Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jedzcie duzo chleba..maka niszczy tarczyce ..kto je chleb zawsze ma chora...

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Twoje własne doświadczenie? Więc tym bardziej nie przekładaj go na wszystkich i nie wierz jak w wyrocznie. x No jasne. Bo twoja grzybica jest taka przyjazna, że ci wręcz pomaga. Weź się nie kompromituj! Różnica pomiędzy nami jest taka, że ja mam świadomość, co człowiekowi szkodzi, a ty nie. Ja nie mam problemów z tarczycą, a ty się głupia dalej duś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chleb jest pożywieniem człowieka od tysiącleci, a to głupie gadanie o szkodliwosci zbóż to przejsciowa moda. x No i? Choroby też istnieją od tysiącleci. A głodówki i lewatywy są przedstawione nawet w Biblii. Jeśli ludzie od tysiącleci stosują głodówki, lewatywy, ajurwedę i inne dziwne rzeczy, tzn, że ten chleb jednak szkodził. Poza tym ludzie nie jedli, aż tak dużo pszenicy jak dziś. Zrób eksperyment i odstaw wszystkie zboża, a potem pogadamy. xx gość dziś Dokładnie, a najgorsze są te płatki zbożowe do mleka. Jeden klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE RANDAPUJA JUZ. roundap jest juz zakazany. ale sa inne herbicydy na rynku. xx ale brednie, wczoraj kupiłam litrowy round-up w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co można zamiast chleba? Na kolację się obejdzie ale co na śniadanie żeby było szybko i prosto? A płatki nie zbożowe a kukurydziane są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co jeść zamiast chleba? Aha, gluten nie wywołuje grzybicy. Poczytajcie, co wpływa na rozrost grzybów... Co to za pseudonaukowe brednie... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko świata nie zbawisz. Chcą niech jedzą chlebek całe dnie to się w naturze nazywa selekcja naturalna. Niech ten chlebek popiją mleczkiem krowim i zaszczepią się na grypę. Rozgarnięci zrozumieli a reszta musi dużo wycierpieć przed śmiercią i kiedy już na naprawy za późno. Te dyskusje prowadziłam na codzień i tylko garstka chciała zrozumieć problem a reszta szła w zaparte argumentami w stylu babcia też jadła i piła i żyła 90 lat. Tylko z taką różnicą że nie chlebek dmuchany spulchniany i nie mleko pasteryzowane, homogenizowane i od krowy nastawionej na dojenie na zysk, nafaszerowanej szczepionkami i antybiotykami bo takich wynalazków było mało a te co były, mało kogo było stać to wykupić. Taki sztuczny dobrobyt ludzkości bokiem wyjdzie bo półki uginają się od tego taniego bezwartościowego jedzenia. Cukier powinien kosztować 50 zł za 100gr to może ciasta smakowałyby czymś innym jak do zerzygu słodkością...Produkty suger free mają w sobie po kilka gatunków słodzika, większego śmiecia jak ten cukier, straszą ludzi słońcem a nikt nie mówi jakie są konsekwencje niedoboru wit. D. U każdej osoby zdiagnozowanej na raka stwierdzi się niedobory wit.D i żelaza a konkretnie ferrytyny. Takie badania są płatne i żaden lekarz ich w tym kontekście nie zleci. Niby po co...czy on ma interes ze zdrowego czy z chorego pacjenta? Ludzie przez te margaryny, słodziki i E-ulepszacze zatracili całkowicie instynkt samozachowawczy i jak takie barany idą tam gdzie ich reklama i doktor wujek dobra rada poprowadzą a swojego rozumu nie używają już wcale. Ludzie macie internet zamiast interesować się dzióbkami dziuniek na Facebooku lub Instagramie poczytajcie coś o zdrowiu i życiu. Nie mówcie, że nie bo nie tylko poczytajcie na dany temat i sami wyróbcie sobie własne zdanie. Jak lasy są wycinane to ekolodzy bronią, jak zwierzątka cierpią już Animalsy stoją na pomoc a przez wasze organizmy przepuszczane są takie syfy, za które sami płacicie i je sobie fundujecie i w waszym imieniu nie ma obrońcy, więc do jasnej ciasnej zacznijcie używać mózgów i sami się przed tym brońcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×