Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Starszy69

3M Wieczór po meczu

Polecane posty

Gość gość
Myslalem ze bardziej stresujące pracy niż ja nie można mieć Sam zastanawiam się skąd u mnie poczucie humoru moje pocztówki troszkę inaczej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Maryyyś ona nie zrozumie.Pisiory nie mają mózgu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś od samego początku hamowaliśmy się nawzajem aby unikać tu tematów politycznych ale dzisiaj chyba złamaliśmy tą niepisaną zasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2.21 jest ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy69 dziś Twoją wypowiedź z 2.22 podałem do usunięcia. x ok. kapusiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dobrze mówiłem jest tu dwóch gości.Może jednak będziesz się podpisywał,łatwiej będzie odróżniać Ciebie od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W branży??? Ha ha ha Paskudnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Młodą rozmawiam już kilka miesięcy wiem jakie ma poglądy jakie ma podejście do pewnych spraw wiem jaką ma wiedzę itd.I najważniejsze jaki ma stosunek do innych ludzi.A Ty pojawiasz się tu nie masz odwagi nawet podpisać się i ją obrażasz,to jakiej reakcji spodziewałeś się z mojej strony.Poza tym nie zrobiłem tego z partyzanta,napisałem o tym jak postąpiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Młoda,nie jest tak PO też dało ciała i w wielu miejscach to zrobiło.Chodzi o pewne zasady,którymi kieruje się świat do którego do niedawna dążyliśmy.Nic nie jest tylko białe i czarne ale niektórzy (np. ja) nie godzą się na łamanie pewnych reguł.Ja jestem opozycja społeczna a nie polityczna.Czuję dystans do partii.Ja na nie mogę głosować i wybierać mniejsze zło ale nie utożsamiam się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nigdy Maryś.Prof. Król napisał kiedy we felietonie,wyborca mało kiedy ma komfort głosowania za najczęściej głosuje przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmieniamy temat.Tu jest on niebezpieczny.I tak mamy fuksa,że hejterzy śpią i nie dojadą nas dzisiaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nazywać partię polityczną lewicą, prawicą to niemal to samo dlaczego? Bo tylko o władzę i stołki gra idzie .Rankingi są istotne tabelki,obywatel jest trybem maszyny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy, hm czy znacie taki kraj w Europie co trzy rozbiory miał i wniosków nie wyciągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pisalem ty nie piszesz skarbie ,skupiliscie się na kimś innym z 02,22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×