Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

najgorsze dzielnice Warszawy Waszym zdnaiem. Gdzie nie zamieszkalybyscie?

Polecane posty

Gość gość

Dla mnie odpada Praga Północ i znaczna część Pragi Południe. Np. odpada Grochów. Wola też nie bardzo, wręcz broniłabym się przed tym nogami i rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na peryferyjnych dzielnicach:Wesoła, Rembertów, Białołęka czy też Ursus. Tragedia, wszędzie daleko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to część miast pod WWA to niedługo stanie się dzielnicami juz np. pojawiła się koncepcja połączenia miast: Ząbki, Marki, części Zielonki i włączenia na zasadzie 19 dzielnicy do Warszawy. Ogólnie z takich przyszłych dzielnic nie zamieszkałabym w podwarszawskim Piasecznie. Gangi Ukraińców i Czeczenów terroryzują normalnych ludzi. Nawet skm tam nie dojeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże miasta nie wpływają jakoś bardzo na jakość życia negatywnie. po prostu jedna dzielnica jest tam jak całe twoje małe miasto. zawsze mozesz poruszac sie tylko w obrębie jednej dzielnicy, tam zanlezc dzieciom szkole., a sobie prace, nie jest to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, wykonaj ten plan na prawobrzeżnej Warszawie.. No chyba, że chodzi o byle jaką pracę to faktycznie nie musisz się przemieszczać na lewobrzeżną część Warszawy, w koncu żabki, biedronki są na każdym osiedlu i jakaś praca już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest najludniejsza dzielnica Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze dzielnice to te bez metra, Ja mieszkam na Żoliborzu, i cóż teraz podczas protestów mam trochę głośno 😛 Wcześniej gdy byłam na studiach mieszkałam w śródmieściu, głośno super dzielnica ale z wiekiem miałam już dosyć więc przeprowadziłam sie na Żoliborz, a najnudniejsza? Wesoła i Rembertów. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2020 o 19:29, .Gość napisał:

najgorzej kolo prezesa. Wiecznie policja,albo rozroby 😄

no niestety :(. ale oprocz tego na naprwde na Żoliborzu jest przyjemnie , ja mieszkam zaledwie pare krokow od metra :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×