Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Piper34

Tabletki na odchudzanie Piperinox! Opinie, czy to działa?

Polecane posty

Gość Katarinaa34
Tydzień stosowania Piperinox i już widzę efekty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznaie, to moim zdaniem warto zastosowac IQmango. U mnie po 3 miesiącach stosowania waga spadła o 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena 21
Ja też stosowałam IQmango. Jak dla mnie to rewelacja. 14 kilo i to tylko w 3 miesiace przy diecie 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mogę polecić tabletki Slimunox.Odchudzanie z nimi jest całkiem łatwe.Z tygodnia na tydzień waga pokazuje co raz mniej.W końcu po kilku latach nieudolnych prób odchudzania będę mogła włożyć na siebie to co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym środkiem na zrzucenie zbędnych kilogramó jest zdrowa dieta!!! Polecam plany dietetyczne oraz treningowe z portalu FABRYKA SIŁY. Indywidualne podejście do każdego użytkownika pozwala osiągnąć wymarzone cele. Profesjonalne grono ekspertów pomaga i motywuje do działania. Dodatkowo dieta ułożona jest w taki sposób że nie chodzi się głodnym i jest przyjazna dla portfela. Poniżej link dzięki któremu zyskasz extra dni diety w promocji https://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Elżbieta
Jeżeli chodzi o tabletki na odchudznaie to moim zdaniem nie ma lepszego środka jak IQmango. Mi te tabletki pomogły się pozbyc 15 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa 33
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie IQmango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie tabletki Foreverslimu. To właśnie dzięki nim schudłam 13 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie IQmango. Mi te tabletki pomogły pozbyć się 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam skutecznego suplementu, niestety większość z nich to totalna porażka, która odchudza tylko portfel. W końcu zamówiłam na stronie producenta african mango https://africanmangosklep.pl i efekty się pojawiły, pierwsze po dwóch tygodniach. Dziś mija 8 tydzień kuracji, na wadze -7,5 kg. Jem znacznie mniej, czuję wypełniony żołądek. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patrycja
Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie IQmango. 3 miesiące i 15 kilo mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grażyna
Jak dla mnie znacznie lepszym i skuteczniejszym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Foreverslim w połączeniu ze zbilansowana dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznaie to nie ma lepszego środka jak Slimunox. Mi pomógł pozbyc się nadwagi w 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi waga spadała znacznie jak stosowałam figurena. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek figurena. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Stosowałam tabletki z pieprzem i faktycznie sporo schudłam, jednak u mnie lepiej się sprawdził Fibre Select, dostępny tutaj http://nplink.net/NzdJKpuZ , schudłam 12 kg przez trzy miesiące i jak dotąd waga trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja

działają fajnie, tutaj http://dopilar.pl/odchudzanie/szybkie-odchudzanie-z-piperinox/ fajny opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz

A moim skromnym, zdaniem te wszystkie tu opinie to lipa, piszą je sprzedajcy TE SIUWAKSY:) Im droższy tym lepszy....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatata

moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresa

Wczoraj dostałam swoje pierwsze opakowanie piperinoxu, więc dzisiaj zażyłam drugą tabletkę. I muszę przyznać, że jestem w szoku. Przed chwilą sprawdzałam ponownie na stronie producenta jak ma działać bo nie czuję głodu, tak ja zwykłam go czuć, co jest nieziemsko fantastycznym uczuciem. Jestem na diecie 1000 kcal, a ona może być kłopotliwa... Nie mogę się doczekać, aż wykorzystam całe opakowanie, bo jestem bardzo mile zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MnM34

warto stosować piperinox na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa45

Ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam wątpliwości, ale tutaj napisali o Piperinox że coś tam działa

https://dietetycznedemaskacje.pl/piperinox-opinie-efekty-sklad-gdzie-kupic/

Ale nie stosowałem czegoś takiego na odchudzanie.

Edytowano przez Natalia B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka

według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki figurena. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella

TO zwykłe oszustwo , albo dieta, albo nie tylko nie schudniesz, ale jeszcze przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonka A.

Dla mnie OK!

 8 kg mniej liczyłam na 10 ale jeszcze nie skończyłam kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinauuI

Święta, Święta i po Świętach a kg są ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen77

Alina już nie mam kilogramów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×