Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niski facet

Polecane posty

Gość gość

Facet z jamim wzrostem jest dla was niski? Mam 171 cm i juz pare razy dostalem kosza dowiadujac sie, ze jestem za niski. Ostatnio dziewczyna, z ktora bylwm na imprezie mowila mi, ze znajomi sie z niej smiali, ze przyszla z krasnalem. Myslalem ze moj wzrost jest ok,a tu takie rzeczy, przyke to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes fajny z charakteru? Pomocny uczynny sympatyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan pisac absurdy. To moze ma znaczenie dla ludzi ale zawsze znajda sie osoby dla ktorych nie ma ale jak charakter masz niedobry i odrzucajacy i koncentrujesz sie tylko na sobie bo uwazasz ze kazdy patrzy na wzrost to sam sobie zabierasz szanse na powazny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przypuscmy ze jestes moim facetem a ktos mowi: hehe ona taka piekna miala lepszych do wyboru a tu przychodzi z takim. No i co w zwiazku z tym? Myslisz ze mnie to obchodzi co ktos sobie mysli? Nikt mi nie bedzie wybieral kandydata i mi mowil co ja powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze jestem sympatyczny, mam dobre wyksztalcenie i prace Kiedys slyszalem nawet od dziewczyny, ze ojciec jej kazal splawic krasnala, czyli mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem oceniany przez pryzmat wzrostu a nie to co siba reprezentuje. Wyzsi ludzie maja latwiej. Koledzy smiali sie ze mnie, ze jestem wzrostu siedzacego psa, znajomi bylej mowili o mnie ten maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra bo ludzie czasem sa starej daty i to co niestandardowe to im nie pasuje. Mi tez tak mowili splaw go bo bedziesz sie wstydzic z nim pokazywac i nie powiem to mi gra na nerwach ale to on sprawil ze mi sie odechcialo bo sam nie wierzyl mi ze moze ja chce no i zrobil sie niesympatyczny oraz mi dokuczal. To jak ma to byc nieudane to zrezygnowalam. Ale to tylko dlatego bo on sie koncentrowal na sobie jakby mial obsesje ze ludzie tylko wzrost widza a jak sie nim opiekowalam i mu sprawialam rozne niespodzianki to nie umial odwzajemnic tym samym to po co komu taki egoista zadufany w sobie ktory wie lepiej ze to niby zarty. Zmeczyl mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma obsesje na punkcie swojej osoby np on i mysli ze wszyscy tylko na wzrost patrza to mnie tym odrzucil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak szczerze nie chce mi sie z nim juz zadawac bo to jest dla mnie przykrosc ze on i tak mi "udowodni" ze jest moja zabawka a ja psychopatka i ze to pigging z mojej strony i wszystko co najgorsze mimo ze okazywalam mu uczucie troska o niego i jego interesy a on mnie zle potraktowal sprawiajac mi przykrosc i wrzucajac do tego samego worka pt"wzrost ma znaczenie" wiec szkoda zachodu. I tak wie lepiej i nic nie dotarlo. Ty tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on tego nie widzi ze zle potraktowal tylko widzi siebie i swoj wzrost. To po co sie narazac na nieprzyjemnosci i z taka osoba rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie dramatyzuj bo o kazdym jest jakas latka...zauwazyles? Jak piekna to zla, jak ktos otyly to tez go wyzywaja, jak ktos niezbyt madry to tez ma latke, jak blondynka to tez wiadomo co ludzie mowia. Jak przystojny to tez od razu latka tak ze realnie ocen. Ze do kazdego jest jakas latka...i nasmiewanie sie i kazdy przez cos takiego przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ludzie chca to sie beda z byle czego nasmiewac ze ktos ma male dochody, ze komus nie uklada sie zycie uczuciowe, ze ktos ma lepiej to tez jest obiektem zawisci etc wiec nie warto sie tym przejmowac i opinia ludzi tylko byc soba. I poszukaj osoby ktora nie jest ograniczona i patrzy zwyczajnie na twoj wzrost i nie widzi w tym nic niezwyklego. Ot facet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyna ktorej ojciec nazywal mnie krasnalem rzeczywiscie mi podziekowala, a spotykalismy sie jakis czas i zanim ojciec jej radzil mnie rzucic, naprawde bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie to nie byla TA. Gdyby Cie kochala to by z Toba byla nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem niski 170cm, i ostatnio byłem na randce i usłyszałem od niej głupi tekst, spojrzała na mnie i drwiąco zapytała "a ty ubierasz sie w smyku?" dodam, że to nie była randka w ciemno więc wiedziała z kim sie umawia, ale widać nie mogła sie powstrzymać żeby