Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak powiedzieć dziewczynie że to koniec

Polecane posty

Gość gość

Spotkaliśmy się raz, i ona chciała jednego, pisała mi o tym. Znienawidziłem ją za to. Leciała na mnie, i w głowie miała tylko jedno. Nie chodzi o to że leciała, a wprost mi powiedziała że chce mnie przelecieć, i to mnie dobiło.A teraz się nie odzywa. Nie rozumiem jej zachowania. Skoro było by dobrze, odezwałaby sie, a tak to mam wrażenie że chodziło jej o jedno. Strasznie podle się z tym czuje, że potraktowała mnie jak przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiszonka ktòre chce kiśić ogòra. Zobaczy jakiegoś i myśli aby kiśił nie ty pierwszy nie ostatni za darmo. K przynajmniej bierze pieniądze i się ceni, ta wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poznałem ja na portalu randkowym, teraz sie nie odzywa, ale siedzi cały czas na tym portalu, może już kolejnego robi w konia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją z nią nic nie robiłem po za pocałunkiem, nie dałem się jej i myślę że to ją wkurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem: "nie odzywa się", a ty chcesz jej "powiedzieć, że to koniec". Do tego siedzisz na jakimś "portalu" i obserwujesz ją. Chore! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała to zrobić nagle na mnie chciała naskoczyć, ale ja ja odepchnąłem ... chciałem żeby tylko bliżej siadła przy mnie a ta już o jednym myślała, mam te obrazy jeszcze przed oczyma. Nie wiem co sądzić, ale nawet teraz nie czyta moich wiadomosci. Aż żałuje że z nią się spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beka z ciebie mitomanie, ona cie olała a ty sie produkujesz na forum dla bab jak to "zakończyć"? :D już ona to zrobiła więc idź trzep konia dalej frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem: "nie odzywa się", a ty chcesz jej "powiedzieć, że to koniec". Do tego siedzisz na jakimś "portalu" i obserwujesz ją. Chore! x chore to jest to co ona odwaliła, ona siedzi nie odzywa sie to dlaczego ja nie mogę, mam włączony ale nie korzystam ale ona od rana tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beka z ciebie mitomanie, ona cie olała a ty sie produkujesz na forum dla bab jak to "zakończyć"? smiech.gif już ona to zrobiła więc idź trzep konia dalej frajerze x no i co z tego , mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteście razem więc ona może robić co chce. A Ty nie masz innych zajęć tylko ja sledzisz na portalu? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 - :D, co cię to obchodzi, frajerze, że "ona tam siedzi"? zajmij się sobą i swoją "urażoną dumą" :D koniecznie też zadbaj o to by zamknąć komputer i wziąć się za porządki domowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje, zeby zapomnieć o niej, tylko chce być w porządku i napisać jej o tym ale skoro ma mnie już gdzieś to szkoda czasu na nią. Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×