Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dosyć męża co z nim zrobić

Polecane posty

Gość gość

co wy byscie zrobily na mpim miejscu? Oto kilka jego zachowań ktore doprowadzaja mnie do szału i wtedy wydzieram się na niego przykładowo: Nie myje zębów a potem mówi ze mu sie strasznie psują zęby Wieoczorem po seksie nie idzie pod prysznic i rano tez sie nie myje i tak smierdzi caly dzien dopiero jak robię awanture to pojdzie ale z łaską i mówi ze sie czepiam Ładuje caly bęben pralki ciuchami w roznych kolorach czarne i białe i są zafarbowane to mnie doprowadza do szału i jeszcze mówi ze szukam powodow do kłótni Rzuca skarpetki śmierdzące za łóżko a czasami tez majtki W aucie są wszedzie papiery po hot dogach i papierki w schowkach Generalnie on wszystko robi na odp ie/ r dol w kazdej dziedzinie życia Nie chce mu sie isc do fryzjera chodzi taki zapuszczony Czy to dziwne ze sie wsciekam czasem mam ochotę mu przywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłaś za mąż za brudasa. Co zrobić? Nauczyć go czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myj tydzień bździochy aż zacznie walić dorszem i daj mu ją do powachania to go nauczy czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kiedyś nie myl się 3miesiace...dość ze brudas to nie rob...ale tak mamusia go nauczyla...wiecznie wszystko podawala...ta idiota to i synuś ma dwie lewe rączki...leje na to od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myje się, nie myje zębów i Ty z nim seks uprawiasz???? Masakra! Kijem bym takiego brudasa nie tknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, uff jak tu się kochać z gościem który się nie myje. I jeszcze wkłada brudną kuśkę bez gumy :-o Infekcja pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no moje drogie przed stosunkiem obowiązkowo go wysyłam pod prysznic nie dalabym sobie wsadzić brudnego członka chodzi mi o to ze po seksie nie idzie pod prysznic tylko wiecie jak cuchnie sperma to potem tak jedzie od niego caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie myje zębów, nie dba o siebie, to jest smierdzacym obrzydliwym trolem i nie ma znaczenia, ze umyje k****a przed stosunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie chodzimy się myć po seksie, często nawet nie mam siły się napić i zasypiamy w ciągu minuty, a gdzie prysznic... Rano też się nie myjemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×