Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brudna kratka wentylacyjna w drzwiach łazienkowych

Polecane posty

Gość gość

Stare mieszkanie, stare drzwi, stara kratka. Usyfiona była strasznie. Wyszorowałam ile dałam radę. Ale nadal jest na niej jakiś twardy brud, może to kamień. Jak to cholerstwo usunąć, czym? Będę wdzięczna za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym wyjściem jest wywalenie tej a wstawienie nowej a jeśli nie wymiana to polecam wypróbowany wielokrotnie przeze mnie sposób. Proszek do prania nasypany na zwilżoną szmatkę , myjkę .Musi to być jednak proszek Ariel bo zawiera pewne mocno myjące środki .Próbowałam z innymi typu dosia ale nie poradziły sobie z zastarzałym brudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalić nie mogę. Tym bardziej dziękuję za poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to naprawdę polecam tym proszkiem bo działa , tylko musisz na wilgotną szmatkę taką pastę z tego proszku zrobić i tym przecierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastosuję się do tego, co napisałaś, Dzięki wielkie nawet za samą nadzieję (nie toleruję syfu w swoim otoczeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Japonii i tu mozna kupic takie naklejane cos co zatrzymuje brud poza sama kratka, sprawdz moze mozna kupic latwo i zamowic do Polski na aliexpres albo amazonie https://locari.jp/posts/148080/amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×