Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1 listopada pierwsze spotkanie z przysłymi teściami na cmentarzu jak się ubrać

Polecane posty

Gość gość

Wiem że temat może wg was głupi ale dla mnie nie. Nie widziałam ich nigdy bo mieszkami studiuje ponad 400 km od nich. Wiec teraz sie bedziemy widziec dopiero i to na cmentarzu wlasnie. Chce sie zaprezentowac z najlepszej strony ale denerwuje sie ze bede oceniania zarowno pod względem ubrania jak i znicza czy kwiatów które kupie. Oni sa po 50 dosc majetni, ja raczej z tej sredniej klasy nizszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- czarne, żałobne pończoszki - kozaki czarne długie, takie do kolana żeby nie kusiły przyszłego teścia do pójścia pod prysznic przed cotygodniowym, sobtnim prysznicem - ciemny płaszczyk - okulary typu mucha - skórzane rękawiczki - nie zapomnij o torbie podróbie michaela korsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- czarne, żałobne pończoszki" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakbyś się ubrała normalnie na wizytę do kogoś, bo zakładam, że potem będziesz u nich na kawie/obiedzie. Elegancko, ale też nie przesadzić:) Poza tym co ma do tego, że majętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie oceniania. Co jezeli kupie zwykle znicze, a oni jakies wypasione grające, z aniołami na szczycie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to oni wyjdą na wieśniaków umysłowych, bo coś takiego to szczyt obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie jakimis swecacymi, grajacymi, tanczacymi zniczami kompeltnie nie przejmowala. Troche problem z tylka. Badz soba i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znicze kup ceramiczne retro, pomarańczowe, takie co kiedyś były i teraz się pali na Powązkach, to największy lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz lat:)? Będziesz na grobach obcy ci ludzi więc zwykłe znicze wystarczą. My z mężem w tym roku kupujemy takie góra za 2 zł, bo potem Ci co opiekują się grobami i tak powyrzucaja do kosza. Liczy się pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jesteście z tego samego miasta? Bo to trochę dziwne do obcych ludzi 400 km na groby jeździć, powinnaś do siebie jechać, a do poznawania tesciów to są chyba lepsze okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, taką okazją może być przykładowo marsz niepodległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marsz niepodległości sikam hahahahahha Xx Autorko, ubierz się w stonowane kolory, ten dzień nie jest żałoba, więc w czarnym welonie nie musisz wystąpić. Pewnie będzie zimno, a jak kurtkę masz kolorowa to ją załóż, a nie czarny wiosenny płaszcz, żeby dobre wrażenie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×