Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o facecie który

Polecane posty

Gość gość

nie ma prawa jazdy mimo skończonych 35 lat, jest prawiczkiem i mieszka z matką? Czy skreśliłybyście takiego już na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że coś z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli byłby skreślony już na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik będzie wierny
czemu skreślony ma być? porządny chłop jakich teraz mało, brać nim inna go odkryje i ci go odbije. Bądź raz mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet ma 33 mieszka z matka ma prawko i nie jest prawiczkiem. Prawo jazdy = meskosc Jal facet moze nie miec prawka? Nawet niepełnosprawni prowadza auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo jazdy to męskość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maminsynki nie nadają się na partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jal facet moze nie miec prawka? Nawet niepełnosprawni prowadza auto. X Niepełnosprawność fizyczna a lęk przed prowadzeniem auta to dwie różne rzeczy. To pierwsze czasem łatwiej pokonać niż drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście lepiej mieć takiego z prawkiem co po pijaku jeździ i rozjeżdża przechodniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo jazdy = meskosc X Kürva, a ja myślałem, że męskość to odpowiedzialność, honor, troskliwość względem bliskich, gotowość poświęcenia nawet własnego życia za drugą osobę. Widać źle mnie rodzice wychowali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piszesz tak jakby każdy prowadzący samochód był taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poświęcać własne życie dla kogoś? Ale ci bzdur nagadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że może być wporządku.Nie każdy mężczyzna korzysta z okazji i może się szanuje.Daj mu szansę,tak jak prawik napisał.Poznaj tego gościa i dowiedz się jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Piszesz tak jakby każdy prowadzący samochód był taki. X Gość po części ma rację. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale tu jest Polska, dziki kraj. Jazda na bani czy po dragach jest normą, zwłaszcza wśród bogatych młodych gnojków, czyli debili mających największe powodzenie. Sam zostałbym raz przejechany przez takiego cwela który się naćpał. Baby lgną do niego jak muchy do göwna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poświęcać własne życie dla kogoś? Ale ci bzdur nagadali. X Nie oddał byś życia za matkę, siostrę, albo żonę gdyby im groziła śmierć? Albo nie ratowałbyś własnego przyjaciela w podobnej sytuacji? I takie "coś" śmie pouczać innych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha co za naiwność. O sobie wiemy tyle na ile nas sprawdzono więc japa w kubeł. I naucz się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawko sie robi jak jest potrzeba.tylko glupi mieszkajacy w centrum warszawy czy krakowa bedzie siedzie 1,5 h w korkach zamiast 20 min tramwajem.A prawko to nie matura, placi sie z wlasnej kieszeni i gwarancji na zdanie nie ma Jak nie ma kasy na mieszkanie a mama ma duze i nieraz tez potrzebuje pomocy, to po co na sile isc pod most?oczywiscie o ile jest podzial prac i doklada sie do oplat A facet co idzie do lozka z przypadkowa laska bo " w tym wieku nie mozna byc prawiczkiem"to juz naprawde zalosne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Różni ludzie mają różne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 bez prawa jazdy i mieszkam z mamą. Też prawiczek. Jeszcze nie mam na mieszkanie bo dopiero mam 150tys oszczędności. Co do samochodu to mieszkam w centrum miasta i praktyczne pod blokiem mam parking hipermarketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik będzie wierny dziś - nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.14, czy utrudnianie sobie i innym zycia jest wyzszym standartem?czyli wpychanie sie ze swoim autem w dluugi korek, kiszenie sie w jakiejs norze kiedy u rodzicow puste pokoje i puszczanie sie z kimkolwiek lub korzystanie z dziwek zeby nie byc prawiczkiem.Jak dla mnie rozsadne i praktyczne podejscie do ww spraw swiadczy o dojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawol bez prawka
gość dziś Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Nagle wszyscy zrobili się tacy mili dla prawiczków. Jakiś dzień specjalny? Ale popieram, tak. Brak prawa jazdy też rozumiem, zwłaszcza jak ktoś ma PTSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie zrobili sie mili tylko im współczują , czy jak nie będę lubiał prawiczka lub geja mam mu ubliżać? nie, nie bede mu ubliżał wręcz go pogłaszcze po główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak działa właśnie państwo, bo gej ma prawo czy inny zboczeniec że nie wolno źle o nim mówić, to jest skandal czego uczy sie teraz dziec****edał to jest pedał homoś to homoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fałszywe alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłbym skończonym idiotą, gdybym wzywał do nienawiści wobec prawiczków i nie zapominajmy dziewic. Sam jestem prawiczkiem i ten temat sprawia, że na swój sposób czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wiemy że nie potrzeba ci dużo żebyś poczuł sie lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale weź pod uwagę to że ty to nie my i nie jesteśmy tacy jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Wy to nie ja, a ja to nie Wy, to dlaczego on to starszy ja? A może to ja jestem młodszym nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×