Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tooolaa

objawy ciąży przed testem

Polecane posty

Gość Tooolaa

Czy miałyście objawy ciąży jeszcze przed wykonaniem testu? Ja testować będę dopiero w przyszłą środę, bo wtedy wypada teoretycznie pierwszy dzień okresu. Ogólnie staramy się dopiero pierwszy miesiąc, ale chciałabym żeby się udało bo nie jesteśmy najmłodsi a to miałaby być pierwsza ciąża. Owulację miałam jakiś tydzień temu, czuję dosyć mocne kłucie w okolicach prawego jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie jesteście już najmłodsi a to pierwszy cykl...to nie nastawiaj się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej przyjaciółce właśnie tak się udało...nie nastawiam się, ale widzę że może być szansa. Mamy po 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toolaaa
na górze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że jest szansa! Ja RAZ się nie zabezpieczylam i zaszłam w ciążę - mając 35 lat :) Powodzenia! A co do objawów to ja miałam stan podgorączkowy, bardzo bolały mnie piersi i nagle z dnia na dzień zaczęłam slstrasznie szybko się męczyć. Aha, i jeszcze zasypiałam na stojąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko to właśnie jeszcze przed testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed zrobieniem testu miałam ból piersi ale to zawsze jak przed okresem tylko był mocniejszy. Kilka dni przed terminem okresu kłucie w jajniku w którym była owulacja( potwierdzone na usg). I 17 dni po owulacji pozytywny test. Także uważam, że szansa na ciążę jest u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toolaaa
Mnie zawsze piersi zaczynają boleć już od momentu owulacji aż do samego okresu. Teraz też już tak jest, ale nie jakoś specjalnie...ot tak jak zawsze :) Ja oczywiście nie nakręcam się, ani nic. To taka tylko luźna rozmowa, oczywiście chciałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×