę do was z pytaniem, czy zabieg wstrzykiwania botoksu boli i czy są jakieś problemy związane z tym zabiegiem? Jeszcze jakia jest różnica między kwasem a botoksem? Mam 18-naście lat i zastanawiam się nad powiększeniem ust, metodą wstrzykiwania botoksu. Ponieważ przeczytałam gdzieś w internecie , że " Powiększanie ust botoksem jest szybkie i efektywne. Już jeden zabieg zapewnia jędrne usta nawet na 9 miesięcy. Jednak wstrzykiwanie botoksu ma też swoje negatywne strony. Toksyna botulinowa może powodować porażenie mięśni wokół ust i utrudnione wyrażanie emocji za pomocą mimiki.'' Jeśli macie jakies doświadczenie z tym zabiegiem i jakieś przeżycia prosze o dopowiedz. Oczywiście jesli macie jakieś salony kosmetyczne warte zaufania, równiez proszę o polecenie . Dzięki i do zobaczenia Eliza44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erika21

sluchaj, nie jestem znawcą, ale botoks chyba wstrzykuje sie w celu wygladzenia zmarszczek mimicznych na twarzy, a zeby powiekszyc czy wymodelowac usta- do tego jest kwas hialuronowy:) i daje efekt na kilka miesiecy. skad jestes? ja w warszawie bylam u doktor Kozlowskiej (klinika Melitus) i ona mi pieknieje wymodelowala kontur ust kwasem hialuronowym. bo wlasnie z konturem mialam najwiekszy problem, mimo mlodego wieku byl on troche taki rozlany i tylko konturowka z pomadka byla w stanie mi zapewnic taki ladny efekt. a teraz to nie musze sie malowac, bo wargi sa podkreslone, takie miekkie i bardziej wyraziste. w tej klinice przyjmuja tylko i wylacznie lekarzze- to mega wazne, bo dzieki temu wiedzialam, ze nikt mi krzywdy nie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×