Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez energii

stary podły ojciec który nie zasłużyl na moja opiekę

Polecane posty

Gość bez energii

mam ojca ponad 80 lat, ja mam 30. mimo ze nie było w domu zadnej patologii miał wiele zachowan za które teraz nie mam najmniejszej ochoty sie nim opiekować a niestety mnie to przypadlo, nie wdawając sie w szczegóły. nie moge na niego patrzec nie mam ochoty przy nim chodzic odzywac sie ani odpowiadac na żadne pytania. uwaza mnie za swoja opiekunke służaca, uwaza ze wszystko mu wolno a jego nie obowiazuja zadne zasady zadne reguły współmieszkania z kims. on jest panem a wszyscy inni obok srednio istotni. probuje wszystko olewac robic swoje nie sluchac jego "madrosci" ale czasem, czesto ciezko. czy ktos ma podobnie ze swoimi rodzicami? jak sobie radzicie z taka sytuacja? jak? jak zyc z toksycznym człowiekm który powoli codziennie wysysa z ciebie energie do zycia zatruwa ci codziennosc. wiecej było złego i przykrego niz dobrego - dlatego nie moge patrzec z szacunkiem na pogłebiajaca sie starosc niedołeżność bezradnosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie lubię, olewam swojego starego. Chamski był dla mnie jak byłam mala i nastolatką, od tego czasu unikam rozmów z nim i dyskusji, za głupi jest, żeby z nim normalnie porozmawiać. Nie opiekowałabym się nim. Umieściłabym go w hospicjum czy czymś takim. Nawet patrzeć na niego nie chce. Taki mam uraz, do tego gada bez serca i durną krzywiącą się mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdym razie wiem jak to jest, wiem co czujesz. Ja bym nie umiała się przemóc i mu pomóc. Nie ruszyłabym się. Raz jak coś tam rozwalił to krzyczał o pomoc, żebym mu wiadro podała, to podałam mu, ale ze strachu przed nim, nie żeby pomóc tej gnidzie co w więzieniu powinna gnić, za krzywdę którą mi wyrządził i c***jowe życie które miałam, bo mi skrzywił psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go zabraknie to zmienisz zdanie. Wyrodne córki to najgorsza rzecz jaka się może przytrafić rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×