mi nie pojechać po rajtuzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez moge wejsc i robic z siebie ofiare ze zycie kobiety jest ciezkie poniewaz od najmlodszych lat faceci sie zalecaja i wysmiewaja ze nie chce im dawac sie wykorzystac bo to normalne ze kobiety maja sluzyc facetom i ze wyzywaja od dziwolaga i psychopatki bo nie chce im dawac a oni daja mi zjesc i napic sie herbaty a ja im nic nie daje w zamian. I ze za wszelka cene chca rzadzic kobietami oraz je wykorzystywac a jak kobieta nie pozwoli na to znaczy w nich ze jest psychopatka bo nie chce byc ich rzecza do zabawy i uslugiwac im jak oni siedza przed tv i chca tylko zjesc i sobie ulzyc. Tez moge ofiare robic z siebie ze kazdy tylko patrzy na wyglad i tylko szuka zeby przelociec. Ale tak nie jest. Nie kazdy jest taki sam. Zrozum to wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja jestem wysoka i stara ale wygladam jak chuda nastolatka i tez tak do mnie drwiaco mowia czy ubieram sie w sklepie dla dzieci...i nie obrazam sie o to ani nie biore do siebie bo ogolnie to bylo zabawne :D trzeba miec dystans i umiec smiac sie z siebie oraz nie odbierac tak ze ktos ci chce dokopac tylko sie czubi z Toba bo mu sie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie za bardzo przewrazliwieni na punkcie wygladu. Na mnie tez patrza jak na nastolatke i nie traktuja serio tylko jak jakas fruzie. Wiem ze to wkurza ale coz nie warto sie przejmowac ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale czy wy zaakceptowalybyscie faceta z takim wzrostem? Bo poki co zadna nie zaakceptowala a spotykalem sie z dziewczynami nizszymi od siebie moaly tak okolo 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, jest bardzo dużo niskich dziewczyn, uważam że każdy chłopak znajdzie dla siebie odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie mogę mieć faceta 171, bo mam 176. Więc do mnie startowali zawsze wysocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd, wzrost u mężczyzny jak dla mnie nie ma znaczenia (sama mam 173 cm.). Dla mnie liczy się przede wszystkim charakter, zdecydowanie, decyzyjność, czułość i empatia. Tego brak większości dzisiejszym Panom. A Ty Autorze nie popadaj w kompleksy z powodu wzrostu! Uwierz w siebie! Najważniejsze, żebyś był życiowo ogarnięty i posiadał cechy (a przyjajmniej ich większość) takie, o ktorych napisałam powyżej. Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu "tej jedynej":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzi tutaj tez sa takie oj tam, jakas niska sie znajdzie,.czyli wychodzi na takie politowanie. Nie trujcie chlopakowi, wzrosr 171 jest niski i trudno mu bedzie znalezc dsiewczyne i tyle, ktora z was ma takiego niskiego? Znacie w ogole takich niskich? Co oni robia, maja dziewczyny? Pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost.moze miec znaczenie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie opowiadaj głupot "mądralo". Niscy faceci też mają dziewczyny jak najbardziej! Liczy się CHARAKTER a nie wzrost. Co Ci np. po wysokim "modelu", ktory jest łajdakiem i "kobieciarzem" i przysparza Ci tylko łez i kłopotów? Zastanów się. Chyba, że sama masz kompleksy i czujesz się niedowartościowana i "wysoki facet" jest Ci potrzebny tylko po to, żebyś się mogła nim pochwalić. Twoje podejście jest dziecinne i niedojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako niski facet stwierdzam że ma to ogromne znaczenie. Podam banalny przykład: kobieta potrzebuje bezpieczeństwa. Wiadomo że koleś 170cm nie obroni sie przed karkiem 190cm, a jak jeszcze wyższy zacznie ci podrywać dziewczyne, to co ma niski zrobić? Pojechać na OIOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co piekna kobieta ma podchodzic do niskiego skoro nazwie ja psychopatka i ze robi pigging i nabija z niego? Przeciez i rak w to nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kobiety maja sie dac wam.podruwac przeciez i tak wiecie lepiej ze sie nie podobacie i to tylko zarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam mężczyźni niskiego wzrostu jeszcze raz mówię: NIE POPADAJCIE W KOMPLEKSY! Na wzrost nie mieliście wpływu bo stworzyła go "Matka- Natura":) ale macie wpływ na to aby być miłymi, fajnymi, opiekuńczymi i ogarniętymi życiowo facetami. Na to macie jak najbardziej wpływ! Jeśli takimi będziecie- mądre kobiety dostrzegą w Was wartościowych mężczyzn i obdarzą swoimi względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×