Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizia1982

uprawialam seks za pieniadze z kolega meza

Polecane posty

Gość fizia1982

Od roku dorabiam jako cichodajka w tajemnicy przed mężem. Koleżanka jest prostytutką full time, pracuje w wynajętym mieszkaniu a ja bywam tam z doskoku dwa, trzy razy w tygodniu, obsługuję po kilku klientów tygodniowo. Wczoraj niespodziewanie zjawił się jako klient kolega męża, bam się odmówić usługi i mialam z nim seks a teraz on mnie szantażuje i domaga się darmowych usług bo inaczej powie mężowi. Mąż by mnie chyba zatłuk na smierć. Nie wiem co mam roić jestem w rozpaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powie mężowi to się wypierają w ostateczności możesz powiedzieć, że Cię zgwałcił :O jakie niby ma dowody, że pracujesz jako dzìwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia1982
No nie ma dowodow rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 bo coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 bo coś nowego? ściagniete z jakiejś "ukrytej prawdy" czyinnego badziewnego serialiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I koleżanka nie powiedziała ci, że najpierw musisz luknąć przez wizjer albo przez okno i sprawdzić, czy nie ktoś znajomy? Przecież to pierwszy rozdział podręcznika prostytutek,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia1982
patrzyłam przez wizjer. Nie mam pojęcia dlaczego ale go nie rozpoznałam. może dlatego że t o taki przeciętnie wyglądający facet może dlatego że wypiłam drinka, za krotko się przyglądalam. jakiś pech okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :) super inteligentna kobieta haha :) szkoda tylko, że przez takie posty coraz więcej facetów uzaza porządne kobiety jako d***** bo niestety taka jest autorka zwykła szmatką do wytarcia podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwykłą kurwą :) mąż powinien się dowiedzieć i zrobić z tobą to co ci się należy miernoto :) jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci tak j****y k*********e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia1982
Tylko ubliżać potraficie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może kochać taka ździ..a tylko do jeb.....nia. Współczuje mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×