Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Po co używacie podkładu?

Polecane posty

Gość gość

Z innego tematu. Panie bronią się, ze jak podkład jest drogi to będzie wyglądał pięknie i dlatego używają. PO CO? Macie wartswe skóry na twarzy, dbajcie o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dla wyrównania kolorytu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby lepiej wygląda? Naprawdę nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Zgadzam sie z tą wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, dzisiaj mam chyba jakiś humor na walkę z kapitalizmem i wywalaniem pieniędzy w błoto. Ludzie naturalnie nie mają idealnie równego kolorytu, a dużo można wyrównać pudrem / korektorem. Po co męczyć całą skórę dla zatuszowania worków pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wyrównania kolorytu:) mój był tak dobry, że go zlikwidowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie musi być z górnej półki... wystarczy jak jest dobrze dobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A puder to niby nie zatyka? Do worow a raczej cieni właśnie są korektory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto znajdzie mi True match N7 tego czeka nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dobrze sprawdzają sie bazy, dla cery naczyniowej jest zielona i ona zastępuje korektor, na takiej bazie podkład lepiej sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puder nie zapycha skóry tak jak podkład (chyba, że nakładasz pół opakowania na raz :P) Mój makijaż to lekki korektor pod oczy i trochę pudru. Trzyma się cały dzień iw wygląda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ja wole podkład bo puder ściąga mi twarz : ) czuje ze jest przesuszona... Podkład jest lżejszy (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak podkład. Jak nalozysz pół tony to zapcha. Poza tym to hipokryzja żeby gadać na kobiety które używają podkładu a samemu używać pudru. Żadna różnica. Nie każda ma ładna cerę z natury. Trudno pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkłąd to warstwa niemal jak farby któą nakładasz nawet tam gdzie nie jest potrzebna. Poza tym z doswiadczenia wiem, że majac problemy z cerą lepiej przeboleć kiepski wygląd parę tygodni i potem nie nakładać nic niż pogarszać sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie chodzi mi o trądzik itp. który wymaga leczenia tylko o cerę z nierownym kolorytem. Po prostu nieidealna. Demonizowanie podkładu jest śmieszne wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.35 dziękuję za starania ale to nie jest N7:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze trochę demonizuje...ale skoro właściwie nikt nie ma nieskazitelnej cery o równym kolorycie to może po prostu ludzie takiej skóry nie mają? I nie ma potrzeby udawać, że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się nie ulepszyć skoro można? W imię naturalności dziwnej? Ludzie nie mają też naturalnego ombre itp. I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo im więcej ulepszają tym jest gorzej bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie każda kobieta ma cere jak dziecko. Jakby wszystkie kobiety zrezygnowały z makijażu całkowicie, to by sie mocno ludzie zdziwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja stosuje crem bb z mojej mydlarni, maslo shea zielona herbata, delikatnie wyrownuje koloryt i nawilza tak ze nie trzeba mi juz kremu. extra i minimalna ilosc chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś l'oreal produkował Ideal balance - odcień zimny beż łamany różem. Wyglądałam w nim bosko :P Już go nie ma. Wszystko co dobre, wycofują z produkcji. Nie ma nawet żadnego podobnego choćby w małym procencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gorzej w jakim sensie? Cera się nie psuje wcale chyba że ktoś ma problemy i je zakrywa zamiast likwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koloryt wyrównuje dobry krem, maseczka peel-off i masaż twarzy, a także sport, który poprawia krążenie krwi. Na koloryt pomagają różne zabiegi u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem wygląda gorzej - cera która nie oddycha traci naturalny rumieniec, robią się zaskórniaki i jak wyskoczy jaka krostka to dłużej się goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, podkład zbiera cały ten syf, ktory wisi w powietrzu:O jesli któraś mysli, ze straszna krzywdę sobie zrobi nałożac choćby krem bb, ale w ogole nie bierze pod uwage, ze to całe zanieczyszczenie w jakim żyjemy jest bez wpływu na skore i krem wystarczy, bo tylko podkład to zło, to jest w błędzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład niekoniecznie jest zły, dobrze zmyty na noc ;) Zimą i jesienią chroni skórę przed zimnem i wiatrem, a wiosną i latem przed uporczywym słońcem, choć gdy jest ciepło dobrze też jest dawać skórze pooddychać najlepiej w cieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Cery naczyniowej tym nie wyrownasz : ) nie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×