Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odmówiła mi randki, mam zaprosić jeszcze raz?

Polecane posty

Gość gość
Dojrzały emocjonalnie mężczyzna to proponuje kokretne spotkanie w realnym świecie, tak by nie pozostawić wątpliwości o co mu chodzi... nie manipuluje kobietą, nie sprawia jej przykrości, jakby za mało w życu jej się dostało,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.25 to wszystko racja racja i potrafi się przedstawić by nie pozostawić wątpliwości kto pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51 nie pisze się wulgaryzmów nie obraża się nie krytykuje nie robi podchodów z anonima ,dość kobieta przeszła zbyt wiele ,za wiele żeby jej dokładać i bawić się nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaś inny problem. Nie kocham się w nikim ale znam 2 dziewczyny. Pustaka ale ślicznego i ładną mądrą dziewczynę. Nie chce mi się zaczynać bo nie kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczynie od autora naprawdę zależy, to przełamie się i zaproponuje kawę. A jak jej tak korona z głowy spadnie, to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy zawsze latacie za takimi ksiezniczami?a fajne mile kobiety olewacie..od razu mowie, nie nie jestem brzydka (bo pewnie hejt poleci na mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś odmawia to widocznie nie chce. Po co się płaszczyc i ponawiac pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodziła się na randke. Teraz jeśli autor stchórzy to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Oddaliscie ten kraj w łapy ,,obcych" ,za obiecanki cacanki ,za pincet plus sprzedaliscie sie jak kupa łajna! Te 2 gnomy ,,popis" nigdy wladzy nie straca ,dopuki nie zgarna wszystkiego i dopuki was nie wypiernicza z pl .Obce dziady zawalili was podatkami,handkuja naszymi dziecmi,ktore sa sprzedawane na organy i do domow ,,uciechy" ,sprzedali cala gospodarke,zniszczyli przyszlosw waszych dzieci ,a wy na nich glosujecie od lat albo siedzicie i nie glosujecie na nikogo ,czyli dajecie biala karte obecnej wladzy ,nie blokujecie ich ..lenie...macie krew na rekach ,kazdy z was ktory siedzi i ,,zlewa" przyszlosc tego kraju i przyszle pokolenia .Nie jestescie rodzicami ani ludzmi wierzacymi,jestescie zasranymi egoistami,sprzedawczykami za psi ochlap ,Odrzucacie wielkie szanse jakimi sa obnizenie kwoty wolnej od podatku,wybory w stylu szwajcarskim,czyli jow ,odrzucacie wiarzace referenda w imie sraki ,sraki ktora sprzedala kraj w 90 procentach i robi to dalej ...Warczycie na siebie zamiast sie wspierac ,jestescie slepi,glusi i zgnusniali ,dla tych 2 gnomow ,,popis" rzadzacych w ukladzie na zmiany jestescie gotowi skakac sobie do oczu ...pustaki ....pustaki....pustaki ...bezmyslne pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ona może przełamie się tylko zachęć ją w subtelny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zakochalam sie w Tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie sie z Toba spotkam ,jestes gadatliwy wiec nudno nie bedzie :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotykam się w ciemno. Tak, wiem, że to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna ironia :D Nie istnieje spotykanie sie w ,,ciemno". Naczytalam sie tu dziecinady ,wiec proponuje spotkanie na ,,pogaduchy" Zakochalam sie nie w Tobie osobiscie lecz w Twojej wrazliwosci kolego.No ,ale ok.Nic tu po mnie .Posluchaj sobie ,,dobrych rad " Ja zmykam spac :D Podpowiem Ci jedno ....badz soba i kieruj sie wlasna intuicja :D I nie dawaj sie czarowac jakiejs lasce ,,nezdecydowanej" .W zyciu liczy sie szczerosc :D paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze odmówiła chamsko tzn jak? Bo po tym zaczęłam się zastanawiać czy dobrze poradziła że nie zaszkodzi zagadać o spotkanie jeszcze raz. Ale to że chamsko odmówiła to zmienia postać rzeczy dla mnie. Wcale taka fajna ta laska nie jest. Jeśli wtedy nie była zainteresowana to mogła uprzejmie odmówić. Sama teraz nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy może przesadziłem, że chamsko. Po prostu zdziwieniem zareagowała na moją propozycje. Tak jakbym sobie coś ubzdurał, a tak nie jest, co teraz sama potwierdza swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ona teraz wykona jakichś ******lbo do widzenia. Miej swoją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi jej trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz iść z nią na randkę? Dlaczego Ci jej szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że żałuję tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazywałeś jej wcześniej zainteresowanie czy nagle zaproponowałeś randkę? Pewnie ze zdziwieniem zareagowała na Twoją propozycję, bo nie spodziewała się że ją zaprosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna żałuje, chce naprawić to co szkodzi spróbować, tym bardziej że Ci na niej zależy. Drogi w życiu bywają kręte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie szkodzi, ale teraz nie wierze ze to się uda, jeśli już na początku wykazuje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co męczysz bułę tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się zakochałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi mnie jedna rzecz, że jak znowu pokażę zainteresowanie, ona znowu się ode mnie odsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl weź chłopie skończ. Nie masz honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×